Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

aha zapomnialam podac wiec Kaktusowa wiec 28 laT,widze ze mam najwiekszy staz staraniach;( PanienkaMakowa, ale niezle bo ja ostatnia miesiączkę miałam 05.06 wiesz nie liczyłam jeszcze terminu porodu, najpierw chce zobaczyć, czy bije serduszko i czy dziecko jest zdrowe, przypomnę Ci że jestem pod dwóch poronieniach i mam naprawde prawo sie martwić,a zresztą nie wiem czy takie wyliczenia byłyby wiarygodne bo miałam nieregularne miesiączki, ale myślę że termin miałybysmy bardzo bliski, kiedy masz wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie płód za mały , tętno za wolne . Ogólnie coś jest nie tak . MAm zrobic betę dziś i w czwartek :( jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiken nie martw się wszystko będzie dobrze 👄 trzymam kciuki żeby dzisiejsza beta dobrze wyszła. Daj znać co i jak... Ja dzisiaj też idę na wizyte z wynikami badań i mam nadzieje że już umówi mnie na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Strasznie Wam zazdroszcze że możecie już usłyszeć i zobaczyć swoją fasolkę :) Chiken nie martw się na zapas, na pewno okaże się że wszystko jest w pożądku! Trzymam mocno za Ciebie kciuki. A ja nie mogę się już doczekać żeby móc zrobić test. Dziś jest 26 dc a @ powinna być ok 18.10. to chyba jeszcze za wcześnie żeby testować? hmm chyba musze jeszcze wytrzymać kilka dni... Oby @ nie przyszła w tym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia83
Chiken nie martw sie na zapas. Może po prostu twoja fasolka jest młodsza niż wskazywałyby na to badania. Pewnie wszystko będzie dobrze, tylko nie stresuj się niepotrzebnie, bo to na pewno wam nie pomoże. Trzymam bardzo mocno kciki za prawidłowy wynik bety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja cały tydzień siedzę sobie u M. jako że mam L4 do przyszłego wtorku, i jestem z tego baaardzo zadowolona :) czuję się troszkę jak "kura domowa" ale jak się tak pracuje i pracuje, to takie błogie lenistwo to sama przyjemność :) ja w tym roku nie miałam nawet "prawdziwego" urlopu, bo zostawiliśmy go sobie na po ślubie, czyli na grudzień... acha, i M. nie pozwolił mi żebym zrobiła zakupy bo nie mogę dźwigać... więc dzisiaj tylko zupę zrobię a resztę jak on przyniesie zakupy :) prawda że jest kochany? a moja dzidzia ma już prawie 9 mm :) i właśnie zaczął się 8 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam właśnie w dzień dobry tvn że powstał taki film o kobietach które nielegalnie robią aborcję... masakra, my tu drżymy o nasze maleństwa a one chcą je zabijać... :o strasznie smutno mi się zrobiło :( trzymajcie się dziewczyny, myślę o was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby mordującej życie nie można nazwać kobietą, ale nie jestem od oceniania- ja na wizytę idę w piątek wtedy to będize ostatni dzień 6-go tygodnia - mam nadzieję, że coś będzie widać. Chiken będzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote robilam test i wyszły 2 kreski. Lekarz wczoraj potwierdzil choc za duzo tez nie zobaczyl. Jestem w czwartym tygodniu. Termin 16.06.2009. Jeden cykl starań i sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicken napewno bedzie dobrze, zaczynam sie modlic o Was Ja strasznie martwie sie o nas, moze uznacie mnie za wariatke ale ja mam ponad 21 cykli staran za soba i 2 poronienia i mam prawo sie martwic... bola mnie plecy tak na dole i wydaje mi sie ze nie bola mnie tak intenstywnie piersi a to 5 tc skonczony zaczelam 6 i zaczynam sie marwtic,mialam isc na bete dziś ale jak Bog uzna ze ma byc inaczej to ani beta ani nic nie pomoze przeciez... Biore duphaston od poczatku ciazy i połoe bromergonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie co to może być boli mnie podbrzusze a dziś mam upławy duże i takie ciemne jakby z krwią czyżby o dzidzi omeg zapomnieć @ mam dostać 19.10 pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki was słodziutko magwys1 ja usg dokładnie robione miałam w pierwszym dniu 7 tc wiec podejrzewam ze i u ciebie bedzie juz wszystko widac i słychac:) Chiken bedzie dobrze musisz w to wierzyc - wiara czyni cuda napewno bedzie dobrze tylko nie mozesz sie zamartwiac tylko byc dobrej mysli, ja tez bede sie modlic i trzymac kciuki aby było wszystko oki. nosek do gory i bez nerwów bo to napewno wam nie pomoze .wiem ze pewnie sobie myslisz "łatwo ci powiedziec" ale naprawde musisz byc dobrej mysli a cos wiecej ci lekarz powiedział? czy tylko bete kazał zrobic? napisz jakie jest to twoje maleństwo i jakie jest jego tetno trzymam za was mocno kciuki słonko21 gratuluje oliwiajulka jesli o mnie chodzi to nie mam zielonego pojecia jesli niepokoja cie te upławy to moze zadzwoń do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 oliwiajulka/32...............................1.......... 