Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Gość Biagio Marini
Iz4bella? A Ty - wybacz szczerość - jesteś z kategorii tych "niepodotykanych"? (O przynależność do "ponieobracanych" nie mam śmiałości pytać. Na razie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś żałosny jak rydz
Skoro nie narzekasz na powodzenie to co tu robisz. Są to 10x ładniejsi od ciebie. ;) Nawet wklejali tu foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało Stanowczy y
bardzo prosze mi wytłuamczyć czemu zdanie "A więc" jest nie poprawne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta28
Iz4bella-ja tez nie mam:-)super:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
jestem skutecznie ignorowana, ale bawi mnie ten temat, więc się wtrącam :) ps. nie mam profilu na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Khe, khe... A gdzie mam, "mysle ze JESTES kobietą" uwodzić kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prosze
nie szukaj za długo po googlach bo tam nic nie znajdziesz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Nie, modern girl, nie jesteś ignororwana. Ja po prostu nie jestem w stanie nadążyć z odpisywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta28
Super coraz więcej osób nie ma nk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes odpychający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
z czytaniem tez chyba nie... w żadnym wypadku nie jestem modern :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
Jak dla mnie nick Izabella kojarzy sie z Izabelą królową Hiszpanii, autor topiku natomiast owszem że z bohaterem książki lecz trochę innego gatunku kto zgadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Zbiedniałą arystokratką, Iz4bella, należy dodać. :) Tak, chodzi właśnie o ten literacki przypadek. Jak oboje dobrze wiemy, Wokulski nic nie wskórał. Izabella była cwana. Mam nadzieję, że Ty taka właśnie nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze JESTES kobietą
kobiety to polowa ludzkosci, co drugi napotkany człowiek nią jest - mało ci? Latwiej sprawdzisz inteligencje w realu. Tu na kafe moze ci odpisywac 70 letni facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, czwarta strona.... Sądząc po Twoich wypocinach autorze wcale nie masz zamiaru uwodzić. To raczej Ty chcesz być uwiedziony. Wymagasz inteligencji, umiejętności poprawnego wysławiania się ( czego Tobie niestety brakuje), dowcipu, znajomości literatury (pewnie gatunek nie jest obojętny) oraz urody. Co dajesz w zamian? Zdjęcie z NK (hmmm....) i pustą rozmowę o inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta28
Gościu za moment pomysli że ma takie powodzenie...a prawda jest taka że 90% z Nas nudzi sie w pracy:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Posiedź dłużej, modern girl, a nie jeden jeszcze raz uniesiesz powiekę ze zdziwienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jak odpowiedzieć na to pytanie: szukają miłości popełniasz błędy, ale „na razie”, modlę się, by nie więcej, ja go popełniłam raz, więc uważam, że nie jestem…nigdy bym sobie nie pozwoliła na bliskość spontaniczną (dyskotekowa spontaniczność), jednorazową, nieprzemyślaną, niezaplanowaną. Bliskość do kogoś kto nie jest mój. Nie istnieje dla mnie seks – jest kochanie się – a to tylko z osobą, którą się kocha i z którą się planuje przyszłość. Ciekawe, co można dać drugiemu człowiekowi jak nie siebie całą… Tak, by nie bał się, że ktoś mu powie: wiesz miałem ją…obrzydliwe i poniżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Zatem, Kobieto 28, Ty się nudzisz w pracy... Ładnie! Nawet bardzo ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
przypomniał mi się taki temat, gdzie dziewcze pewne zrobiło dobrze ręką koledze, bo jej było mu żal. Tak z dobroci serca i litości mu ulżyła. Wydaje mi się, że takiego typu kobiet szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bardzo prosze mi wytłuamczyć czemu zdanie "A więc" jest nie poprawne?" - to mniej więcej jak prośba o wyjaśnienie dlaczego "drzewo" piszemy przez RZ :) Są przyjęte pewne zasady, tak jak nie powinno zaczynać się zdania od "że" tak samo od "więc" :) Zwróciłem na to uwagę tylko dlatego, że autor powoływał się na poprawną polszczyznę, wiadomo że w języku potocznym wszystko jest dozwolone, nawet doopa przez samo H :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Ależ mam, lilitka, mam ogromną ochotę na uwodzenie, ale przecież muszę dokładnie sprawdzić, że dana osobistość spełnia moje warunki. Ponieważ jestem człowiekiem ceniącym rzetelność, nie mogę sobie pozwolić na pójście na skróty. Na razie zajmuję się przede wszystkim oceną, która z Was jest najinteligentniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poprawna polszczyzno
Posiedź dłużej, modern girl, a nie jeden jeszcze raz uniesiesz powiekę ze zdziwienia. "nie jeden" w tym znaczeniu pisze się łącznie!!!! NIEJEDEN. Sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam sranie w banie
jeszcze na poczatku czytalm ten topik, bo wydawal sie smieszny, ale teraz to juz taka nuda, ze zmykam. Autorze jestes do niczego i z takim podejsciem moze uda ci sie uwiesc psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie nick Izabella kojarzy sie z Izabelą królową Hiszpanii, autor topiku natomiast owszem że z bohaterem książki lecz trochę innego gatunku kto zgadnie? - obstawiam takiego jednego od wiatraków :) Trafiłem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Można dać bardzo różne rzeczy, jak choćby to, co dał Wokulskiemu pierwowzór literacki Twojego pseudonimu. Dać nadzieję, wycisnąć jak cytrynę i porzucić ze wzgardą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Jak widać, iberal girl, żyjesz w świecie nierealności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz autorze niestety postawiłeś kobiety w rzędzie jak (za przeproszeniem) klacze na padoku i wybierasz. Faktycznie, piękne i inteligentne.... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on myśli że jest przystojny
kobieta28 Gościu za moment pomysli że ma takie powodzenie...a prawda jest taka że 90% z Nas nudzi sie w pracy " nieważne że rudy ale dobrze że wstawił fotę przynajmniej pozostaną te co biorą jak leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×