Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nelli85

najgorszy prezent

Polecane posty

Gość a co byście powiedzieli
gdybyście dostali to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak brat mojej babci zjeżdża z Ameryki, to owszem daje jakieś tam dolary, ale zawsze daje też jakieś ubranie kupione na Amerykańskim szmateksie...np. ostatnio dostałam wielką, męską koszulę...seledynową :/ a od babci na urodziny kilka lat z rzędu wielkie, męskie skarpetki i 10 zł ;/ haha :D Od kuzynki dostałam kiedyś miśka...brudnego, starego, brzydkiego...kupionego w sklepie po 2zł z używanymi ciuchami :/ xd haha bez kom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra przyznam sie
Aleksandra mi z tymi solniczkami do smiechu nie bylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAbergozdziki
OBRAZ MARYJI Z DZIECIĄTKIEM NA 18STKE!!!!!:/:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochajaca_Zoneczka
dla mnie najgorszymi prezentami sa te ktorych nigdy nie dostaje ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmldal
mi się jakoś nie przydarzyły takie dziwne prezenty :p ale kiedys dostałam książke a chciałam misia to bylo jakos w podstawówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1234567
niektorzy na 18 dostaja od babki posciel lecznicza hahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy nieba
babcia na moje urodziny chyba 18 dała mi pościel którą zrobiła sama, czyli oskubała gęś czy inne coś chodzące... a komentarz był taki: będziesz miała na wianek dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam na studiach od koleżanki taką paczkę w której była ramka na zdjęcia z albumem, książeczka z dowcipami iiiiiiiiiiiii MYDŁO :( nie miałam problemów z higieną dodam nie lubię dostawać prezentów-bo jeden raz był tylko trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciotka przywiozla mi na pamiatke z lichenia plastikowy krzyz, ktory po wlączeniu swieci sie i zmienia kolory :O Zawsze jak się dowiem, że ma nas odwiedzać, stawiam na regał, żeby jej przykro nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie do żon i zajętych kobiet: czy Wasi mężczyźni na święta typu urodziny kupują Wam niespodzianki czy raczej mówicie, na co byście miały najbardziej ochotę i facet kupuje to, co Wy chcecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrryk
w lo była taki zwyczaj robienia sobie prezentów na mikołaja- uważam, że to durne, bo nie każdy miał tyle kasy itd Wcześniej było losowanie, mnie wylosował kolega. Dostałam w torebce od prezentów, ziemniaki- jakieś 0,5 kg, pustą butelkę po Head & Schoulders i kasetę Disco Polo podpisaną nazwą mojego ulubionego wtedy zespołu. Poczułam się strasznie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehh
hahahah mi sie przypomnialo jak mialam 17 lat moja chrzestna ktora mnie czesto nie widuje, na wigilii pod choinka od niej znalazlam pidzamke w rozowe lalki barbie rozmiar na 10 latke i zeliki pod prysznic z ksiezniczkami dla dzieci takie specjalne :D moja mina - bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlskjdkdlkA
a ja wam powiem tyle ze nie lubie dostawać prezentów, wszystkie figurki, szkatułki , ramki obrazki trzymam w pudłach bo nie mam czasu na odkurzanie tego, jak dostane coś bardziej praktycznego to ok, ale i tak mam tyle wszystkiego że nia mam gdzie tego trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona poziomka
-jak mialam może z 15 lat dostałam od kolegi taka nietypowa zastrugaczke -była to figurka z brązu dosyć spora która przedstawiała nagą kobietę na czworakach a w tyłek wsadzało jej się ołówek :/ pamiętam, że później inny kumpel mówił mi , że ponoć tą rzecz widział kiedyś u niego na biurku:) pamiętam, że trzymałam ją na dnie szafy , żeby czasem nikt z domowników nie zobaczył..:) - od niedoszłej teściowej otzrymywałam regularnie perfumy których ona sama uzywała, aż w końcu zebrałam się na odwagę i jej powiedziałam..... - od chłopaka tez raz dostałam ananasa tyle że "żywego" na przeprosiny.. więcej grzechów nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona poziomka
...aaa i jeszcze moja wpadka- dostałam od chłopaka tusz do rzęs YSL nie wiedziałam wtedy że to taka znana firma wogóle nie mogłam rozszyfrować skrótu bo nazwę to bym pewnie jakoś skojarzyła....pamiętam że wyglądał wtedy na rozczarowanego...pewnie wydał dużo kasy a ja nawet tego nie zauważyłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34...