19.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... ..06.06.(wg USG) kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.06 magwys1(28)............................21................ .........? slonko21(?)..............................1.........................16.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja chyba mogę się przywitać z Wami Dziewczyny!!! Właściwie to drugi cykl staramy się z Szanownym Małżonkiem o "Karzełka", pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 12 września czyli w naszą pierwszą rocznicę ślubu - potem wiadomo... I tak zaczęły się ból podbrzusza jak na miesiączkę, ból piersi, jakaś irracjonalna niechęć do alkoholu, - zrobiłam test ale nic nie wyszło. Zatrzymanie okresu a po tym mdłości na różne zapachy, niechęć do papierosów - Okresu oczekiwałam 10.10, w dniu po spodziewanej miesiączce 11.10 zrobiłam test i też negatywny!!! Z lekka już zniechęcona czekałam na okres ale dalej nie przychodzi i dziś w 32 dniu cyklu kupiłam test "Pink test" i miałam go zrobić rano ale nie wytrzymałam i zrobiłam jak tylko przyszłam z pracy... Wyszły mi dwie kreseczki, jedna mocna a druga słabiusieńka i ledwo widoczna - ale jest!!! Tak mi dobrze! Mam nadzieję, że już przy takim potwierdzeniu się nie zawiodę, w poniedziałek idę do lekarza i wszystko się okaże ostatecznie... a Wy co myślicie jest Fasoliska czy nie? :) Powiedziałam mężulkowi że test wyszedł pozytywnie - strasznie był zaskoczony ale i ucieszony, chwilę później zaczął studzić zapał, „że to nic nie wiadomo, że test może się mylić...” ale ja wiem że to to... to się czuje jakoś :D Pozdrawiam staraczki i ciężarówki!!! P.S. Według różnych kalkulatorów termin mam na 19 czerwca 2010 a jestem w 5 tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ Kika/25....... ..............................6 taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 Bunia27/28........... .. ..................12 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................11..........ok 18.10 DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 oliwiajulka/32...............................1.......... 19.10 dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... ..06.06.(wg USG) kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (z kalkulatora) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.06 magwys1(28)............................21............... . .........? slonko21(?)..............................1.............. ...........16.06. Fantasia1983(?)........................2...........................19.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zaczynam dostawac swira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ostatni okres miałam 5 wrzesnia beta HCG robiona 5 pażdziernika=228 mlU/ml beta Hcg robiona 7 pażdziernika =400 mlU/ml wiec wychodzi że to byl 4 tydzien skonczony (bo liczy sie skonczone) dzis robilam beta Hcg mamy 5 tydzien, mam wynik wydaje mi sie że za niski wynik 18,7 Byłam u lekarza u mnie juz po wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zaczynam dostawac swira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ostatni okres miałam 5 wrzesnia beta HCG robiona 5 pażdziernika=228 mlU/ml beta Hcg robiona 7 pażdziernika =400 mlU/ml wiec wychodzi że to byl 4 tydzien skonczony (bo liczy sie skonczone) dzis robilam beta Hcg mamy 5 tydzien, mam wynik wydaje mi sie że za niski wynik 18,7 Byłam u lekarza u mnie juz po wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Magwys - bardzo mi przykro. Ja też niestety raz tak miałam. Już po teście aptecznym i na betę zaczęły się intensywne bóle brzucha, a potem niestety plamienia, poszłam do szpitala- okazało się, że beta spadła i na następny dzień nastąpiło poronienie (okropnie bolesne). Mam tylko nadzieję, że lekarz dał Ci chociaż zwolnienie, no i jakieś środki przeciwbólowe... Mi powiedziano, że przyczyną tak wczesnego poronienia mógł być jakiś błąd genetyczny, więc może w sumie lepiej, że tamto dzieciątko się nie urodziło... Na pocieszenie - mam 13 mies. synka, zaszłam w ciążę dokładnie w kolejnym cyklu po poronieniu (choć niby trzeba poczekać). Co prawda 2/3 ciąży z problemami i na zwolnieniu, plus krótki pobyt na patologii - ale jest. Teraz znów jestem w ciąży i też się boję, czy wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magwys - wyrazy współczucia... PanienkaMakowa dziękuję za gratulacje i trzymajcie kciuki za to aby lekarz potwierdził kreski i zakarzełkowanie:) Buziaki i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×