Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Od niedawna pilnuje chlopca 21 miesiecy.Mam synka 19 miesiecy.Troche mnie zastanawia fakt,ze ten moj podopieczny nie chetnie je.Musze ostro sie naswirowac,zeby cos wzial do ust.W konsekwencji je naprawde nie wiele.Pic nie chce wogole.Jak go przewijam to normalnie oswiecim.Widac mu zebra nie wszytkie tylko te ostatnie strasznie sie odznaczaja!Blada ma skore.Wazy nie cale 11kg a ma 21 podczas kiedy moj syn wazy 13kg a ma 19miesiecy.Spi od 14:00 do 18:00 a czasem nawet dluzej.Jakos troche mnie to zaczyna niepokoic.Moze on ma jakies pasozyty?jesli tak to wtedy moj maly jest zagrozony.Jego mama nie widzi w tym nic niepokojacego,a ja widze.Co o tym myslicie.Dodam,ze maly nie jada normalnego jedzenia tylko papki.Ssie ciagle smoka w nocy i w dzien.Nic nie mowi kompletnie nic.I tak troche tez mnie niepokoi jego rozwoj.Cos tam gada ale np caly dzien kori kori kori kori...dziwne czy normalne prosze o jakies opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_jedyna
może to pewien stopień autyzmu ??... co do pasożytów - przy owsikach miałby apatyt na słodkie, przy innych pasożytach też by non stop jadł. Najlepiej byłoby zrobić mu podstawowe badania krwi i moczu - może to anemia, może brak witamin i mikroelementów, może uczulenie... trudno zgadnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×