Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość linoletka
no nie ide jeszcze spac :) a ja mam vouge ale nie chce mi sie doopy ruszyc na balkon bo nie pale w mieszkaniu... zreszta jak ja sie rozpalilam ostatnio ,,wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malablond powiedz szczerze czy decydując się na związek z żonatry liczyłaś na to że odejdzie od sowjej żony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
a te jezdzenie pod blok to zenada co ;) ale ja sie dziwnie czulam lepiej po tym. jakos razniej. ciezko to wytlumaczyc i w ogole zrozumiec chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletka nic nie mów o paleniu w mieszkaniu - u mnie absolutnie nie ale teraz jestem sama ze swoimi smutkami i H***j w to pale bo mam ochote i w domu a na dodatek skołowałam sobie szlugi od..... byłego bo mieszka pięro niżej -niezła zwała co ani tu kogos na seks zaprosić ani nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
a no to co myslicie..dzis nie mial dla mnie czasu a jutro chce isc do kina.. jestem taka zla ze nie pomyslam ze jak odwiezie syna wieczorem to moze przyjechac do mnie.. ze po prostu mam ochote mu powiedziec ze jutro ja mam swoje plany i umowimy sie we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
nie liczylam ze odejdzie od zony..i nie chce zeby odchodził...nie obchodzi mnie to..ja napewno nie chcialabym z nim tworzyc żadnego głębszego zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
heheh no mieszkac z bylym na dole masakra ;) chociaz heh niech slucha jak ci sie wiedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
malablond to po co z nim jestes? seks kasa? ja pale w mieszknaiu jak jest -30 ;) a mieszkam w takim rejonie ze bywa niestety.. koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warciara
Przez was też sobie zapalę. Własnie problem w tym, ze on nie planuje chyba ze mną aż tak powaznych rzeczy. Chce ze mną być i mieszkać, ale nic poza tym, zero deklaracji. Dla mnie to mniej więcej równoznaczne z "będę miał darmową d..pę, która jeszcze dodatkowo mi posprząta i ugotuje". A znając jego plany, boję się co dalej, bo on za 10 lat będzie super bogatym, szanowanym kawalerem do wzięcia, a ja starą, zużytą babą, która przegapiła szansę nawet na nieslubne dziecko. Cholera mnie bierze przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malablond więc szczerze na co liczysz bo chyba nie na to że każda jedną noc spędzi z tobą??? Nie jestem najmądzrzejsza w tym temacie bo nie byłam z żonatym ale moja droga TERAZ CZAS DLA CIEBIE ŻYJ SWOIM ŻYCIEM I MYŚL O SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI i jedno na pewno moge ci obiecać -będzie ciężko ja h*j to sie przygotuj ale pamiętaj lepiej teraz niż a poźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
wiesz ze ja pale paczke dziennie... a jak ja wspominam te czasy gdzie paczka byla na tydzien potem na 3-4 dni a teraz ekonomiczna porazka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeewolna
Linoletka, wiem ze latwo powiedziec, ale ja bym zrobila tak jak napisalas, ze masz jutro inne plany. Ale latwo to mowic z boku, zwl. jak sie do konca nie zna sytuacji. No i trzeba, prznajmniej mi do takiego czynu wielkiej sily i samozapracia, nie wiem czy dalabym rade. Pewnie zebralabym sie w sobie, zagryzla zeby i przebolala jakos ten jeden dzien zwloki ;) Malablond, no ja tez chyba nie chcialabym zeby moj ew kochanek rozstawal sie z ona. Przynajmniej masz odpowiednie moim zdaniem rozumowanie. A jak to oceniam? Nie oceniam, w zyciu roznie bywa i tak naprawde kazda z nas to moze spotkac... Naznaczona, to od TEGO eksia wzielas fajki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
jestem młodsza,on zonaty,zawsze mi sie podobał,imponował potem sie mna zaintersowal,mi to imponowalo nie zebym nie miała poczucia wlasnej wartosci wrecz przeciwnie..wiem ze moge miec prawie kazdego ,,,ale to jego zapragnelam...a potem to juz jak uzaleznienie,,,oczywiscie chodzi o seks nie o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
