Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Gość be 52
ike, oplulam klawiature. jestes boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IN72KA No no. Powiedz mi mistrzu uwodzenia, co skłania Cię do aktywowania swoich planów i metod przez internet? Świat rzeczywisty nie dał Ci szansy na sprawdzenie się? Czy też może testujesz nowe, niekonwencjonalne sposoby uwodzenia? Inka Sobecka 694 689 022 hmmmm a ty inus ten nr tel przez przypadek wkleilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Cóś mi się wydaje, Ike, że się z Predatorką nie specjalnie lubicie. :) Ale fajnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ale sprawdzam po raz pierwszy w sieci czy ktoś po dodaniu tematu zagląda tu ponownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, psedło:) też mi się wydaje, że fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
i teraz wreszcie robi sie ciekawie..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Baranino, miałem Ci coś dowieść, ale zgubiłem wątek i nie pamiętam co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
ze kobieta potrzebuje mezczyzny a Ryba roweru ;) ale ja sobie w kątku poczekam spokojnie, az się ogarniesz z paniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ... prosilam cie abys z laski swojej unikala kontaktu ze mna wiec bardzo cie prosze milcz juz:):;) Kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Jak widać, Inka, zagląda. :) Czmoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ... prosilam cie abys z laski swojej unikala kontaktu ze mna wiec bardzo cie prosze milcz juz : Kobieto jeśli nie życzysz sobie kontaktu ze mną to TY mnie unikaj bo to twój problem nie mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Do boju, Predatprko! Ja uwielbiam widok kobiet, które się biorą za wyrywanie sobie nawzajem kudłów. :-) To niemal tak samo zabawny widok jak kobiecy konkurs skoku o tyczce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Że kobieta nie potrzebuje mężczyzny, Baranino, najlepszym przykładem jesteś Ty, skoro zdecydowałaś się związać z tym Twoim płazem, który - jak wynikała z Twoich opowiadań, żadnym mężczyzną nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike twoj problem polega na tym,ze nie mozesz przejsc obok mnie obojetnie.... uwazaj, bo zacznie mi to pochlebiac i uznam,ze mam w tobie wielbicielke... wyluzuj mala, bo ci zylka peknie....:) usmiechnij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
nie znam Lusia. mam ostatnio luki w kafeteryjnej edukacji :) ale moze strescisz krociutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Zaraz, zaraz, Luśka. Proszę nie wybiegać przed orkiestrę. Ja jeszcze nie wiem, jaką tezę zamierzam dzisiaj udowodnić, więc nie wiem jeszcze, jakiego jestem zdania w określonej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
osmielam sie nie zgodzic z ta teza rysiu. byl mezczyzna na 110%. i dlatego skutecznie zniechecil mnie do innych przedstawicieli swojej plci na dlugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takiej ilości kobiecej inteligencji do potencjalnego uwiedzenia to Ty się Psełdo chyba nie spodziewałeś za jednym rzutem, co? Moze zapamiętaj sobie, że piątkowe popołudnia to dobry czas na łowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail jest dla grubasków. Jakby ktoś chciał skorzystać. A telefon - ups, już wyłączyłam - nie wiedziałam że to się pojawia, jestem na takim forum pierwszy raz;) i buszuję to tu to tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
A tam, Owca, niestety, nie mam możliwości Ci udowodnić, w jak wielkiej nieświadomości Ty żyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
oj, namącilo się teraz troche. moze jednak pogadajmy o rowerach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja jeszcze nie wiem, jaką tezę zamierzam dzisiaj udowodnić, więc nie wiem jeszcze, jakiego jestem zdania w określonej kwestii." No tak, ja też mam lekkie zatracie pamięci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
ojej. a pamietam jak chciales zostac moim kogutem. ale coz, to sie nie wrati...beeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Moim zdaniem, to nie jest najlepszy czas, Luśka. Jutro przyjeżdżają goście i moja głowa jest bardziej zaprzątnięta układaniem sobotniego i niedzielnego menu. Sama rozumiesz, ja przecież jestem kuchenny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
(Luksusowym Kogutem Domowym - w skrócie - LKD. Pomysł, choć sam w sobie znakomity, zupełnie nie wypalił.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
dzieki rysiu, lecie w tle pieknie. a! a ja dzis zamierzam zrobic confit z kaczki! ciekawe jak wyjdzie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
To zatarcie pamięci, Luśka, można łatwo wyjaśnić stanem zadurzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×