Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

nonellka......bez urazy ale gloopek jest ten twoj byly!!! a czemu???......tez nie powiem..... I say no more!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh.....mozna byc dobrym,nawet super.....ale do mistrzostwa trzeba praktyki i jeszcze raz praktyki...!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka.....on niby teraz pije i uzala sie nad soba bo cie chce na litosc wziasc,faceci tak robia.....zero honoru!!! wie ze zajebal sprawe na calej linii i juz 2 szansy nie bedzie mial i to go dobija.....no way out!!! gupek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on zawsze pił...ja młoda byłam i myslałam, że uda mi się ułożyć z nim życie i jakoś to razem pokonamy, ale cóż jego strata- tak to widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzonka....wyciagnac z kobiety w stalym zwiazku piekne arie...to bardzo prosta rzecz,poprostu zna sie partnerke na wylot....:P ale zeby zaspiewala na 1 szym spotkaniu czy tez....nocy ....to jest sprawdzan!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonellka....z alko nie wygrasz,dobrze zrobilas i w pore!!! ja osobiscie bym przestal pic jezeli by wchodzil w rachube taki zwiazek.....!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije wodke
a ja pije wodke, spac niemoge ijuz jestem pijana... o czym prawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może i ja jakis nowszy model ustrzelę... w końcu po tylu latach mi się należy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije wodke
nonella dla kazdej persony inna jest rzecz najwazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×