Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

ja tez tak bede. ogladasz mam talent? heheh, ja tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Tak, ogladalam mam talent ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam potrafie mojego poprzedniego jeszcze wspominac.. milosc ktora zepsułam bo nie potrafilam rozmawiac milosc ktora on zepsuł bo nagle zmienil mu sie charakter..na lepsze.. bo stał sie juz spokojnym facetem a ja zakochalam sie wniegrzecznym chlopcu..eh nie ma sensu takie rozpamietywanie.. masakra jakas, Moj zmienil charakter pisania do mnie smsow.. na stary tj na milszy i czulszy.. pisze juz skarbie kochanie, dostlam eska "namietny całus" takie niby nic a jednak roznica. ciesze sie. ciesze sie ze jutro wracam.. bede starala sie z nim rozmawiac mam nadzieje ze bedziecie mnie motywowac ;) dostalam karnet zakupowy do empiku od mamy.. hmm jestem napalona na muzyke z "sennosci" adriana konarskiego jest taka głęboka, ogladalyscie ten film kojarzycie muzyke? polskie filmy nie sa zbyt dobre, no niektore sa.. ale muzyke prawie kazdy ma dobra, taka specjalizacja narodowa chyba, polscy kompozytorzy siedza w USa i robia im tkaa piekna muze eh.. mam nadzieje ze maja ja w empiku..ogladam mam talent najadlam sie ciasta ktore sklecilam dla rodziny..slodkie wyszlo.. bardzo.. dostalam okres i sie ciesze :) bo juz sie przestraszylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Wieczór dobry. W dalszym ciągu upiorna sobota. Sun, ja jestem nawiedzony? Mów mi jeszcze! Upiorny "Mam talent'' więc opiszcie kto wam się najmniej podobał? Bo wiadomo, że najlepszy był ten, skaczący łysek po płytach chodnikowych w rytm muzyki Dire... Ach, posypać go cukrem pudrem i prawie taki jak ja. Słodki i upiorny. Sun, ja naprawdę jestem nawiedzony? Sun, nie przesadzaj... Co tu zajrzę to wszyscy myk spać, albo przed tv. Upiornie się czuję. Do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny nie wszyscy, my chyba nie mielismy okazji jeszcze ;) skoro sun twierdzi zes nawiedzony to musi byc w tym cos z prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe ja tez jestem a upiorny napisz cos wiecej o sobie a nie w kolko o tym cukrze pudrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak slabo odpisujecie? fajna ta gruba laska w mam talent, tak silnie i pozytywnie zaspiewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY
Witajcie!!! Upiorna ta solidarność jajniczków, ale jak przyjdzie co, do czego? To, każda chce z osobna i tylko z jednym... Teraz ja myk,myk z psem... Wiele czytania życzę. Dobranocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam lepiej zobaczymy jak bedzie dalej ja jeszcze wiecie gotowa jestem na kazde zakonczenie, bo tak na prawde to nie powiedzialam tego wszystkiego co chcialam, ale powoli jakos to bedzie prawda? aj a szejkin ess ;) sie wam nie podobal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula fryc spoko, moze byc, choc nie przepadam za dancehallem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mysle z cyzm ja bym si emogla pokazac i wiecie co nie mam zadnego pokaźnego talentu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) no ba.. grzebie na allegro chcialabym znalezc jakies orginalne bluzeczki ale lipnie mi idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiorny nie zegnaj sie, pisz cos:) o co chodzi z cukrem pudrem? ale nudy rzucmy jakis temat mialo byc wiecej osob o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.. ja mam slaby humor i czuje sie samotnie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
A ja mam jakiegoś doła dziś :O znowu chyba popadam w nałóg kompulsywnego jedzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Wiem, Sun. Ale ja wychodze z założenia ze gdyby nie było tych gorszych dni, to nie cieszylibysmy się z tych lepszych i nie doceniali tych wartosci. Chociaz czasem jest chujowo, a nawet bardzo to nadal pozostaje optymistka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie mam lepszych dni ostatnio, stagnacja, nic sie nie dzieje, nawet mi sie z przyjaciolmi nie chce wychodzic, chociaz mam zajebistych i tylko dzieki nim przetrwalam to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Ja też dużo zawdzieczam przyjaciolom. W sumie po tym zwiazku nie wielu mi z nich zostalo, bo kazal mi pourywac kontakty bo mu sie nie podobali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Sun nie jesteś. Nikt nie jest. Ale czasem samotność jest lepsza niż znajomi. Czasem lepiej posiedzieć w samotności i wszystko sobie przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz za dlugo siedze w samotnosci.\ praca dom i tak w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
A moge spytać ile masz lat? Mieszkasz sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×