heh naznaczona jak toja jestem dobra w radzeniu innym ludziom wiesz, zawsze mam jakas cenna uwage oczywiscie jak ktos tego chce . a sobie zero.. wpakowalam sie z gosciem starszym ode mnie po rozwodzie i z dzieckiem dobrze ze juz nie malym.. no najlogiczniej biorac pod uwage te problemy ktore mamy byloby pizd**c to w chol**ę... a co ja robie babram sie , naznaczona a ty dawno po rozstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warciara sorkin wielki ale chyba straciłam wątek czyli że ty jestes starsza a onmłody fikuśny kawaler???? Ja ci powiem rób jak chcesz ale.... korzystaj dopuki możesz ale planów z tym nie wiąż (nie wiem czy trafiłam w temat odpisz szybko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeh
Ale Wam fajnie ... ja teraz wstałam do pracy i pije kawę. za godzinę wychodzę ! 😭 Za to wczoraj kurwa jak moglam spac, to obudzilam sie o 1.00 w nocy i juz nie mogłam spać do 5.00 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeewolna
Ja tez pale paczke dziennie :o a nie palilam jakies dwa lata i znowu od roku jarak jak dzika :o Teraz przed egzaminem jak stukalam to i nawet dwie szly :o Laski, we wtorek mam wyniki, boje sie jak cholera, od tego zalezy czy zostane w Polsce... 3majcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeh
tzn fajnie ze dopero bedizecie szły spac. przeczytalam tylko pierwsze kilka postów na 1 stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warciara
Naznaczona, nie do końca, jesteśmy mniej więcej w tym samym wieku. Ale to jest wiek, w którym normalni ludzie myślą już o poważnym związku, takim z planami na przyszłość. A nie takim, w którym się jest, żeby zobaczyć, jak to jest. Własnie wczesniej wiązałam plany, ale widze, że nie wychodzi. Chyba i tak go nie zostawię, bo go bardzo kocham. Noo, na pewno dzisiaj nie zasnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
no wlasnie i jeszcze gdyby seks byl do bani to byloby juz w ogole jednoznacznie.. a dlaczego ten seks musi byc az tak wspanily? ze tak powiem moj najlepszy do tej pory naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj, eh wiem ze to samozaparcie ciezko by bylo, z drugiej strony wpadlam na genialny pomysl.... ja mu jutro powiem ze po prostu wiesz przykro mi bylo ze nie chciales spedzic ze mna troche czasu jak dawniej tylko wolales zostac u siebie. bardzo przykro. pojdziemy do kina albo gdzies tam ..eh juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
ja juz klade sie spać:) zeby nie myslec juz:P moze jutro pogadamy dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
ja pale dopiero od 2 lat tyle czasu mi zajelo zeby wpasc w nalog..eh nie wiem po co. ale przynajcie ze jest to przyjemne polacznie kawa i papieros rono czas sie na chwile zatrzymuje a ty masz 4 minuty dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny widzę że tu nie rozmawiam z jakimiś gówniarami co to maja problem pryszcza na czole przed dyskoteką szkolną więc kawa na ławę ile to latek ja mam 26 lat a ze swoim skonczyłam 3tyg temu a huj***owo było od kilku obry miesięcy iszczerze mówię chce mi sie jakiegoś chłopa bo zpaomniałam jak to sie robi. Nie jestem typem zdradzającym partneró (co sie może jeszcze okazc :) ) a tak na prawde to w trakcie tego związki nasłuchałam się tyle że coś jest ze mną nie tak bo nie czuję pociągu do seksu a prawda jest taka że nie pociągał mnie wogule -jak ja mogłam tyle wytrzymać?? i wogule a tak na prawde to mnie szlag trrafia ( mało tego gość z pracy mi sie zajebioście podoba -tak na seks )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeewolna
Dobranoc malablond, kolorowych :) Linoletka, ten Twoj ma syna? znaczy zonaty czy rozwiedziony czy jakis jeszcze inny? ;) I ile ma lat jesli mozna wiedziec? Jakis taki niezdecydowany sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malablond czekam na ciebie jutro -ale nie ja mam njutro impeze -chyba że rano ale pisz pisz jak chesz sie wygadać -ja tez chce sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja tez spac nie moge , ale na szczescie jutro wolne w pracy. i mysle sobie tylko o tym ze fajnie by bylo sie do kogos przytulic bo przez 9 lat bylam w zwiazku a teraz sama:) sory za brak interpunkcji ale nie chce mi sie starac o 4 nad ranem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
no to do jutra do rana:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos seksu to jestem stara dupa a nie wiem co znaczy dobry seks .... i jak tu nie szukać okazji - ale pewnie jak co do czego to stchórze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×