Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Hej Mnie też czeka przeprowadzka, mam nadzieję że jakoś do wiosny uda się zakończyć remont nowego mieszkania, z wielkim brzuchem byłoby na pewno trudniej. I w sumie te moje zakupy też trochę bez sensu, ale wyprzedaże są teraz, no i może jeszcze w lutym... Dużo w każdym razie kupować nie będę. No chyba, że poznam płeć i będzie to jednak dziewczynka. Bo jeśli chłopiec, to będzie miał dużo ubranek po braciszku. Choć oczywiście trochę nowych też mu się należy, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istniejaca nadzieeja
Hejka. Dziekuje wam bardzo za mile słowa. Jestem taka szczesliwa. To oczywiste ze zostane z wami. Z tak cudownymi kobietkami mamusiami. Ogolnie czuje sie teraz ok. tylko czasem mam skurcze brzucha u dolu czasem lekkie czasem mocniejsze troszke sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istniejaca nadzieeja
Hejka. Dziekuje wam bardzo za mile słowa. Jestem taka szczesliwa. To oczywiste ze zostane z wami. Z tak cudownymi kobietkami mamusiami. Ogolnie czuje sie teraz ok. tylko czasem mam skurcze brzucha u dolu czasem lekkie czasem mocniejsze troszke sie boje.A dzis kupilam kolejny folik i witaminki dla kobiet w ciazy.hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja sie raczej powstrzymuje przed kupywaniem.. Może też dlatego, że siostra ma pełen karton po dziewczynce, a szwagierka męza ma dla nas ciuszki po swoich chłopcach:) Poza tym.. czuje sie świetnie :) Trzymcie sie ciepłooo KObitki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istniejaca nadzieeja
Halo co wy jeszcze spicie?? ja juz wstalam fakt jest taki ze nie bylam w pracy na noc (tak tylko pracuje) ale zaraz musze brac sie za jakies sprzatanie...kiedys trzeba zaczzac choc malo mam checi.Moj mezulek jeszcze spi.Poniewaz on byl w pracy na noc. No dobra ja biore sie za siebie i mykam.Tylko martwie sie o ten bol brzucha jak sie budze to jest taki sliniejszy trwa chwilke.Nie wiem co myslec. Ale wybieram sie do lekarza trzeba koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, istniejaca nie bój się skurczy, to normalne na początku, przynajmniej ja tak miałam i nadal mam chociaż teraz rzadko :) ale oczywiście warto sprawdzić czy wszystko w porządku... tylko czy nie jest za wcześnie? to znaczy czy już będzie coś można zobaczyć lub wyczuć... jeżeli chcesz już iść to zrób sobie na wszelki wypadek betę żeby nie było wątpliwości :) pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... teraz zdałam sobie sprawę że zaczął mi się już 17 tydzień... to prawie połowa... kurczę jak to przeleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale mnie tu czasu nie było :( obiecuje poprawe . u mnie wszystko w miare oki -pisze w miare bo mam nadal te bolesne ciągniecia i dostałam leki na nie a takto wszystko gra tak jak powinno musze naddrobic lekture co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istniejaca nadzieeja
Troszke te bole sa uciazlwe. Ale dla mojego malenstwa poswiece wszystko. Ja własnie dzis wchodze w 5 tydzien. Liczac od ostatniej @. ogolnie czuje sie ok. Temperatura podwyzszona caly czas i piersi coraz gorzej bola. ale mysle ze warto przed swietami pojsc do gina. jestem taka ciekawa czy wszystko ok. Oczywiscie test schowalam na pamiatke. hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, ja też test schowałam :D mam go razem ze zdjęciami maluszka z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istniejaca nadzieeja
ja jak bede miala zdjecia juz to tez bede test trzymac razem z nimi. a potem jak dorosnie to mu pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana ale jestem taka jakaś podekscytowana że spać nie mogę... otóż wczoraj byłam na usg i już znam płeć :) to chłopak :) i po dłuuugich negocjacjach ;) co do imienia stanęło na moim czyli będzie Kubuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.. Chłopak :D Pogratulować :D ja kolejne usg mam dopiero po nowym roku.. Ciekawe czy bede znac płec :) teraz wcinam dobre śniadankoo.. i zaraz do pracy.. Taaaak mi sie nie chce ;p i chyba po nowym roku pójde już na to L4.. odpocząć troche trzeba :D Miłego dzionkaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alakolo- moje gratulacje!!!! super że już znasz płeć!!! a powiedz mi w którym tygodniu teraz jesteś??? Agula ja od wtorku jestem na L4 i bardzo dobrze mi z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 17tyg... a badanie było i przez brzuch, i dopochwowo też bo myślał że go zobaczy od dołu, ale akurat od dołu była główka :) no i przez brzuch musiał go "wziąć" :) ale "klejnoty" od razu było widać, nie ma szans żeby to była dziewczynka... M. się cieszy no i ja też, ale on bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktuskowata
