Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Dzien dobry dziewczyny, w koncu znalazlam troche czasu, zeby Wam cos napisac...:) Dzieciaki chodza do szkoly jedynie rano, do 13 , wiec popoludnia mam zajete, a rano tez ostatnio milion rzeczy do zrobienia i nia mam czasu na kompa. Goraca jest potwornie, lato na nas spadlo nagle i wrecz niespodziewanie, z dnia na dzien zrobilo sie ponad 30 st.....uffffffffffff..... Mam problem z laptopoem, ktory latem sie przegrzewa i sie wylacza w najmniej odpowiednim momencie, musze mu kupic taka podstawke z wentylatorem, zeby go troche ochlodzic bo sie boje, ze w koncu mi sie zepsuje....Staram sie wiec uzywac go jak najmniej az do poniedzialku, wtedy juz ja odbiore, zamontuje i bedzie lepiej.... mam nadzieje!!! :) Ambrozja - swietny tez Wasz park, gratulacje dla autora i wykonawcy!! :) Agal - podziwiam te Twoje wypieki, tak samo jak ten pietrowiec Patinki, u mnie gotownie swietnie idzie, zawsze wychodz super , ale do slodkosci mam dwie lewe rece....niestety....albo na szczescie, jak kto woli...:P:P jemy mniej slodyczy:) Anik - Ty juz pewnie z maluszkiem???? Napisz cos jak tylko bedziesz mogla!!!! :):) Doriana - trzymaj sie i powodzenia w walce z programami info. :) Dziewczyny - milego dnia Wam zycze, pozdrawiam!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal a moze podasz mi link do twoich aukcji? Jeśli nie chcesz tutaj prześlij mi na gg namiary :) I poproszę kawałek ciasta :) Właśnie jeszcze 1 muszą cyknąć fotkę pisałam że o niej zapomniałam bo mają ją od zeszłego roku, też wykonanie męża :) Fajnie by było gdyby było trochę prawdziwego lata rozłożyło by im się basen i wyciągnęło trampolinę :) My p prosecji, padam z nóg, mieliśmy zamiar dojść do 1 ołtarza i wrócić a tu Kamilka pól większe drogi przeszla- dopiero wtedy wróciliśmy :) Aines daj trochę słoneczka :) Dziękuję, ale wiecie co nie będę już tak zachwalać męża bo się jeszcze pospuje :p:p:P ANIK- puk puk co u was??? ASIA 3 napiszesz nam cos wiecej o sobie? Doriana, Patinka, Zuzia, Marakuja, Zosia, Ida, Agniecha i wszystkie pozostale mamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja - nie mam jeszcze wystawionych tych rzeczy dopiero się zabieram za nie, także jeszcze troszkę chyba, że dziś wieczorkiem jak będę miała chwilkę wstawię fotki do albumiku. Ciasto proszę bardzo nawet duży kawałek bo wyszło strasznie słodkie mimo kwaśnej galaretki :) Doriana - no właśnie gratulacje, że poradziłaś sobie sama z tym programem :D Pamiętam jak w pracy zakupili komputer do sekretariatu i szef kazał mi nauczyć się go obsługiwać a ja nie miałam zielonego pojęcia na temat komputerów. Przez tydzień nawet go nie włączyłam. A potem dziękowałam, że już nie muszę pisać na maszynie. Aines - ja wcale nie mam zdolności do wypieków a chciałabym bardzo. Zazwyczaj piekę jakieś proste ciasta a reszta to kwestia czasu i pomysłu - jest mnóstwo gotowych kremów, które wystarczy zmiksować tylko z mlekiem, na to galaretka i już gotowe. Kiedyś zapędziłam się na topik o ciastach i jak zobaczyłam co dziewczyny potrafią wyczarować to ja nawet nie raczkuję w tej kwestii. O dziwo wypogodziło się i świeci piękne słoneczko, jest prawie 30 stopni przynajmniej na moim termometrze a, że wisi na oknie od północnej strony więc nie jest to wielkość zakłamana. Zaraz biorę dzieci do ogrodu tylko muszę skończyć obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę ze szpitala. Robert urodził się 1 czerwca o godz. 13.35, miał 3400g i 52 cm. Niestety nie mam go przy sobie, bo miał kłopoty z oddychaniem i zabrali go do kliniki :( teraz jest już z nim lepiej, ale bardzo za nim tęsknię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Anik,gratulacje,ciesze sie,ze juz jestes po ,a czas szybko leci i w koncu przytulisz malego Misia i ucaluj go ode mnie siarczyscie,ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje anik! 