Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Gość Biagio Marini
Zachowaj spokój, last_nick, czas konkretów mamy jeszcze przed sobą. To są na razie jedynie luźne harce. To nawet jeszcze nie jest rozgrzewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta28
Nie za malo...po prostu w necie moge być nawet 11...tylko po co jak tak naprawde jestem 9:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
och, cóż za zaszczyt, któraś z kafeterianek będzie wkrótce kolejnym nacięciem w rubryczce: zaliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
zrobi mi ktoraś loda czy mam tu gnić do wieczora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
nie poddawaj się tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Mam tak małego, że nawet babcia klozetowa mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Cwana odpowiedź, Kobieta 28. Ale nie dam się wpuścić w relatywizm ocen. Skoro jednak to sugerujesz, to czy również Twoja inteligencja jest dla Ciebie pojęciem względnym, kiedy się przeglądasz w intelektualnym lustrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem zgadzam się tym. Ja myślę, że to kwestia wychowania i zasad. Jeśli ktoś lubi być kogoś, co tydzień nowego, kiedy dotyk przestaje być intymny a staje się zwyczajny to tak się dzieje. Kobiety uczą mężczyzn, że nie trzeba się starać wszystko można dostać już, zaraz… Przez to Ci, którzy szukają tych „nieprzedotykanych” nie mają nawet siły, by je zdobyć i by o nie walczyć. W efekcie te jeszcze coś warte są na niezauważalne, na uboczu, odsunięte w cień. W świetle reflektorów zaś są tylko te gwiazdy, co świecą, migoczą i złocą się, ale światłem ulicznym latarni, nic w nich boskiego. Tylko, że podobno ja mam archaiczne podejście do życia. W ogóle można to tak określić…?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Jasne, inna niz wszystkie......., jasne. Tutaj nawet ja mógłbym się upierać, że jestem kobietą, dla której oceny zabrakło skali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesien 2009
a ty autorze co nam oferujesz..powiedzmy ze wysławiasz sie ładnie a jak z urodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Jestem tak nudny, że ani PUA, NLS czy inne wynalazki nie pomogły. Liczę na was stare panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta28
Te Twoje odpowiedzi są troche za bardzo nasycone "inteligentymi"słowami...nie wiem zreszta jakie Ty masz w domu lustra ale w moich widac tylko niestety urodę albo jej brak:-(ale inteligencję???to się chyba raczej poznaje po rozmowie,stylu bycia i takich tam...ale jestem blondynką,może sie mylę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
muszę iść po encyklopedię, słownik wyrazów obcych i wyrazów bliskoznacznych, bowiem amant zaczyna wyciągać armaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Nie podlizuj się, liberal girl, niestety, musisz nieco poczekać w kolejce. Przylazłaś nieco za późno. W deklaracji, iż uwiodę każdą inteligentną kobietę nie ma czczej przechwałki. Nie oznacza to jednak, że ja jestem w stanie uwieść wszystkie inteligentne kobiety jednocześnie. Nie, tego w stanie dokonać nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_s on jest tak nudny
ze moj pies zaczal wpadac w trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zachowaj spokój, last_nick, czas konkretów mamy jeszcze przed sobą. To są na razie jedynie luźne harce. To nawet jeszcze nie jest rozgrzewka" - I tu się z Tobą całkowicie zgadzam:) To, co prezentujesz to takie totalne NIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta28
No tak nasza-klasa...czy jest Ktokolwiek Kto nie ma profilu na tym tandetnej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Pogratuluj sobie, Bystrzyca, bystrości obserwacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze JESTES kobietą
Bo skąd męzczyzna (INTELIGENTNY!) na babskim forum? Taki nawet tu nie zagląda, nie wie o istnieniu czegos takiego, nie czuje potrzeby. Sama kiedys załozyłam podobny topik dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuuurwwaaaaaaaaaa
jaki pasztet !!!!!!!!!!!!!!!:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
po obejrzeniu delikwenta zwątpiłam :), nie idę po słownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
A mi się to Twoje, Iz4bella, nieco "archaiczne" podejście podoba. :) Poza tym nick kojarzy mi się z pewną postacią literacką, choć głośno o tym w kontekście tego tematu napomykać nie powinienem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Nie narzekam na powodzenie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie pisz, że jesteś Wokulskim, bo odpowiem: on był zwykłym kupcem ona zaś arystokratką (żart) - czy ta postać literacka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho kolega zmienil front
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×