Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

hej :) no uszy się goją, nic się nie dzieje na szczęście :) no to sporo dzieciaczków będzie, super :) a powiedz mi jakie masz pomysły na prezenty?? czy każdy kupuje to co chce?? bo mnie wszyscy pytają i kończą mi się pomysły :) albo po prostu Gabi ma za dużo rzeczy ;) no ja też planuje zacząć robić skalpel ale nie mogę się zmobilizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie zapisz sie na fitness.. :) pot leje sie strumieniami. W domu sama dla siebie w zyciu bym sie tak nie wymęczyla jak tam heh :) Skalpel polecam:) jak oglądam te metamorfozy po skalpelu to jestem w szoku, i bardziej mnie to motywuje:) Zresztą po sobie tez widze juz efekty.. pół szafy dawalam teściowej do zwężania [krawcową jest;p] :) Co do prezentów.. od jednych dziadków bedzie wózek dla lalek, z tych wiekszych już,od drugich chyba hulajnoga.. tez juz z tych wyzszych metalowych takich. W sumie dla dziewczynek tyle różnosci.. tylko szkoda, ze wszystko takie drogie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie zapisze na fitness bo mój M pracuje na 2 zmiany, wiec w przypadku jego 2 zmiany ja nie mam co z Gabi zrobić... no Gabi ma dostać basen (bo zeszłoroczny nie dość że jest mały to jeszcze się poprzebijał), sprzęt do pływania (kółko, rękawki i piłka), fotelik plażowy z parasolką, zestaw do karaoke ;) i jeszcze parę pierdółek, ale wszystko letnie ;) ale mi się nie chce dzisiaj pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak.. To bierz sie w garsc i dajesz skalpela:) Jak to leci.. już niedługo bedziemy miec 3latki :) Mi tez sie nic nie chce.. pogoda jest dobijajaca. uzależnie sie od kawy przez takie dni :/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ja wczoraj też zasypiałam przed kompem ;) ale na szczęście dzisiaj jest już lepiej, nawet słońce świeci :) jutro imprezka urodzinowa, więc niestety w ten weekend nie odpocznę ;) no za skalpel planuje się wziąć od poniedziałku, ale znając sama siebie znowu mi się przeciągnie termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce!! Nareszcie :) W końcu pranie mogę zrobić.. nie bedzie juz schło 3 dni ;p My jutro idziemy na urodzinki do znajomego :), a w niedziele na 14.30 Ali imprezka - tam na sali do 16.30.. a potem do domu dziadki na ciacho przyjdą:):):) Pogoda na grilla sie szykuje.. to Wam sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no i pogoda dopisała :) wszędzie w koło padało w sobotę a u nas cały dzień słońce świeciło :) urodziny się udały, goście dopisali :) Gabi zadowolona i to najważniejsze ;) a jak u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weekend udał sie słoneczny, cała sobote pracowalismy koło domu. Niedziela też ładna, dopiero pod wieczór zaczeło padać. :) Z urodzinek jestem zadowolona, Ala jeszcze bardziej :) fajnie wszystko było zorganizowane, dzieciom najbardziej sie ten klaun podobał :) A Ali radość jak w domu odpakowywała prezenty.. nie wiedziała za co sie wziasc heh:) Dzisiaj podjade odebrac tam zdjęcia, wiec pewnie cos wrzuce na fb:) A dzisiaj na rowerki jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekam z niecierpliwością na jakieś fotki ;) jak mi uda się zrzucić zdjęcia z aparatu to tez coś wrzucę ale póki co nie mam kabelka bo się zgubił :( no i znowu brzydka pogoda... kiedy w końcu będzie ciepło... z dzieciaczkami na rower czy sama?? a miałam zapytać jak Ci się samochodem jeździ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa takie rowery ;) no i znowu piękna pogoda :) wczoraj Gabi skończyła 3 latka :) a dzisiaj mam 4 rocznice ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz po 4 rocznicy.. 30 maja była:) Pogoda super:) oby tak juz przez całe wakacje.. :) Ja wymęczona, achh ale przyjemnie było:) Z tego zmęczenie nawet spać mi sie nie chce.. A jak tam? Na cale wakacje Gabi bedzie w przedszkolu? Czy musi cos w domu zostac? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a dziękujemy za życzenia i na wzajem ;) Gabi będzie chodzić do przedszkola całe wakacje bo będzie otwarte, więc nie ma problemu, że nie będzie co z nią zrobić. a i na przyszły rok zostaje w tym samym przedszkolu bo do państwowego się nie dostała.... z jednej strony szkoda, bo byśmy trochę zaoszczędzili, no ale z 2 strony nie będzie miała stresu w związku z nowym miejscem, dziećmi, ciociami.... no i kolejny weekend za nami.... kiedy wy macie urlop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Własnie mój M ma ten tydzien urlop.. wiec całe dnie poza domem. Najpierw załatwianie zaległych urzedowych spraw, dzieciom dowody wyrabiamy:) Wczoraj na basenie otwartym bylismy:) Dzisiaj jedziemy do dinolandii :) A nastepny urlop pod koniec sierpnia i wczasy nad polskim morzem:) W sumie nie moge sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super aktywny tydzień ;) ja mam urlop od 12 sierpnia i tez planujemy tydzień nad polskim morzem, ale precyzyjnych planów jeszcze