na urodziny od chłopaka TORT - niby OK ale spodziewałam sie czegoś bardziej osobistego od najblizszej osoby Taki mały torcik, sam zajadal i się zachwycał jaki pyszny (smak OK al eni eo to chodzi), komentował i cieszył się że mi taki dobry prezent zrobił. jakoś głupio mi było... bo ja mu zawsze robiłam fajne prezenty, a on jest troche sknerą, oczywoscie nie omieszkał powieziec, że tort był dośc tani,ze taki z niego spryciarz że nie przepłącił zbytnio...:O Facet ma ponad 30 lat i dobrze zarabia dodam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drukarka hp
-ja na 18 od chrzestnej dostałam tandetną zastawę stołową:/ plus komplet złotych widelczyków -na mikołajki klasowe dostałam płaskiego lwa, który w łapach trzymał szczoteczki do zębów, z tyłu miał przymocowaną taśmę klejącą, dzięki czemu mozna go było przykleić do ściany -od babci dostałam kiedyś samochodzik- zabawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już trzeci raz pod choinkę dostałam komplet majtki+podkoszulka czarne. A do tego zestaw karaoke z pieśniami ludowymi lalkę barbie na 18-nastkę =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarrrrra
najgorszy prezent!!!! od narzyczonego (na pierwsze wspolne swiet!) a pod choinka znalazlam odkurzacz!!!! mieszkalismy juz wtedy razem i jeden byl juz w domu dzialajacy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaellael
Ło... ja od babci tez dostala na 18stke obraz Maryi z Dzieciatkiem i co - jest sobie, wisi na scianie i krzywda mi sie zadna z tego powodu nie stala. To nie musialo byc ze zlej woli, ze ktoras z Was tez dostala taki obraz - moja babcia jest bardzo wierzaca i dostawalam od niej juz obrazki, medaliki etc. Mydlo tez dostalam kiedys - takie fajne glicerynowe - nie uwazam, ze to z powodu braku higieny, bo z tym nie mam problemu. Czesto z przyjaciolkami kupujemy sobie jakies balsamy, plyny do kapieli i zele pod prysznic jesli sa jakies fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymana w czasie
dostałam twardy dysk do komputera od miłości mojego życia :-( bardzo romantyczne i bardzo praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostaje cala mase niefajnych prezentow,ale coz,takich figurek,czy ramek,jest mnostwo w sklepach,komus moze sie podobac,innym nie,albo po prostu ktos kupil prezent na odwal sie - wiec takich prezentow komentowac nie bede,zbyt dluga lista...:) Za to od mojej siostry ZAWSZE dostaje cos z ubran,albo obuwia,niby fajnie,tyle tylko,ze ona wie,ze ja nie znosze koloru niebieskiego i czerwonego,i ZAWSZE dostaje cos w tych kolorach - czerwone japonki,bluzka,pasek do spodni,baletki,niebieski dres,koszulka,bielizna itd. Juz mi sie uzbierala spora ilosc tych niechcianych rzeczy,patrzec na to nie moge,a siostra nadal nie ustaje w probach przekonania mnie do tych kolorow...chyba zlosliwie to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah allegro
sprzedaj te ciuchy na allegro. wiele osob sprzedaje rozne nietrafione prezenty i nie maja z tym zadnych problemow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Od kumpla na slub obraz Pan Jezus z owca na ramieniu, owcy ruszala sie glowa w prawo i lewo :-o -moj byly maz, wtedy mojej 4o letniej matce, kupil na urodziny krem przeciwko zmarszczkom na szyi, 50+ - a raz na swieta Bozego Narodznia dostala od niego UWAGA, dywaniki do kibla z dywanikiem na klape extra ;) Mieszkam teraz w Stanach, wiec dostalam od znajomego( Amerykanina)na urodziny, kieliszek do wodki na srebrnym lancuszku. Powiedzial, ze moge sobie nosic na szyi i napic sie, kiedy bede musiala :-o A teraz Hit. Moj wujek mial sexshop i raz w ramach zartu podarowal swojej matce ( mojej babci) wibrator. Powiedzial jej, ze to sluzy do masazu. Cala rodzina sie zbiera a babcia mowi, ze cos dla mnie ma. Wyobrazcie sobie twarz moich rodzicow , gdy babcia wyciagnela wibrator. Powiedziala' Masz dziecko, dostalam do masazu, ale nie uzywam, to moze Ty sobie twazr troche pomasujesz. Mialam 12 lat!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coż
najgorszym prezentem jaki dostałam był... brak prezentu. Moj chłopak przez 2 miesiace mowil co takiego super mi kupi, a tymczasem w dzien urodzin stwierdził ze nie ma pieniedzy bo wszystko przepił i czy mam jakies drobne na piwo... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierosniczka
dziurawa i zużyta prezerwatywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×