Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość warciara
Freeewolna, miło :) Noo, ja się w zasadzie wyżaliłam, ale spać i tak nie będę. Mogłabym w kółko opowiadać jedno i to samo, ale to raczej nic nie da :(. Kiedyś psotykałam się z rozwodnikiem, strasznie był... Hm, w zasadzie nie wiem, grzeczny? Ostrożny? A jak przyszło co do czego, rozklejał się. I jakoś mnie to odrzuciło :(. A przecież lubię wrażliwych facetów :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeewolna
Dobra ciotki, ja sie z Wami zegnam, w prawdzie nie jestem spiaca, ale musze jeszcze pare meilii napisac i pare kwestii przemyslec przed snem, cos tam w glowie poukladac (to juz taki conocny rytual). Byc moze do nastepnego :) Pozdrawiam i mokrych snow zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem zbyt miękka buła -dlatego w dodatku nie wiem czemu martwię się ze on sobie coś zrobi a na dodatek nie chce syfu w pracy jak on mi wyskoczy zjakąs scena zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun6 nie mam powodu czuć się winna dałam mu tyle szans że ludzkie pojęcie przechodzi chyba po porstu mi go szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero niedawno przestalam miec wyrzuty sumenia i pojawila sie tzw faza akceptacji po rozstaniu. a zostawilam bylego 5 miesiecy temu po 9 latach chociaz wszyscy wiedza ze to z jego winy i mu sie nalezalo a ty musisz zaczac zyc swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o tym mowie, ze ci szkoda, dlatego musisz zmieniac tor myslenia, nie da sie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun6 masz chyba rację że to taki etap ale szczerze ci powiem że to rozstanie jakoś gładko przeszło -fakt płakałam ale chyba z faktu dlaczego to tak późno wyszło -kupiliśmy mieszkanie ale to było kolorowanie na siłe że wszystko jest idealne a czemu ty pon 9 latach- jesli można spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale to było kolorowanie na siłe że wszystko jest idealne "- wlasnie dlatego mniej wiecej:) a tak na serio bylo wiele powodow, sklonnosc do tyraniia ja zawsze silna, niezalezna kobietka), zdrada, brak zaufania, pouczanie, brak szacunku czasem.. ehhh dluga historia. zbyt dlugo wszystko tolerowalam, bo to pierwsza wielka milosc byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warciara
Hm, się kameralnie zrobiło i intymnie. To ja w takim razie z tego topiku schodzę :) Ale poczytam potem. Trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
halo spicie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
dzien dobry :) pies mnie obudzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabond
ja jestem teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
naznaczona: w nocy pisalas zeby pisała jak chce sie wygadac,mam straszną potrzebe sie wygadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
nie ma nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naznaczonej dzis chyba nie bedzie bo jest na imprezie:) gadaj do nas jak chcesz, wysluchamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mi
się wygadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
no tak naznaczona dzis na imprezie wiec pewnie jej nie bedzie... fajnie ze jestes nie wiem od czego zacząć.. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
jak juz czytalas poprzednie posty to wiesz kim jestem... nie mam sie komu wygadać bo nie moge z nikim o tym rozmawiac...:( nikt nie wie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
ok ale duzo nie pisałam..jestem kochanką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×