nie ma ;) ale piękna pogoda... aż szkoda siedzieć w tych murach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i miejsce wakacji już ustalone :) jedziemy 11-18 sierpnia do Stegny :) miejscówki już zarezerwowane :) ahhh już sie nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zleciało :) w końcu powrót do normalnego rytmu dnia :) Po basenie Szymon nam sie rozchorował, ma antybiotyk, i na dodatek wysypke i to chyba po antybiotyku :/ i jutro zas do kontroli. Tez sie nie moge doczekac wakacji :) Ostatni raz nad polskim morzem bylam hmm.. z 7 lat temu. Jedziecie sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam po kontroli?? nie jedziemy ze szwagrem i jego narzeczoną.. i na ten długi weekend ma do nas dojechać moja siostra z mężem i dzieciaczkami... także nie powinniśmy się nudzić ;) oby tylko pogoda dopisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstawiamy antybiotyk, trochę niedoleczone to jest, ale stwierdziła, ze sama flegamina i zyrtec powinny pomóc. Zobaczymy. A cale ciałko ma normalnie maczkiem wysypane ;/ A bedziesz miała cos jeszcze wolnego na wakacje czy tylko ten jeden tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam Twoje dietowanie? Bo mi jak waga staneła w miejscu tak od dłuzszego czasu ani rusz ;/ Pozatym troche nie chce mi sie juz jeździć na te zajęcia.. hehe :D ale jak już mam karnet kupiony to nie mam wyjscia :) Jak oglądam te motywacje po skalpelu to im tak zazdroszcze, i póbuje sie zmobilizowac, ale czasu i chęci brak. Mimo wszystko tak dobrze sie teraz czuje w swoim ciele jak nigdy wczesniej :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednorazowo biorę 2 tygodnie urlopu, czyli 12-26 sierpnia. i jeszcze do końca roku zostanie mi około 9 dni, jeśli do tego 12 sierpnia nie wezmę żadnego dnia wolnego :) moje dietowanie.. hmmm ;) tzn na pewno już tych przepisów i planów dnia nie trzymam co jest na tym smak-zdrowia, ale staram się nie jeść zmożonego, jak pieczywo to ciemne, próbuje jadać regularnie ale różnie bywa, ale za to od zeszłego poniedziałku tzn. 17/06 robię codziennie skalpel ;) no w weekend nie robiłam, ale przerwa się należy ;) no i nie jestem w stanie zrobić tego jeszcze na 100%, robię mniej więcej na 85-90 % ale to przez to że nogi mi nie wytrzymują :) także mam nadzieję że na wakacje będę już laska z płaskim brzuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo super :) No to gratuluje mobilizacji i trzymam kciuki :D Efekty bedziemy podziwiac na zdj z wakacji :):) Mi zostało 5 wejsc na fitness i potem robie przerwe wakacyjna i mam zamiar przez ten czas wrócic do skalpela albo chociaz krotkich serii mel b. Dzisiaj zrobiłam sobie melB abs :) i az mi miesnie sie paliły.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no mam nadzieje że mój zapał nie minie szybko :) a ty po jakim czasie zauważyłaś pierwsze efekty?? co prawda ja mam dość sporą oponkę więc będzie to na pewno później ale ;) na weekend wyjechaliśmy sobie nad morze :) było super, tak na prawdę to taki nasz pierwszy spontaniczny wyjazd odkąd jest Gabi ale na pewno nie ostatni :) pogoda może nie była super, ale i tak pluskanie w morzu Gabi w tym roku ma już zaliczone :) a jak wam weekend minął?? Szymon już zdrowy, wysypka minęła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle.. własnie tak patrze.. zdjęcia znad morza.. Jak to? heh :) A Ty pluskanie w morzu zaliczyłas? :) Czy za zimno na takie kąpiele? Ile w ogóle zajmuje wam dojazd nad morze? czasowo? Hm pierwsze efekty.. ciezko mi powiedziec.. w cm po miesicu juz miałam mniej.. potem coraz wolniej to szlo... wizualnie miałam wrażenie, ze nic sie nie zmienia, ale wiesz patrząc dziennie na swój brzuch nie zauwazysz tak łatwo tego. Najbardziej mnie zszokowało zdjecie z ostatniego basenu:) porównując do zdjec z tamtego roku widac różnice i to najbardziej cieszy.. :) Ojj i ja tez zaczynalam z oponką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki masz taki zapał to najpierw sie pomierz w pasie itd :) po 2 tyg. jak spadnie Ci pare cm to bedziesz miała zas motywacje do dalszych ćwiczen.. to działa :) A jeszcze jedno.. jedyny minus tego wszystkiego to to, ze straciłam biust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam odwagi na pluskanie, więc tylko stopy pomoczyłam :) ale ogólnie woda była ciepła :) wiesz co zależy w które miejsce, ale ok 5-6 h trzeba liczyć na dojazd. długo ale raz na jakiś czas warto :) no ja niby tez się zmierzyła w pasie, ale teraz nie mam odwagi zrobić tego jeszcze raz żeby si e nie okazało że nic się nie ruszyło ;) a no i zdjęcie sobie robiłam :) cycków i tak nie mam więc nic nie stracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super spontan :D zazdroszcze. My nad morze mamy jakies 10-12h :D My na lipiec planujemy.. albo tatralandie albo zakopane. Mam nadzieje, ze sie uda gdzies pojechac na weekend. ach ;/ Pokazac Ci moj brzuch? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×