alakolo gratuluje chłopaczka moje ciaza jest tydzien młodsza niz alakolo ale pewnie tz juz byłoby widac płec tylko ze narazie nie mam skierowania na usg a sama jakos tak nie mam odwagi by pojsci. nastepna wizyte mam u gina 8 stycznia i wtedy napewno skieruje mnie na usg:) nie moge sie juz doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na USG we wtorek i po raz drugi już lekarka powiedziała, że chłopak, choć po cichu liczyłam, że może za pierwszym razem się pomyliła... U nas stronnictwo pro kubusiowe to mój M he he, a ja się zastanawiam czy to Kubuś czy to nie Kubuś. Do niedawna jeszcze myślałam, że Zosia by mogła być, ale skoro to chłopak i inaczej być nie chce, to trzeba będzie poważnie pomyśleć nad imieniem... Imię niebrzydkie, tyle że na 1 miejscu list popularności od dobrych kilku lat... Nic to. Aha, u nas to był i chyba wciąż jest 15 tydzień. Podobno generalnie nie najlepszy na USG. Kolejne w 20 tyg., więc jak rozumiem chyba połówkowe, czyli bardzo ważne. Kupiłam sobie nowe dżinsy ciążowe, bo te z poprzedniej za duże. Wzięłam rozmiar mniejsze i jest git. Te drugie może przydadzą się później jak zrobię się taaaka duża ;). Na razie noszę przed sobę całkiem zgrabną niewielką banieczkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy swędzi was brzuch? bo mnie strasznie, i piersi też... kupiłam sobie taki preparat zapobiegający rozstępom firmy Mustela - drogi :o ale odkąd nim smaruję swędzi mnie znacznie mniej, może nie zrobią mi się jakieś tragiczne rozstępy??? generalnie mam już na piersiach od 15 roku życia więc tendencję niestety mam... ale może mi brzuch oszczędzi? oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alakolo mnie tez brzuszek swędzi, może nie bardzo mocno, ale swędzi... Ja też teram jestem w 16 tyg. więc pewnie byłoby już widać płeć, ale pójdę już na to połówkowe usg i wtedy będzie wszystko wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, cieszę się że u Was same dobre newsy… u mnie też dobrze, na zwolnieniu siedzę od 2 tyg. i nie włączam kompa – daję odpocząć oczom… Po USG tydzień temu w 12+6 wszystko pozytywnie, dzidziuś śliczniutki! Byłam dziś u lekarza i dał mi zwolnienie na kolejne 2 tygodnie (chciał na dłużej ale się nie zgodziłam, bo chcę jeszcze na trochę do pracy wrócić) i zadzwoniłam do pracy żeby powiedzieć, a oni z wyrzutami, że myśleliśmy że już wrócisz, że inni na urlopy chcą przed świętami!!! I przez chwilę nawet miałam wrzuty sumienia że rzeczywiście, ale mi przeszło!!! Kurcze, bo ja taka głupia jestem że ciągle dobrze dla innych a dla siebie gucio… ale w końcu mam prawo odpocząć, a oni niech się przyzwyczajają! Z resztą moja koleżanka z biurka co roku przed wszystkimi świętami szła na urlop o mnie nie myśląc(po prostu mówiła ze ona bierze urlop i tyle-nikogo się o zdanie nie pytając) więc właściwie dlaczego ja mam się teraz nią przejmować… Ale i tak mam wyrzuty sumienia… głupota! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, cieszę się że u Was same dobre newsy… u mnie też dobrze, na zwolnieniu siedzę od 2 tyg. i nie włączam kompa – daję odpocząć oczom… Po USG tydzień temu w 12+6 wszystko pozytywnie, dzidziuś śliczniutki! Byłam dziś u lekarza i dał mi zwolnienie na kolejne 2 tygodnie (chciał na dłużej ale się nie zgodziłam, bo chcę jeszcze na trochę do pracy wrócić) i zadzwoniłam do pracy żeby powiedzieć, a oni z wyrzutami, że myśleliśmy że już wrócisz, że inni na urlopy chcą przed świętami!!! I przez chwilę nawet miałam wrzuty sumienia że rzeczywiście, ale mi przeszło!!! Kurcze, bo ja taka głupia jestem że ciągle dobrze dla innych a dla siebie gucio… ale w końcu mam prawo odpocząć, a oni niech się przyzwyczajają! Z resztą moja koleżanka z biurka co roku przed wszystkimi świętami szła na urlop o mnie nie myśląc(po prostu mówiła ze ona bierze urlop i tyle-nikogo się o zdanie nie pytając) więc właściwie dlaczego ja mam się teraz nią przejmować… Ale i tak mam wyrzuty sumienia… głupota! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantasia ty się nimi nie przejmuj!! To Ty jesteś w ciąży i masz prawo odpoczywać!! Ja od wtorku jestem na zwolnieniu, od razu wzięłam na miesiąc i nie planuje już wracać do pracy, a co ja się będę wysilać... i tak zawsze będą gadać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpcianek22
ja własnie wrociłam od ginekologa - badanie NT - dzidziuś zdrowy, strasznie sie wiercił, dostałam ładne zdjecie i płytke na pamitke. aha i najważniejsze - bedę miała 3 córeczkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istniejaca nadzieeja
hej. powiem wam ze nie mam zadnych dolegliwosci typu wymioty nudnosci itd tylko czesto doskwieraja mi skurcze brzucha u dołu ale biore czasem przy mocnym bolu nospe ta lekka jak juz czesciej mnie boli. dzis zrobilam ponownie test dla upewnienia.Dzis wyszły dwie mega wielkie krechy!!!!!!!!!jestem taka szczesliwa i nie moge w to uwierzy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ale wam fajnie że znacie już płeć... ja juz się nie mogę doczekać aż sie dowiem :) choć dzisiaj mi się śniło, że urodziłam dziewczynkę - była przepiękna :) istniejaca nadzieja, ja też nie miałam żadnych objawów... jedyne co to co jakis czas jakieś mdłości, ale tez nie codziennie.... także sie nie przejmuj i ciesz się ciążą:) powiedzieliście już rodzinie, czy chcecie im powiedzieć jako świąteczny prezent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×