Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

po tej jakże interesującej nocy pełnej cukry pudru i lutnic z niukrywaną przykrością muszę sie pożegnać....wyjeżdżam na weekendowe szkolenie, odezwę się w niedzielę- no chyba, że mnie zaskoczą i w ośrodku będzie internet papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki! ale sie wyspalam nie ma to jak rodowe łózko :) teraz z psem na siku i papieorsem, choc to mzoe dziwne ze sie jeszcze z paleniem ukrywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jak tu duzo miłoych ludzi zaglada :) widzę że w nocy się tu dużo działo nawet bardzo dużo nie wiem jak wy tak dajecie rade całą noc dosłownie, a potem wyglądacie jak takie uiory blade - a nie sorry to cukier puder :) :) no moi drodzy mnie niestety wieczorkeim nie bedzie ale bede na bieząco z tym co się dzieje na forum i zajrze tu ok 1 w nocy ściskam was wszystkich mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaplujka
ja tam idę spać kiedy chce mi się spać - tylko kury chodzą spać o określonej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie plany nbna wieczor i weekend moje drogie? wlasnie obcinalam psu paznokcie jak ja sie nameczylam i on tez... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze
ja nie mam planow na dzisiejszy wieczor. siedze sama w domu - sorry jest jeszcze moj psiak ;) przed chwila zrobilam sobie rundke biegania i upokarzania sie przed bylym i na dzisiejszy wieczor juz dosc mam atrakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja jestem u przyjaciolki i pijemy piwko , wic pewnie zabalujemy dlugo. ale jutro pewnie bede. caluje was wszystkich boze- nie upokarzaj sie, daj sobie luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz moglabym wracac jutro do siebie :) ale jak zapowiedzialam rodzinie ze posiedze do niedzieli to sie jakos przemecze. MOj pisze czasem.. siedzi z synem bo ex na wyjezdzie wiec raczej nie jestem zazdrosna.. moglby byc czulszy w tym smsach ;) ale to juz mu napisalam. okresu jeszcze nie mam dzizaz.. 29 dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze
sun - tez mysle, ze na dzis dosc upokarzania sie. smacznego piwka, moje jest smaczne ;) limonetka - nie znam twojej sytuacji, wiec nie wiem co moglabym odpisac.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Upiornie piękny piątek. Ja tu do was, się przy kolegowałem, a wy śpicie?! Cholerka, to przecież już sobota. Ale zabalowałem... Spijcie, śpijcie. O wspaniałościach śnijcie. Też mi nocne marki... Upiornie brzydka sobota. Lecę... na pysk przed tv. Do ponownego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
A ja jakoś nie śpię :) A wszyscy uciekli, bo piątek. A mojego nadal nie ma i nie mam co robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ZUPA ja własnie zajrzałam bo z pracy wróciłam a propo piwka sun to ja tylko mały milerek przy piątku glowa mi pęka i jutro ciężko dzień w pracy będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja tez spadam jak nikogo nie ma, padam na cycki i aż nie chce myśleć o jutrze :( sobota dam znać jak najszybciej będe mogła buziole moi drodzy i kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
Ech, pomyslałam, że będe zaglądać co godzine i prosze, oto efekt. Naznaczona, u siebie mój, w innym mieście, u siebie w domu, u siebie w pracy. A ja usycham z tęsknoty, jak to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani. moze umowmy sie dzis na wieczor, na jakas konkretna godzine? niech kazdy napisze o ktorej moze byc. ja sie wczoraj piwskiem opilam u kumpeli, to dzis siedze w domku:) mowie wam jaka w poznaniu pogoda jest piekna! az sie chce życ:) zmykam zaraz na spacer chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ja sory ale dzisiaj nie mogę będzie ciężki dzień w pracy i na dodatek długi skończę w nocy więc prawdopodobnie zajrzę tu na forum żeby przeczytać co się działo (bez tego bym nie zasnęła :) ) nawet teraz mam pełno roboty i ściemniam żeby tylko się za to nie zabrać - a miałam się uczyć systematyczności i konsekwencji ;/ ściskam wszystkich mocno i miłego gadania wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiecie chyba ten okres sie w koncu zbliza mam nadzieje 30 dzien a zawsze jak w zegarku... ja dzis jeszcze u rodzicow. jej jak ja lubie byc u siebie.. niby pare dni tutaj tylko ale jakos tak hmm czuje sie jak dziecko tu ;) Jestem ciekawa jak to bedzie jutro i czy Moj po tych rozmowach naszych cos wymysli czy nadal bedzie za taka normalnoscia.. powiem ze chcialabym zeby mnie jakos milo przywital. POgoda piekna i na mazurach :) nie tylko w poznaniu chce sie zyc i cos robic. zawalilam ostatnio moja prace naukowa, odebralam tu maila od mojego docenta.. az od razu znalazlam szybko te pismiennictwo ktore mialam musze to podrukowac i sie pozapoznawac z tym, u mnie internet mi nawala.. wiec jak wroce bede musiala cos z nim zrobic. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lino napisz o ktorej bedziesz wieczorem i wszyscy napiszcie! zebysmy mogli podyskutowac sobie:) ja zaraz obiad szykuję, do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Cześć Kobietki, mam nadzieje, że mnie pamiętacie :P Wczoraj nie zaglądałam bo nie miałam zbytnio czasu. A dziś znowu mam taka ochote odezwać się do ex, że masakra. Nie wiem co ze sobą zrobić. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×