Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

malablond podejrzewam że jesteś mała i blond więc nie jeden by chętnie chciał cię poznać on nie jest ten jedyny i ostatni ja nie jestem juz taka małolata i powoli mam poczucie ciśnienia czyli najstarsza wnuczka prawnuki chętnie widziane, moja mama mówi że chciała by mieć wnuki ale rouzmie że jak rozstanie to rozstanie nie mam tu na mysli że jestem stara panną mam 26 lat i nie chce ani dzieci ani męża jak na dzień dzisiejszy -niestety rozczaruję i babcię i mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
warciala ale dlaczego w martwym punkcie przez tego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeewolna
O, moj byly kiedy mowilam, ze mu nie ufam odpowiadal mi: - to masz problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
no to pewnie śpią wtuleni,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeewolna
naznaczona wez mnie nie zalamuj, jaka stara panna? to co ja mam powiedzic - 29 lat :s Jakos sie nie czuje stara panna jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freewolna to widocznie on ma problem bo mas powody żeby mu nie ufać a to jego problem żeby to nadrobić jak mu zależy czemu po takich stwierdzeniach każda laska czuje że to na prawde problem tkwi w niej????? ja też się z tym borykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeewolna
Chodz Cie poczestuje, jakie palisz? ;) Ja przerzucialm sie na cienkie, mozna sie zylakow za uszami nabawic :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
heh mi babcia juz w wieku 23 lat przebakiwala cos o staropanienstwie... i ze ja to chyba inne cele mam naukowe a nie prorodzinne ;) ja juz wolalabym nie kochac..czasem mysle ze jak tak dokladnie widze i wylapuje wszystkie zle rzeczy to mzoe juz nie kocham. dlaczego w zwiazkach nie moze byc tak zawsze jak przez 1 rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
nie jestem taka mała ale blond :P moge miec kazdego...ale jestem zauroczona,,a Ty nie jestes stara jestem pare latek młodsza:P co do fajek to dalabym wam bo mam całą prawie paczke ale juz dzis nie pale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
hehe wszystkie palace? moze cieniasa mentholowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he freewolna tu za tą jeb***ną granicą cienkich takich fajnych jak u nas nie mają :) no usmiechnij się już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeewolna
To moj byly, to pewnie juz nie ma tego problemu, za to ja mam problem z obecnym, wkurza mnie niemilosiernie :o Dupa, niezdara, ciapulek, pizdus, lamaga,nieudacznik zyciowy, boze w co ja sie wpakowalam :o Pomiatam nim i czuje, ze mu krzywde robie, zal mi go. Gdyby nie byl taki przystojny to na drugi dzien jak go poznalam kopnelabym w zad, a tak to chociaz milo popatrzec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
freewolna heh dobrsze sie ciebie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeewolna
naznaczona, a gdzie mieszkasz? Ja tez sie szlajam po zagranicy :classic_cool: , ale obecnie jestem w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
mam l&m linki mentolowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała blond kochana moja bądź przez chwilkę egoistką i pomyśl czego ty chcesz (myślisz że faceci nie są egoistami -to dlaczego jesteś sama -ruchać i tyle ) sory za język wiecie jak mnie bolało zanim dojrzałam do tego żeby powiedzieć "to na tyle w tym je**nym temac ie"" i my ku***wa mieszkanie kupilismy na naszą przyszłość itp a od roku sie nie kochaliśmy porażka na całej lini i sama jestem temu winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L&m mentol bardzo chętnie -za miesiąc w kraju będe jarać jak głupia aż żylaków za uszami dostane he he a gdzie jestem -tam gdzie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
naznaczona no so tego trzeba dojrzec. ja bym juz chciala to miec za soba jak ty. masz przewage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
juz pisze jak potłuczona a czuje ze jak odloze lapa to znowu wroca te czarne mysli i ze spania nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warciara
linoletka, może dlatego, że on nie umie podjąc żadnej decyzji? Że żyje z dnia na dzień, wszystko ma gdzieś, niczego nie planuje. Poza tym ostatnio przestajemy się rozumieć, daje sprzeczne sygnały (w ciągu jednej rozmowy np. chcę/nie chcę). Nie wiem, czy mam z nim wspólnie planowac życie, czy rzucic go i poszukać kogoś innego. Z drugiej strony naprawdę, wydaje mi się, ze się kochamy, dawaliśmy radę, jak było ciężko, mieszkaliśmy razem. Kocham go i sądzę,że on mnie też kocha. Nie wiem, dać mu ultimatum, czy próbować jakoś tym pokierować? On nie jest z tych, którymi się łatwo kieruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablond
a co myslicie o tym ze jestem kochanka zonatego?? ja mam troche wyrzutów ale tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
ja tez sie ciesze ze wpadlam na ten topic, trudno czasem o normalnych ludzi no normalnej wymiany zdan... ps. no mnie czeka dlugi proces jeszcze. teraz bym chciala zeby tu byl i mnie przytulil. a z drugiej strony to jestem wsciekla i jakby tu byl to bym sie do niego nie odzywala pewnie . to jest juz nie do zniesienia dla samej mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeewolna
Linoletka ja tez jezdzilam pod blok swoich bylych sprawdzac czy swieci sie swiatlo :o raz jeden mnie nakryl chyba, akuart wyszedl z psem, a ja spedzilam powyginana pod kierownica chyba z godzine, a on krazyl po chodniku w te i z powrotem, na drugi dzien chodzic nie moglam z bolu. Tego ostaniego mieszkanie jednak p;oki co omijam szerokim lukiem... Wole chyba nic nie wiedziec :o Naznaczona, mieszkasz w Londku? czy Irl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka
warciara wlasnie planuje wszystko gdzie sie doksztalcic jakzmienic prace gdzie kupic dzialke pod dom, itp itd. w planach ma zareczyny slub ze mna. ale zachowuje sie lekko sprzecznie wedlug niego nie, bo wedlug niego to ze pojdziemy na obiad do knajpy to juz jest wielkie okazanie uczucia i tego jak mu zalezy ( bo niedawno wrocilismy do siebie) i mial mi pokazac ze jestem wazna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×