Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

"hahahahahah w końcu Mało Stanowczemu sie dostało po tyłku za swoja wyniosłość" - a możesz pokazać w którym miejscu? Od jakiegoś czasu męczy mnie taki jeden ociężały umysłowo i mogłem coś przegapić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Ale, Samiczko, wbrew Twoim szlachetnym intencjom, robisz krecią robotę. Zostaniesz posądzona o kryptoreklamę, co nie będzie sprzyjało temu, na czym najbardziej mi zależy - na uwodzeniu inteligentnych kobiet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uogh
oj Ike Ike i Ty, Ty nie rozpoznałaś Pseudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Sądzisz, Ike, że ja nie mam przyjemniejszych rzeczy do roboty, niż to, co wypisuje MS? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami jesteś coraz głupsza
Całuj w kutasa swojego mena😘 jak juz da sie na to nabrac. Teraz to całuj swój wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no tak jak brak argumentów , to trzeba sie do czegos doczepic w tym przykładzie sa to literówki i moja wadliwa spacja" - no to do wadliwej spacji w tym poście już się nie przyczepię, a tak przy okazji... piszesz w tym poście o mnie czy o sobie, czepialska pomarańczko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo,ależ przecież każda z tych inteligentnych kobiet podobno nie chce być przez Ciebie uwiedziona. Dlaczego tu siedz a nie mam pojęcia? mam chwileczkę,więc chetnie zostanę na tym topiku,czekając na jakiś komplement od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
mój cel pozostanie tajemnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Miało być: "niż czytanie tego". Przepraszam, Ike, za ten oczywisty błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ike Ike i Ty, Ty nie rozpoznałaś Pseudo zdanie rozpoczęte od " więc" tak mnie zmyliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Ależ Samiczko, i ja nie mam zielonego pojęcia, po co one tutaj przylazły i siedzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS bo nie umiesz uzasadnic swoich racji ,podpierając sie słowem "bo tak jest przyjęte" - Offerma, Ty też masz coś z oczami? Już ktoś podał regułkę, czy uważasz że kopiowanie jej i ponowne wklejenie jest konieczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Komplement w postaci trzech wirtualnych całusów, Samiczko, i dobrej, długiej myśli o Tobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mało stanowczy
nie czepialska ,ale nie lubiąca zakłamania i wywyzszania sie wyżej niż sie sra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami jesteś coraz głupsza
Jako przedstawiciel kafeteryjnych prawiczkow z wypiekami czytam twoje tematy o uwodzeniu:) Ucze sie od ciebie. Jak na razie z takim skutkiem jaki widać. Nadal prawiczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Psełdo jest rudy...
koszmarrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest taki najgorszy...
co z tego ze rudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Uważaj, inna niz wszystkie......, bo przedobrzysz. Kobieta musi być tajemnicza. To wzmaga męskie zaintrygowanie. Ale zbytnia tajemniczość i niedostępność powodują powstanie zniechęcenia. Zważ, że nie Ty jedna możesz być obiektem mojego zainteresowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Ike, pewnie, że mam. :) Jak mogłaś powątpiewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Psełdo jestem zaspokojona,pozwól że Cię opuszczę zyczę Ci cierpliwości ......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
DO zobaczenia, Samiczko. :) Miej się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, pewnie, że mam. Jak mogłaś powątpiewać? psedło nie wiem jak- ale mogłam ran twych niegodnam całować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
mnie nie interesuje uwodzenie mojej osoby przez takie indywiduum jak Ty :), jako kobieta sama umiejąca skutecznie polować nie potrzebuję zainteresowania zniewieściałych meżczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mało stanowczy
rada !!!!!!!!!!!!!! byc sobą i nie zgrywaj kogos kim nie jesteś Ta uniwersalna rada , przyda ci sie w dalszej karierze kafeteryjnej Bo jak na razie to imponujesz małoletnim siksom , i nikomu więcej nawet ike już sie nie łapie powoli na brak u ciebie tej pseudo inteligencji a jak wiadomo wszem i wobec ikuśka tez raczej do tych madrzejszych na kaffe nie należy :) 🖐️ :D bawcie sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
E tam, Ike, nie kokietuj mnie. Lepiej powiedz, dlaczego znowu zostaliśmy sami w starym gronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uważaj, inna niz wszystkie......, bo przedobrzysz. Kobieta musi być tajemnicza. To wzmaga męskie zaintrygowanie. Ale zbytnia tajemniczość i niedostępność powodują powstanie zniechęcenia. Zważ, że nie Ty jedna możesz być obiektem mojego zainteresowania..." - naprawdę sądzisz, że Inna chce wzbudzić Twoje zainteresowanie? To chyba mylisz pewność siebie z totalnym brakiem samokrytyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesień to gwiazdy lecące z drzew. Liście jak węże syczą. Przewożą arki na drugi brzeg głowy obciętych księżyców. Ciągną kondukty przez zgasły czas - spróchniałe ichtiozaury. Jak wieko spada nieba trzask na biały wzrok umarłych. A on do stołu przykuty snem kamiennym jak klosz urny, widzi lodowce porosłe mchem i myś1i, że to trumny. Kto lubi jesień? (nowy temat?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Terefere, inna niz wszystkie....... Siedzisz tutaj, i aż drżysz z niecierpliwości, żeby zwrócił ku Tobie moje przyślepe i kaprawe oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×