Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Gość Biagio Marini
Chyba się zdecyduję na skuteczne uwiedzenie Izab4eli. :) Tylko, że ona gdzieś sobie polazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im dluzej tu siedze
tym bardziej mi sie humor poprawia - dobrze ze nie mam takiego nudnego rudzielca, ktory pewnie ma sie za atrakcyjnego :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Mnie zapytujesz, liberal girl, o umiejętność gry na skrzypcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
myslę że udowadnianie jakiemuś mało dowartościowanemu mezczyznie swojej inteligencji mija się z celem ponieważ świadczy o jej braku w myśl zasady "nie kłóć się z idiotą, bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona zdobytym tam doświadczeniem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie narzekam, Samoczko. Choć zupełnie niezasłużenie traktuję mnie niektóre koleżanki jako niewykształconego, nadętego, nie potrafiącego porządnie uwodzić bufona. Ale mam już kilka interesujących typów" - Rozumiem, że dla Ciebie słowo "potrafiącego" jest czasownikiem i pewnie odpowiada na pytanie "co robiącego", dlatego napisałeś rozdzielnie z "nie"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta28
inna niż wszystkie...bravo jestes jednyna;-);-)w swoim rodzaju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
Wiecie jaki jest pożytek z tego topiku? Tak, jest jakiś :) Wiekszość użytkowników stara się pisać poprawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mało stanowczy
jasne ze jest poprawne jak usuniesz słowo więc ale z esłowem więc też jest poprawne , a ty wciskasz kity ludziom że to zdanie jest błędne :) jakis nieelokwentny jestes w swoich wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami jesteś coraz głupsza
Co bedzie jeżeli rozśmieszy cie swoim wyglądem downa? Też z tobą zrobi wszystko? :O🖐️ Twoja inteligencja sami jest jak zawsze na szczycie kafeteryjnych dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Odpowiem tak, Samiczko. Popełniłem poważny błąd na samym początku, biorąc na warstat (tak jest, właśnie "warstat" a nie żaden "warsztat", zbyt wielką liczbę zaintrygowanych tematem uwodzenia koleżanek. Sama rozumiesz, że w tej sytuacji nie mogłem je wszystkie odpowiednio rozśmieszyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Zostawić mi Samiczkę w spokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
A więc, inna niz wszystkie......, wydało się. Masz mnie za idiotę. Ale skoro tak, to Twoja obecność tutaj nie wystawia Ci najlepszego świadectwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a nie lepiej by było napisać że nie wiesz kiedy stosuje sie ten spójnik , w jakich okolicznosciach i w jakich zdaniach ? i było by po sprawie wytłumaczył bym ci ale rozumiem ciebie doskonale . Kafeteryjny nik pod nazwą Mało Stanowczy musi byc nieskazitelny i nieomylny rozumiem cię karierowiczu kafeteryjny" - dziękuję za troskę ale wolałbym, żeby ktoś kto pisze "wytłumaczył bym" nie brał się za zawiłości gramatyczne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo zostaw pomarańczę to któryś z prawicząt;) Ty wiesz o co mi chodziło,przecież jesteś inteligentnym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
oo widze że zainteresowała się topikiem następna gwiazda kafeterii witaj offermo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Na litość, Izabe4la, wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Nie, Ike, to nie jestem ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
jestem tutaj z ciekawości, mam pewien cel w przebywaniu tutaj, jak pewnie zauwazyłes nie biorę udziału w kłótni o gramatyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Samiczko! Dziękuję. :-) Ale dość już tego, bo zakwitnę narcyzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakis nieelokwentny jestes w swoich wypowiedziach" - proszę, nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz :D Za chwilę stwierdzisz, że "bynajmniej masz coś do powiedzenia"? :D Jeśli już, to zarzucasz mi brak konsekwencji, mimo że niesłuszniei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Jaki jest więc Twój cel, inna niz wszystkie......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mało stanowczy
no tak :) jak brak argumentów , to trzeba sie do czegos doczepic w tym przykładzie sa to literówki i moja wadliwa spacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami jesteś coraz głupsza
Widze, ze sami czeka az bedzie uwodzona;) Psełdo zrób to dla niej. Nie widzisz jak tego pragnie:) Nawet nie kaze pokazywac ci "pena" . Nawet nie pyta o jego długość. jest twoja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biagio Marini Nie, Ike, to nie jestem ja! psedło! nie chciałam cię dzisiaj zranić !!! my naprawdę wierzymy, że jesteś w stanie zbajerować najbardziej inteligentną z inteligentnych a mało stanowczym się nie przejmuj- przecież to facet- więc z jakby z natury specjalnie inteligentny nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poprawna polszczyzno
liberal, swięta racja:) Nawet ja się staram , choć zwykle robię literówki i z zasady nie chce mi sie pisać " ś","ć" itd. Odmeldowuję się, bo mnie to zmęczyło, wytknęłam uwodzicielowi parę błędów - mam nadzieję,że sprowadziłam go trochę na ziemię ku pożytkowi innych uwodzonych kobiet! :) Pozdrawiam wszystkie - nie tak łatwo z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat traci na uroku
zaczyna wiac nudoom. mimo samozaparcia i podpierania powiek zapalkami, dochodze do wniosku, ze happy endu niet🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×