🌻 🌻 🌻 mam nadzieję, że to były tylko chwilowe trudności i że szybciutko będziecie razem! sdee, ja rozumiem, że się cieszyć :) ale ŻEBY AŻ TAK stronę rozciągnąć? jutro urodziny naszej pierworodnej, zamiast tortu będzie ciasto wg agal - francuskie z masą karpatkową wedle przepisu :) tyle dam radę zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - ❤️ ❤️ ❤️ gratulacje!!!!! Czułam, że już po wszystkim :) Buziaki od netciotki 👄 Jak tylko będziesz mogła koniecznie napisz nam coś więcej. Trzymam kciuki za maluszka, żeby szybko zaaklimatyzował się poza brzuszkiem :) Gruby miś - na zakończenie ciasto najlepiej oprószyć cukrem pudrem. Ważne też, żeby dobrze schłodzić, żeby nie było problemu z krojeniem. Mam nadzieję, że będzie Wam smakowało :) Naj naj dla córci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik gratulacje!!!!!!!!!!!Ale jesteś z cicha pęk.Niby nic nie wiadomo,a tu nagle synek jest na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam a tu co? anik serdeczne gratulacje mam nadzieje ze małego(imiennik mojego męża)bedziesz miałą szybko przy sobie :-)) a u nas ok powoli dzien za dniem ja na neta niema weny wole z dziecmi posiedziec :-P ale juz niedługo zaczne zaczne z wami byc czesciej poprostu mi komp siada czasem i jak mam pisac i ma mi sie skasowac to dziekuje i się oburzam całuski moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIK gratuluję! Wszystko będzie ok, wierzę że niedługo mały będzie u wojego boku!!! 😘😘😘 Gruby miś-życzenia dla cóci A my pojechaliśmy na kawkę do rodziców i zrobiliśmy grilla :) Goba i reszta mamuś- buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - tak myslalam, ze Ty juz po......:):):) GRATULACJE!!!!!! NIc sie nie martw, wszystko bedzie dobrze i zaraz bedziesz z maluszkiem, moc serdecznosci i buziakow!!!! 😘🌼😘🌼😘🌼 Tak nagadalam , ze goraco .... a tu sie burza wsciekla straszna !!! Ale teraz przynajmniej jest czym oddychac, pachnie deszczem i mokra ziemia, cudownie!!!!!!! Dobranoc!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaliczyliśmy wczoraj dwie burze, dziś mokro pełno kałuż ale całkiem ciepło. Ambrozja - niestety coś ładowarka nam się zaczyna psuć i nie mogę porobić zdjęć. Nową będę miała dopiero po 10-tym, sorki :( Zmykam bo cały worek ogórków mam do zrobienia na małosolne. Będę potem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A my już z synkiem spacerek zaliczyliśmy ale wieje u nas strasznie :( Wczoraj tak gdzieś walnęło że myśleliśmy że nam wszystko popaliło... Kamilka pojechała z mężem zawieźć moją babcię do szpitala, jak nie urok to sraczka... tuz depresji troche jej się lepiej zrobiło to zaś co innego, ale babcia schorowana jest- astma oskrzelowa, choroba wieńcowa, miażdżyca kończyn dolnych i kilka innych :( Dobra uciekam coś porobić, na jutro się na kawkę do znajomej umówiłam i mam nadzieję że skorzystam bo skurcze coraz częściej mam :) Buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki? Dziewczyny, gdzie się wszystkie podziałyście? Zrobiłam sobie przerwę na kawę a tu nikogo :( nawet nie ma co poczytać. Siedzimy w domu bo deszcz pada już od kilku godzin, maluchy dokuczają bo im się nudzi. Zrobiłam małe przemeblowanie bardzo mi w tym pomagali :) Pomyłam okna od środka :D bo przecież w taki deszcz nie będę się wygłupiała na zewnątrz - tam umyję jak będzie słoneczko :) Ambrozja - współczuję Twojej babci, starość dla niektórych to pasmo chorób - mało komu jest pisane dożyć późnej starości w zdrowiu i spokoju :( No chyba, że zrobi tak jak moja mama - znalazła na starość swoją drugą połowę i chyba hormon tego wielkiego szczęścia cofnął jej wszelkie dotychczasowe dolegliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo niby "dzień powszedni" ale prawie jak druga sobota ;) czekam na męża i zakupy, ale właśnie dzwonił, że jeszcze o jakiś warsztat spróbuje zahaczyć, bo ma kłopoty z rurą wydechową :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Agal- ja jestem, tez z kawa....;) Siedze sobie z laptopem w przeciagu (zeby sie nie nagrzewal tak strasznie) jemu dobrze ,a ja sie w koncu przeziebie, he he....:P:P Poszlam za przykladem Grubego Misia i czytam nasz topik od poczatku, sympatyczna lektura :) Jutro wybieramy sie z dzieciakami do lasu na piknik, beda nasi znajomi z 2 dzieciakow wiec bedzie duzo plotkowania i duzo zabawy . Jest tam tez jezioro i jak bedzie taki upal jak dzis to sie pewnie wykapiemy...:) Lucas siedzi kolo mnie i oczy mu sie zamykaja....:P Starsza dwojka poglada film i bedzie cisza przez chwile :P Milego popoludnia dziewczyny!