Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

"powszechnie wiadomo dobre inteligencie na siłe ale wytłumaczyć dlaczego to jegomość juz nie umie" - jegomość już tłumaczył, nie zamierzam się powtarzać:) Lilitka :) Ania - nie Ty pierwsza mnie podejrzewasz i pewnie nie ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
Nie zaczynamy zdania od a więc/więc, ponieważ więc jest spójnikiem zdania wynikowego i występuje jedynie w zdaniach złożonych. Proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poprawna polszczyzno
Wymagasz od kobiety poprawnej polszczyzny i oczytania , dlatego dziwi, że sam tego nie oferujesz. Twoje błędy NIE SĄ przecież literówkami, które zdarza się robić w pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
partykułe nie z czasownikami piszemy odzielnie, nie - jako przeczenie z przymiotnikiem również (jeśli chcesz zaprzeczyć ), ale ogólnie to nie z przymiotnikami razem jeśli to całe określenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci sos MS
m stanowczy :) próbujesz rżnąć Zawsze Szczerego wiesz taka kopia inteligenta , z fajna pisownią ale wybacz mi to zdanie ale ty mu nawet do pięt nie dorastasz ze swoja znajomoscia ortografii i składni zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
mało stanowczy nie będę więc trzymać Cię w niepewności, mi sie skojarzył z Harrym Poterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to jak będzie wyjasnisz nam dlaczego tak sie pisze czy raczej jest to z wiadomego względu raczej nie możliwe? - po pierwsze, jeśli już to NIEMOŻLIWE, po drugie juz wspomniałem. Po kolejne, skoro czujesz taki głód wiedzy proponuję strony PWN a przede wszystkim lekcje języka polskiego w szkole podstawowej, chyba w trzeciej czy czwartej klasie można uzyskać te informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
temat o uwodzeniu, zamienil sie w temat o gramatyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mało stanowczyyy
Więc twierdzisz, że nic o tym nie wiedziałeś? mało stanowczy ,czy nadal twierdzisz ze to zdanie jest niepoprawne ? masz słowo "więc " na początku zdania :) no słucham cię inteligencie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdź bliżej
Autorze siedem i pół minuty ding,dong :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiem ci sos MS m stanowczy próbujesz rżnąć Zawsze Szczerego wiesz taka kopia inteligenta , z fajna pisownią ale wybacz mi to zdanie ale ty mu nawet do pięt nie dorastasz ze swoja znajomoscia ortografii i składni zdań" - sorry, ale rżnięcie ZS mnie jakoś nie pociąga, pod tym względem jest zdecydowanie nie w moim typie :) Dzięki liberal:) Inna - no nie wpadłbym na to, Harry przynajmniej latał na miotle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D cholera jasna coraz częściej spotykam się z tym, że coraz więcej stałych bywalców kafe podejrzewacie o zrzynanie z ZSa a ja mam dziwaczne wrażenie, że ów nick (ZS) ma dziwaczną tendencję do przejmowania niektórych manier od każdego po trochu trzeba byś ślepym, żeby tego nie zauważyć :) tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
A co się dziwić, że tematyka ewoluuje? Skoro mnie tutaj nie było przez chwilę. Ale jestem, już jestem. Kontynuuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w niczym nie pezszkadza
zeby kontynuuowali:classic_cool: taakie prowokacje zmierzajacve do nikad bardzo absorbuja moj czas, na brak ktorego nie narzekam. czekam moze zaczna w koncu sie uwodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz pseudonim dla siebie
Kontynuujesz? Co takiego kontynuujesz? Może w końcu zaczniesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
byc moze autor topiku tez na czymś lata :), choćby w wyobraźni, może jego miotłą jest stwierdzenie ze jest tak wspanialym uwodzicielem ze żadna, nawet ta inteligentna mu sie nie oprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
inna niz wszystkie.......? A co Ty tutaj jeszcze robisz? O ile kojarzę, żegnałaś się z moim "topikiem" jakieś pół godziny temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc twierdzisz, że nic o tym nie wiedziałeś? mało stanowczy ,czy nadal twierdzisz ze to zdanie jest niepoprawne ? masz słowo "więc " na początku zdania no słucham cię inteligencie ? Powodzenia w słuchaniu, ja nic nie mówiłem:) Nadal twierdzę, że to zdanie jest niepoprawne, a dlaczego właśnie napisała liberal. Rozumiem, że nie wyobrażasz sobie innej konstrukcji takiego zdania, podpowiem Ci - rezygnujesz z "więc" - zdanie ma to samo znaczenie i jest poprawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Nie narzekam, Samoczko. :) Choć zupełnie niezasłużenie traktuję mnie niektóre koleżanki jako niewykształconego, nadętego, nie potrafiącego porządnie uwodzić bufona. :) Ale mam już kilka interesujących typów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
widac nawet nie kojarzysz kto sie żegnał, z pewnościa to nie byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
ja też czekam ciągle w napięciu :), aż Autor o pseudowłoskim nicku ZACZNIE którąś uwodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poprawna polszczyzno
"to jak będzie wyjasnisz nam dlaczego tak sie pisze czy raczej jest to z wiadomego względu raczej nie możliwe ? " najprosciej wrzucic słowo np. "niemożliwe" w google z dopiskiem "pisownia" inna niż wszystkie : " temat o uwodzeniu, zamienil sie w temat o gramatyce" Sam autor to sprowokował, pisząc: "Każdą, o ile okaże się inteligentną, oczytaną, dowcipną i posługującą się prawidłową polszczyzną, ładną kobietą. W czym problem?" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"byc moze autor topiku tez na czymś lata , choćby w wyobraźni, może jego miotłą jest stwierdzenie ze jest tak wspanialym uwodzicielem ze żadna, nawet ta inteligentna mu sie nie oprze" - a co jest jego eee... różdżką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta28
Ike zgadzam się z Twoim zdaniem...napisze więcej mysle tak samo...:-):-) Ja też czekam na uwodzenie,może niekoniecznie mnie ale...chetnie poczytam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie niektóre koleżanki jako niewykształconego, nadętego, nie potrafiącego porządnie uwodzić bufona chcesz powiedzieć, że koleżanka Mało Stanowczy niepotrzebnie się czepia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes interesujący,cierpliwości na pewno to któraś zauważy:) podpowiem ---brakuje mi w dzisiejszym uwodzeniu Twego poczucia humoru,który od tak dawna mi się podoba :) ''Jeśli potrafisz rozśmieszyć kobietę, to możesz z nią robić wszystko'';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
mam tylko jedno pytanie: Grasz na skrzypcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mało stanowczy
a nie lepiej by było napisać że nie wiesz kiedy stosuje sie ten spójnik , w jakich okolicznosciach i w jakich zdaniach ? i było by po sprawie :) wytłumaczył bym ci ale rozumiem ciebie doskonale . Kafeteryjny nik pod nazwą Mało Stanowczy musi byc nieskazitelny i nieomylny :) rozumiem cię 🖐️ karierowiczu kafeteryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×