Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

ja 3kg na plusie ale jakos wogole sie tym nie przejmuje ile przytyje to przytyje wazne zebym poźniej zrzuciła to wszystko :) co do swiat to tez juz chyba zaczne powoli czegos szukac puki jeszcze luzy w sklepach , ale musze pierw pomyslec co dla kogo zeby wiedziec czego szukac i tu jest najwiekszy problem ehh narazie mam tylko pomysł co kupie męzusiowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, a ja dzisiaj czuję się piękna :) byłam u fryzjera (maseczka na włosy) i kosmetyczki :) i sukienkę też już w końcu mam :) jeszcze tylko jutro czekania... jakoś przeżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Achh :) Jak miło powspominać ten stresik i czekanie przed ślubem :):) .. no ostatniego mija mi juz pół roku po ślubie:D Jak to leci.. Masakra:) Co do wagi.. moja narazie stoi w miejscu:D tzn plus/minus 1 kg, ale to chyba zależy od pory dnia ważenia. Ale juz ładnie widac brzuszek i pomału w moją kurtke sie nie dopne:D Ciesze sie razem z Wami, ze wszystko OK:) ja sie dopiero po weekendzie bede umawiać na wizyte usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie 2 kg na plusie i brzuszek jak najbardziej widoczny :) No alakolo już jutro Twój wielki dzień!!!! trzymam kciuki i już za wczasu Życze Wam Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia... i przepieknego i zdrowego maluszka :) cmok cmok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alakolo - wszystkiego dobrego na nowej drodze życia spełnienia marzeń i pociechy z męża i maleństwa... buziaki i udanej zabawy (i dużo kasy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!! a co do wagi to u mnie ciągle tyle samo ale brzuszek już widać;p hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alakolo! Najserdeczniejsze gratulacje i życzę dużo szczęścia i miłości i zdrowego ślicznego maluszka :)! Ja jutro idę na imprezę trzydziestkową :). Małego oddajemy dziadkom a sami się bawimy ;). Oczywiście ja niestety bezalkoholowo.... no może kropelkę spróbuję symbolicznie albo i nie. Pozdrawiam tymczasem Piszcie co u Was Buziole K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrim
CZEŚĆ! A co tu taki spokój. Alalolo jest usprawiedliwiona, ale gdzie cała reszta. No, tak sama nie pisałam bardzo długo ale zaglądałam na forum i czytałam wypowiedzi. Jestem już po badaniach prenatalnych, były w 12 tg i 2 dniu ciąży i wszystko jest ok. Wszystkie wymiary w porządku, a serduszko i naczynia krwionośne super. Dostałam zdjęcia i płytkę z badania, zupełnie darmowo bo badania robiłam na NFZ. Lekarz powiedział, że oczywiście nie określi płci ale na jego oko jest chłopak. I tak mój M mówi o dzidzi żartobliwie Stefan, a ja na przekór Stefani. Ale to tylko takie przekomarzanie. U mnie waga w zasadzie bez zmian ale czuję po ciuchach,że coraz bardziej mi ciasno. Siostra to już nawet kupiła mi jedne spodnie ciążowe, ale oczywiście jeszcze zaduże. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i miłego weeckendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alakolo wswzystkiego dobrego na nowej drodze zycia ehh pamietam ten najpiekniejszy dzien i noc w zyciu :) pewnie zdziwicie sie co ja tu tak wczesnie robie i to jeszcze w niedziele ,juz sie tłumacze - chlebek pieke :) i tak mi sie jakos czasowo rozłozył ze musiałam wstac aby go do piekarnika wstawic :) mniam mniam ale na sniadanie juz moze bedzie :) teraz zjem tylko jogurcik a na sniadanie zdrowy , pyszny i swiezy chlebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alakolo wszystkiego naj naj najlepszego na nowej drodze życia, dużo szczęscia.. i całej gromadki maluszków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alakolo- jak imprezka się udała mężatko? :D Buziaki dla Nowożeńców... U mnie tak sobie bo mdłości cały czas mnie męczą okropne, w czwartek musiałam coś nie tak zjeść bo męczyła mnie (jak to rzec żeby ładnie było...) biegunka (to chyba nie jest słowo tabu ;) ) Potem w czwartek bolał mnie cały dzień żołądek jak diabli, wieczór zamiast na spotkaniu u znajomych spędziłam w łóżku, tak samo z resztą jak sobotę- tak strasznie mnie te dwa dni wykończyły... Na szczęście w niedzielę było dużo lepiej i mogłam bez problemu towarzyszyć małżowi na chrzcinach dzidzi znajomych (mój M. był chrzestnym). Co do wagi to raptem chyba kilo przybyło ale także w spodnie już prawie nie wchodzę, na szczęście koleżanka urodziła 3 tygodnie temu i już wróciła do formy więc oddała mi większość ciążowych ciuszków, co prawda sporo jeszcze za dużych ale na później jak znalazł. Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby :) żyję!!!! ale wczoraj nie byłam w stanie NIC - totalne wykonczenie... aż się bałam o dziecko ale na szczęście tylko bolał mnie brzuch ale nic więcej, dzisiaj jest dużo lepiej :) cóż mogę napisać... dziękuję za życzenia :) ślub był fajny, ksiadz nawet nie przynudzał ;) tylko mówił bardzo do rzeczy i wszystkim się podobało :) zdjęcia oczywiście wrzucę jak coś już będę miała :) no i zabawa też niczego sobie, chociaż po północy ledwo na nogach się trzymałam i tak wytrwałam do 2.30 mimo że wstałam przed 7 rano... M. został do końca i wrócił o 6.00 ale większość gości wyszła tuż przede mną co jest zrozumiałe bo dość wcześnie się zaczęło :) teraz mamy 2 tygodnie wolnego więc dochodzę do siebie, jeszcze dzisiaj albo jutro mamy mieć sesję w plenerze - zobaczymy jaka będzie pogoda... tak czy inaczej - jestem szczęśliwa :) czego i Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No alakolo to super że wszystko się udało :) Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJ........... Ja w sobote byłam na usg, 12 tyd. i 4 dzień :) widziałam maleństwo, jest cudowne, serduszko pięknie bije i wszystko jest ok. Maleństwo ma aż 6 cm :) termin porodu mam na 8 czerwca 2010 według usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................7....... ...??? Roobaczek 86/23........................12..........ok 21.11. DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 Magwys1/28/.............................24 Istniejaca Nadzieja /20/................5..............ostatnia mineła własnie oliwiajulka(32).............................2........... ...nie wiem kiedy bedzie normalna dwie kreseczki nick (wiek)......................cykl......... .....termin alakolo (31)......................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28)..............1............... ..06.06.(wg USG) kruszynka173 (24).............3................. 8.06. (wg USG) Monia Uk (29)..................1.....................? PanienkaMakowa (27).......13.................13. 06. (wg USG) Chiken(27)......................3................ . ........? izp(22)...........................7................ .........13.06 slonko21(?)......................1.............. ...........16.06. Fantasia1983(26)..............2............... . ...........19.06. Pysiula_22_...(22).............3............... ......ok26.06.2009 madziarka25 (25) .............1..................18.06.2009 (wg usg) bocianek22(26)................1................ ..ok.30.06.2010 dzika gruszka(20).............2....................ok.29. 06.2010 Mysha (32)......................2....................ok 24.06.2010 Sarrim(35)......................5.......... .............12.06.2010 Fasoleczka (26)...............5.......................11.06.201 0 Agulla_xp (22).................3.................11.06.2010 (15wg usg) Poziomka0306 (21)...........2.......................09.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem ale też się nie odzywam bo jak nikt nic nie pisze to co będę się wyrywać:) a poza tym to każdy temat, który staram się podrzucić umiera... może tematy są bez sensu ale staram się podtrzymać dyskusję żeby nie było takich sytuacji jak od wczoraj... Dlatego apeluję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zawsze się udzielałam przy Twoich tematach :) Jak tam Twoje samopoczucie?? Waga wzrosła czy stoi w miejscu?? i czy brzuszek widoczny?? Jeśli chodzi o mnie to ostatnio chce mi się non stop spać a to niby objaw w 1 trym... a ja jak zaczęłam 2 to mnie wzięło:) Jeśli chodzi o wagę to mam do przodu 1,7 kg :) ale brzuszek jak najbardziej widoczny, spodnie i ogólnie ubrania coraz ciaśniejsze ale jeszcze wchodzę :) Dziewczyny nie chcecie żeby nasz temat przetrwał chociaż do czerwca, żeby każda mogła powiedzieć o ostatnim miesiącu i porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga jakieś 1 - 1,5 kg do góry, więc jestem z siebie dumna, ale przeraża mnie już troszkę bo brzuszek urósł i zaczyna być widoczny (a w pracy wie tylko koleżanka i kierownik bo reszta to złośliwce i plociuchy - wiecie, firma państwowa ), a na dodatek już wciągnąć się nie da :D Spodnie jeszcze mogę nosić stare ale tylko biodrówki bo wyższe już się nie zapinają... chyba będę musiała ten pas w końcu nabyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kobitki :) u mnie spokojnie... i jakos monotonnie ;p Achh i w koncu kupiłam sobie 2 takie sweterki już dłuższe.. :) na teraz i na wiosne też bedą w sam raz :) i brzuszek w nich zmieszcze. Kupiłam sobie też legginsy.. choc nie wiem czy bede sie w tym dobrze czuła.. zobaczymyy :) Ten pas to dobry pomysł.. też o nim myślałam, ale narazie sie wstrzymam.. poczekam aż brzusio bardziej wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh :) Dzidzia sie domaga :D Ja mam tak, że budze sie z burczącym brzuchem :D i pierwsze co jak wstane to musze cos przegryźć :) potem dopiero zaliczam łazienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo.. zrobiłas mi smaka na kakao:) .. zaraz sobie zrobie:) - jedyna rzecz z nabiału jaką ostatnio spożywam.. ;/ samego mleka nie wypije - mdli mnie.. tak samo nie mam wogole smaków na jogurty, ani zadne serki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja też własciwie tylko kakao pije, jakoś serki itp już mi sie przejadły, choć na poczatku non stop wcinałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh.. na mnie juz pora - musze sie do pracy pozbierac;/ taak mi sie nie chce ;/ Miłego Dzionka :):) i spokojnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istniejaca nadzieeja
Czy w poczatkach ciazy moga zaczerwinic sie sutki i brodawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×