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ochotę na drugą kawkę,a w ciąży w ogóle nie piłam...Wczoraj chyba wypiłam pierwszy raz w tej ciąży,dziś drugi... Pogoda jest piękna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ciąży-jak się czujecie przy tej pogodzie?Ja o dziwo doskonale,a z Zuzą chodziłam w maju w ciąży i ledwo dyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzionek!!!!!!! Dziewczynki hop hop 🖐️ Mąż wyjechał(wraca po 17),dziewczynki dopiero wstały,a ja wcześnie rano ogarnęłam...Mam super humor,czuję się lekka jak motyl (heheheh,pomyśleć-z takim brzuchem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) u nas też dzis pięknie, tylko głośno ;) od godziny pracuje nasz pan hydraulik, a trochę musi popsuć i w ścianie i podłodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida - ponoć takie samopoczucie jest normalne przy końcówce ciąży - lekkość motylka i moc przenoszenia gór - choć są wyjątki bo mnie nie było to dane. Ja też dziś inaczej patrzę na świat bo za oknem błękitne niebo bez cienia chmurki i piękne słoneczko :) Agniecha - czas na Ciebie, żeby się odezwać. Mam nadzieję, że ta druga fala i tym razem Was oszczędziła? Doriana - ?????? Moja teściowa zrobiła wczoraj niezły numer. Od jakiegoś czasu chłopcy z sąsiedniej ulicy przychodzą do Bartosza a to pokopać piłkę a to poganiać. Jeden jest starszy o rok drugi o dwa lata od mojego syna ale w miarę fajnie się bawią. Wczoraj właśnie pod wieczór wypogodziło się i tych dwóch chłopców przyszło się zapytać czy Bartosz wyjdzie na dwór. Teściowa jak ich zobaczyła to kazała im się wynosić z podwórka i czekać na ulicy. Normalnie rybka bo nie mam pojęcia o co jej chodziło, przecież nie weszli do domu bez pytania tylko grzecznie stali przed gankiem. Mąż mówi, że nie poznaje własnej matki. Ciekawa jestem co nas jeszcze czeka? Miłego weekendu, duże buziaki dla Was dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Miś,a mnie czekają porządki,odkurzanie,mycie podłóg,wstawiłam pranie,jedno już wywieszone,także sobota to chyba nie jest dla nas dzień odpoczynku :) Pozostaje niedziela... Agal może oni kozłowali piłką?A ona spała? Bo moi rodzice strasznie uczuleni na to,są troszkę upierdliwi,jak Twoja teściowa.Ale takie zachowanie to faktycznie wstyd,żeby dzieciaki potraktować jak psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ido, kupiliście pralkę, czy jeszcze nie? ja też powinnam dziś naszą parę razy puścić, bo szkoda nie wykorzystać pogody do szybkiego suszenia :) ale nie wiem, czy pan rafał nie będzie wody zakręcał... muszę wysłać męża na konsultacje ;) a poprałabym też rzeczy, które wczoraj kurier dla malca dostarczył, pieluszki, rożek, no i wózek przydałby się też odświeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja też jestem szczęśliwą mamą 4 dzieciaczków Wiktoria ma 8 lat Braian 4,5 roku Miłosz 2, 5 roku Lenka 3 mies. czasem jest ciężko, ale to wspaniałe mieć taką rodzinkę pozdrawiam wszystkie mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby miś - czyżby prace do łazienki według Waszego projektu się zaczęły? Ida - akurat byli bez piłki a ona nie spała więc to nie to! Moja teściowa bardzo często zachowuje się w sposób niezrozumiały dla innych. Powinnam być już w sumie do tego przyzwyczajona ale wczoraj zaskoczyła nas totalnie. Najprędzej to hormony i jej charakterek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutkaaa - witaj :) Fajna gromadka a ostatnie maleńkie widzę niedawno przyszło na świat :) Jak sobie radzisz szczególnie z młodszą trójką. Bo u mnie początki były bardzo ciężkie - zazdrość, płacz, bunt. Teraz jest już lepiej - już coraz częściej bawią się "razem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutkaa witaj :) Agal to masz cyrki z nią ,niezłe ma jazdy widzę :) Gruby Miś nie mam piorę u mamy.Mąż dostał 500zł dodatku do pensji,więc chyba jednak kupię ją za parę dni :) Nie mogę się doczekać,głupio mi ciągle mamę pytać,czy mogę prać.Nawet się posunęłam do tego,że prałam ręcznie a tylko płukanie i wirowanie w jej pralce włączałam,żeby jej nie zawalać pralki moimi rzeczami zbyt długo.Kosztowało mnie to sporo wysiłku,bo miałam zaległości,mój R i mama się w głowę stukali,co ja wyrabiam,więc stwierdziłam,że nie będę się wygłupiać,a wykończona byłam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×