Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

W dzieciństwie mówili na mnie Xerówa a do mnie mini boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Twoje słowa, modern girl, wskazują dowodnie, że Twojemu sercu obca jest liryka. W wierszu można wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Xerówa? Ike? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
Chłopcze - ja nie pytam Cię, czy znasz barkowych muzyków, tylko o intencje nazwania się czyimś imieniem i nazwiskiem. Sądziłam naiwnie, ze ma to jakiś sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podróbko serioo dlatego ja dziś jestem boska a ty umiesz tylko się podszywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
barokowych - wybaczcie te literówki moje - klawiatura jutro ląduje na śmietniku Izabela - nie czepiam się, naprawdę, myślę, że jeśli masz potrzebę pisania to pisz, obyś tylko tę sztukę doskonaliła ps. tez pisąłam wiersze o księżycu złotym :), i na tym poprzestąłam bo nijak nie dało sie przeskoczyć z ramoty do kunsztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz pseudonim dla siebie
Celem autora jest jak zawsze popisywanie sie wiedza:O Myli mu sie to z inteligencją:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Swoją drogą - Il Giardino Armonico wystąpił kilka dni temu na ostatnim koncercie Vratislavia Cantans. :) Wystąpił zresztą świetnie, choć mi się bardziej podobał Gardiner z The English Solists i Monteverdi Choir. Grali i śpiewali "Izraela w Egipcie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podszyłęm , tylko zesłali mnie z niebios by burzyć twoja kariere na kafe :) pojdziesz na smietnik zablokować ten nik ,bede wiedział że jednak chodzi ci o kariere NIKOWA. PAMIETAJ O TYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
też mi odkrycie :) phi dekonspiratorek się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
kafeteria nigdy nawet nie podniosła sie z plecków za miękki brzuszek ma na taki wysiłek :) dlatego takie dekonspiry są śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze eeeeeeeeeeeee
serio Ty jestes na tym zdjeciu ze strony 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwołałem to kasowanie, bo mi się Ciebie szkoda zrobiło. Nie stać Cię na nic więcej niż podszyw i zazdrościsz mi powodzenia - mam go tyle, że jeszcze na dwóch takich jak Ty wystarczy. Smigaj sobie z tym nikiem, skoro dla Ciebie kafeteria to miejsce na robienie kariry:) Powodzenia, mimo że mną nigdy nie będziesz. Ja wymyśliłem sobie swój nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poprawna polszczyzno
o, wróciłam na chwilę i patrzę - topik żyje. A jaki się zrobił ambitny - uhuhu! Jednak sie wtrącę - nie Vratislavia tylko Wratislavia i nie Solist a Soloist. Kogo innego bym się nie czepiała, ale jesli ktoś tak wielką wage, jak autor, przywiązuje do poprawności języka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Tak, to ja jestem na tej trzeciej stronie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Chwila, chwila, do tej pory mówiliśmy o polszczyźnie a nie o łacinie i języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej poprawna polszczyzno
ale wymagasz tez od kobiet OCZYTANIA- festiwal Wratislavia Cantans jest popularny od tylu juz lat, ze kazdy, kto czyta, opatrzył sie z jego nazwą. A angielski wyraz "soloist" - "solista" tez chyba powinien się utrwalić melomanom, nawet polskim. Tym bardziej, ze tu akurat wchodzi w skład nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×