Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Gość kobieta28
Nudze się:-)biurowa praca bywa nudna:-)czasami:-) ale nie powiem,że temat mnie nie wciagnał,zwłaszcza,że wiekszość dziewczyn na tym topiku próbuje zabłysnąć zciagnietymi z google inteligentymi tekstami...tylko po co to nie wiem??? wysławianie sie i poprawne pisanie wcale nie jest objawem inteligencji zwłaszcza w necie...gdzie kazdy może być Kim chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze "Ależ mam, lilitka, mam ogromną ochotę na uwodzenie" - nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości, natomiast umiejętności zdecydowanie brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poprawna polszczyzno
rozwalasz mnie swoim polskim trzeci raz. \ Osobistośc to "wpływowa, wazna osoba" - nie kompromityuj sie! Swoja droga pozytek z topiku masz, moze sie czegoś od inteligentnych kjobiet nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
mało stanowczy, na to nie wpadłam(widac jestem mało inteligentna:) ), ale pomysł dobry, konkurs trwa dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało stanowczy y
nie ośmieszaj sie :D żałosniku ,bo wychodzisz na gbura :D zdania nie zaczał od więc ale od A :D mądrosku z Parzęczewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie napisane, różne oblicza miłość tylko czy jesteś "miłość" jest tragiczna nieodwzajemniona jest w ogóle miłością? "bo nie obce są zaklęcia, by po latach tych ich dwoje z dwóch krańców świata złączyć w jedno" (parafraza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Lilitka? A co mam zrobić, skoro się tyle obywatelek zlazło na jeden raz? Nie mogę przecież uwodzić Was wszystkie jednocześnie. Zmuszony jestem dokonać wyboru. Swoją drogą, nawet gdyby fizycznie było możliwe uwodzenie jednocześnie, to co to by było za uwodzenie? Tak naprawdę, porządnie i fachowo, można uwodzić tylko jedną kobietę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, mam dosyć pseudointeligencji autora. Zmykam stąd :-p Mało_stanowczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało_stanowczy Biagio Marini - no to pokaż co potrafisz. Chcę tylko zaznaczyć, że inteligentny człowiek wie, że zdnaia nie zaczyna się od "więc" i stara się unikać równoważników zdań Zaczynam podejrzewać że M_s i zs to ta sama osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Dziękuję, inna niz wszystkie......., za ten nieśmiały dowód uznania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta28
kurcze nie mam dostepu do nk...nie wiem jak wyglada...ten super inetligenty Facet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
hej poprawna polszczyzno, wpadnij kiedyś do mnie na rozmówkę w cztery oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Co to jest NK, kobieto 29?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
na chwile obecna mało stanowczy intryguje mnie bardziej niż autor topiku, ironia losu hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poprawna polszczyzno
nie "az tyle obywatelek". Ja pisze juz pod czwartym nickiem, na żaden post nie zareagowałes, widac było ci niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninikaninka
No dobra namówiłeś mnie! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobieta28
załóż konto fikcyjne uśmiejesz się no chyba że to Twój typ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie ośmieszaj sie żałosniku ,bo wychodzisz na gbura zdania nie zaczał od więc ale od A mądrosku z Parzęczewa " - Tak, powszechnie wiadomo, że zdania powinno zaczynać się od A. Przy okazji sprawdź znaczenie słowa "gbur" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
"Miłość tragiczna" nie istnieje. "Miłość nieodwzajemniona" - jak najbardziej. Inna sprawa, czy nieodwzajemniona miłość ma jakikolwiek sens? Ma - jeśli się przekłada na czyjeś dobro. Nie koniecznie tej kochanej osoby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poprawna polszczyzno
o- swracam honor , zareagowałes, ale niby dokąd mam wpaść? Czysta teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Moim celem jest uwodzenie, hej poprawna polszczyzno, a nie szlifowanie języka. Jeśli mam czas i nie rozmawiam z dziesięcioma osobami jednocześnie, błędy zdarzają mi się bardzo rzadko. To wszystko, co mam w tej sprawie do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto28 nie musisz mieć nk
otwórz link i smiej sie z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
"Pszyjmuję zwrócony chonor", hej poprawna polszczyzno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mało stanowczyy
powszechnie wiadomo :)dobre inteligencie na siłe ale wytłumaczyć dlaczego to jegomość juz nie umie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Ogłaszam siedmioipółminutową przerwę w uwodzeniu inteligentnej kobiety. Przyczyna natury technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poprawna polszczyzno
"NIEKONIECZNIE" w tym kontekscie powinienes napisać razem! Jeśli jesteś, jak piszesz, oczytany , powinieneś być także "opatrzony". Nie trzeba być przecież polonista, zeby to wiedzieć ( ja akurat reprezentuję nauki ścisłe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
strasznie chrzanisz Autorze o pseudowłoskim nicku :) Życzę Ci, mimo wszystko , powodzenia, bo każdy z nas potrzebuje sukcesów, choćby malutkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mało stanowczy, na to nie wpadłam(widac jestem mało inteligentna ), ale pomysł dobry, konkurs trwa dalej" - wiem, że będzie to wyglądać dwuznacznie ale powiem, że może jesteś po prostu inteligentna inaczej? ;) Przy okazji mogę stwierdzić, że ja też, bo oprócz Don kichota to on mi się z nikim nie kojarzy... :) Chyba że z durendalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto28
Nk-to skrót Nasza Klasa:-)Inteligencie za 5złotych wiem że nie trzeba miec konta ale w pracy mamy zablokowane NK sorki Naszą Klasę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało stanowczyyy
to jak będzie wyjasnisz nam dlaczego tak sie pisze czy raczej jest to z wiadomego względu raczej nie możliwe ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×