Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

tak, Panienko M. ja tak miałam, ale nie cały czas tylko czasami... i nie bolało tak bardzo jak na @ tylko mniej intensywnie :) jutro idę do gina to spytam czy mam się niepokoić czy nie... teraz już rzadko mnie coś poboleje albo zakłuje ale i tak spytam czy to jest ok czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja tu tak tylko gwoli wyjaśnienia - wyjaśniło się :D ;) :P dostałam @ i bardzo się cieszę, a Wam życzę spokojnych 9 miesięcy, szczęśliwych rozwiązań i zdrowych Dzidziusiów 🌻 Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziś powinnam się obudzić z porządną @, ale nic - czyściutko.. może stres tak działa, a może jednak.. :) temp. nadal podwyższona 36,8, brzuch pobolewa, jak na @, piersi jakby napięte.. Jak do jutra nie przyjdzie, to kupuje test. Ale myślę, że po prostu mam dłuższy cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanca ja równierz trzymam za Ciebie kciuki. Oby nie przyszła @. Ja kończe już faze starań, mam nadzieje że te testy owulacyjne pomogą i wreszcie nam się uda. Teraz najdłuższe 2 tygodnie. Mam nadzieje że będą owocne rezultaty naszych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca, praca, i jeszcze raz praca chyba to jest głównym powodem takiej ciszy na forum naszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to juz się dopisuje:) A powiedzcie mi czy lepiej się kochać częściej np. co 2 dni, czy czekać do teminu owulacji i wtedy? nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................5...........06.10 agnieszkam24.............................7..........ok.25.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ...... kaktusowata (28).....................1............... .. ? kruszynka173 (24)....................3................. ...? Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, nie jestem może jakimś wybitnym ekspertem w tej dziedzinie ale wydaje mi się że lepiej jest w czasie okołoowulacyjnym dołożyć starań, ponieważ kochając się np. co 2 dni przez dłuższy czas to powoduje obniżenie jakości nasienia. Najlepiej powstrzymać się jakieś 4-5 dni przed spodziewaną owulacją. Pozdrawiam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanca30 trzymam kciuki aby nie przyszła ;) agnieszkam24 ja czekam na owulację - myślę, że będzie jutro ale na razie się testuję... Nie przytulamy się już 6 dni!!! Ohhhh ale jest ciężko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba Wamba - bardzo dobrze rozumiem Twój ból :) ale ja naszczęście jestem już po przytulanku i tylko trzeba czekać na efekty. Sama nie wiem co gorsze :( Ja testuje nadal tak z ciekawości. Wczoraj wieczorem miałam jeszcze dwie tłuste krechy, a pierwszy raz miałam w niedziele rano, ciekawe co dzisiaj wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez trzymam kciuki i mam nadzieje ze wszystkim sie uda :) ja powiedziałam juz w pracy wczoraj bo szefowa cos sie domyslała ze przestałam kawe pic ale był sajgon mowie wam - moja szefowa jest nienormalna cały dzien nie odzywała sie do mnie mimo ze była przygotowana na to ze bede sie starac o dzidziusia . dzis tez troche jakiegos focha miała a na jutro wziełam sobie dzien wolny :) moze jej przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA85
mam pytanie do PanienkaMakowa jak dobrze widziałam z tabelkii starałas sie 13 cykli chciałam się zapytac czy bralas wiesiołek lub cotangus?? robiłas jakies badania bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem bralam wiesiolek ale zadko. lepsze jest siemie lniane - jeszcze kiedy masz ochote i sa wieksze efekty. i mozna jest tez po owulacji. jezeli chodzi o castagnus to nie bralam - to jest naturalny srodek na zbicie prolaktyny. w prawdzie mialam podwyzszona ale lekarz mi powiedzial ze to mit jest ze prolaktyna przeszkadza w zajsciu w ciaze - no chyba ze blokuje owulacje. ja ja mialam wiec problemu nie bylo. maz sie przebadal, ja tez - wszystkie hormony lacznie z tarczycowymi. mimo ze nie mam PCO pomogly mi tabletki clostyrbergyt (czy jakos tak to sie pisze) zeby przyspieszyc owulacje. a potem duphaston zeby sie zagniezdzilo i zeby cykl trwal 28 dni. jak sa pytania to odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................5...........06.10 agnieszkam/24.............................7..........ok.2 5.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ...... kaktusowata (28).....................1............... .. ? kruszynka173 (24)....................3................. ...? Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o pomoc! Mój problem polega na tym iż od niedzieli rana wychodzą mi pozytywne testy owulacyjne (robie dwa razy dziennie). Robiłam dziś ok 16.30 i druga kreska nadal jest ciemniejsza od kontrolnej. W niedziele jak wyszedł pozytywny test owul to zabraliśmy sie do roboty ale teraz nie wiem czy słusznie bo nie wiem czy owulka już była czy dopiero będzie. coś za długo wychodzi ten test pozytywnie. wczoraj popoludniu miałam płodny śluz (tak mi się wydawało) a teraz to już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Czy dalej testować czy dać sobie spokój i czy nadal się starać. Dodam że dzisiaj jest mój 19dc a cykle ma średnio 30-32 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA85
PanienkaMakowa dziekuje bardzo za odpowiedz ja staram się własnie 6 cykl i juz świruje za tydzień wybieram się na usg na które skierował mnie lekarz żeby sprawdzić czy wszystko jest oki a później zrobie badania też już tak bardzo bym chciala zobaczyć dwie kreski i zostac mamusią:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Bardzo chciałabym do was dołaczyc, ja też sie staram o dzidzie jestem dopiero po owulacji i po przytulankach i 2 długie tygodnie przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisze eis jeżeli pozwolicie nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................5...........06.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 2 5.10 oliwiajulka/32...............................1..........19.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ...... kaktusowata (28).....................1............... .. ? kruszynka173 (24)....................3................. ...? Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................5...........06.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 2 5.10 oliwiajulka/32...............................1.......... 19.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ...... kaktusowata (28).....................1............... .. ? kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po wizycie u gina i on mi wyznaczył wstępną date na 7 czerwca :) powiedziała mi że na USG jeszcze jest za wcześnie i skierowała na różnego rodzaju badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kruszynka173 za przyjecie w szeregi i bardzo ci gratuluje małej fasolki ja jeszcze muszę poczekać na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×