Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Anik umówiłam się na środę,ale nie wiem,czy coś z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Aga--p - poszlo!! Gdyby byl jakis problem to pisz!! Manika - ogromne gratulacje!!!!! Wiem, ze to skomplikowane, ale nie boj sie! Wszystko bedzie ok, zobaczysz!! :):):):):) Anik - :):) Dobranoc dziewczyny, wiecej nie pisze bo padam..... Do jutra!!! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dodałam do albumiku moje jedno zdjecie, wiecej sie nie dało, nie umiem tez powiekszyc waszych zdjec..:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pomarańczka
... dziewczyny nie wszystkie pomarańczki są złe... cocoevent - chyba trochę za bardzo się nakręciłaś... wprowadziłaś niepotrzebny chaos.. zrozumiesz po co są fora, kiedy sama znajdziesz się w sytuacji, gdy nikt ze znajomych nie będzie Cię rozumiał!! sdee- nie poddawaj się! zobacz jakie oparcie masz w netkoleżankach!! nie rezygnuj z ich znajomości!! doskonale rozumiem Twoją sytuację - 4 lata temu mój /obecnie były/ mąż zostawił mnie i naszą roczną Laurkę dla nowej Pani /przed małżeństwem byliśmy razem 2 lata/, najgorsze że dla niego obowiązkiem w tej chwili są jedynie alimenty, w ogóle nie interesuje go los L.,... oj DŁUGO bolało!! ... po dwóch latach poznałam mężczyznę - pokochał mnie i moją Laurkę! jestem szczęśliwa!! ale Ty się nie poddawaj!! JESTEŚ MĄDRA I SILNA!!!! znajdziesz pracę, poznasz nowych ludzi, odżyjesz!!! i napewno jeszcze kiedyś poczujesz MOTYLE W BRZUCHU! /ja po dwóch latach poznałam mężczyznę - pokochał mnie i moją Laurkę/ ... pozdrawiam Cię cieplutko... jeszcze kiedyś się odezwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziewczyny ,ale popisałyście...a nie było mnie jeden dzień........Ale to miło tak poczytać,choć nie wszystkie wpisy czytało się pozytywnie:( Wybaczcie ,ale pozostanę bez komentarza co do niektórych wpisów,bo i tak dużo zostało juz napisane. sdee ja nie mam urazu ,że od razu nie napisałaś wszystkiego.Zachowałaś coś w sekrecie o czym nie chciałaś się wypowiadać,ale to nie znaczy ,że musiałaś napisać nam tu o wszystkim.Czy to ważne ,że to mąż czy też nie.....?Ułożyliście sobie wspólnie życie a i tak ktoś w nie targnął.........twój M jest tak samo winien całej sytuacji jak ta kobieta do której zapewne tez robił podloty,a ona z wzajemnością je przyjęła lub odwrotnie.Teraz to już i tak nie ma znaczenia-prawda.....Zaczynasz żyć na nowo,widzisz nowy sens i to najważniejsze.Po co oglądać się za siebie...liczy się to aby twardo iść przez życie do przodu!!!!!!!!Wierzę,że ci się to uda:D gruby miś i aga--p ładne babeczki z was:)Laseczki normalnie:D Dziewczyny uciekam....przez ta powódź i podtopy w naszym kraju i to co tracą ludzie serce mi się kraje................moje problemy są niczym do problemów(tragedii)tych wszystkich ludzi:( Wpadnę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriana to napisz nam o swoich problemach,a nie tylko pocieszasz innych :) Jak do tej pory,Wy mnie tu zawsze pocieszałyście.Moje dzieci nie chcą jeść sałaty i pomidorów :( Zuza powie "ble" i jak tylko Dominika to usłyszy,już nie chce tego jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Aga--p - bardzo ladne zdjecie, wszyscy razem !!! :) Albumik otwiera Ci nasze galerie w trybie administrowania, zeby moc ogladac zdjecia przejdz do trybu przegladania ( u gory po lewej, nad zdjeciami) i kliknij w zdjecia, powinny sie otworzyc duze... Jesli albumik nie przyjmuje Twoich zdjec to mozliwe, ze sa za duze (przyjmuje tylko do 500MB), zmniejsz je po prostu w jakimkolwiek programie do zdjec i juz! Jesli moge byc w czyms pomocna- pisz na maila! Buziaczki :):):) Doriana - :):):)😘 Ida - u moich tez troche to trwalo zanim zaakceptowali rozne warzywa a teraz mam takie "kroliki" w domu:P:P Moze zaangazuj dziewczynki do wspolnego przygotowywania salatki albo zabawe w zgadywanie smakow, moze tak sprobuja i bedzie im smakowac :) A do mnie juz od rana zadzwonili z przedszkola czy moge dzis po poludniu przyjsc i pomagac w przystrojeniu obiektu do tych swiat (pochod juz w srode:) ), wiec bede miec wesole popoludnie ...:P:P:P Za to potem dzieciaki maja szkole tylko do czwartku do 12.30 a potem wolne az do przyszlej srody!! A od srody zmieniaja im godziny lekcji na letnie - od 9 do 13 i po poludniu juz nie ma zajec!!! Hurrrrrrrra!!!!! :)):)):)) Jak ja nienawidze tego lazenia od 15 do 17!! Buziaczki dziewczyny i milego dnia!!!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane zycze wam milego dnia 🌻 ja zmykam do colleg-u mam tez dzis spotkanie z polozna ale pewnie niczego nowego sie nie dowiem. sdee-trzymaj sie i nie daj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Doriana - zapomniałam napisać, że podziwiam ludzi, którzy bezinteresownie udzielają się dla innych. Musisz być bardzo dumna z męża choć wyobrażam sobie ile razy musieliście rezygnować z własnych planów dla jego pasji, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie akacja. Odnoszę jednak wrażenie, że znalazłaś się w tej sytuacji i też bardziej go podziwiasz niż złościsz się na niego. A co do zmęczenia ostatnio słyszałam jak teściowa rozmawiała z sąsiadką, że za stara już jest na pilnowanie wnuków, nie daje rady bo zmęczona za bardzo, co innego synowa bo przecież jeszcze młoda, siły ma dużo nie to co ona :D :D :D Nie było by w tym nic dziwnego czy śmiesznego gdyby faktycznie zajmowała się wnukami a ona nawet nie jest niedzielną babcią. To było coś w rodzaju asekuracji, bo przecież wszyscy widzą, że mam pomoc do dzieci w obcej osobie. To tak a propos tego, że sama się nie skarżysz więc wszyscy myślą, że jest ok. Aga-p - jak chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz kliknąć w opcję "wejdź w tryb przeglądania zdjęć" a żeby wgrać, zdjęcie musi być odpowiedni pomniejszone. Fajną masz rodzinkę, Adaś jaki już duży, a Ty jaka ładna kobietka jesteś, nie wspomnę o mężu :) Manika - gratuluję jeszcze raz!!!! Złe myśli odganiaj od siebie, co było już minęło a teraz będzie już tylko oki. :) A jak Twoje dzieci na wiadomość? Dobra pomarańczko - dzięki za wpis, Twoja historia jest faktycznie budująca dla tych, którym się wydaje, że przed nimi już nic dobrego. Trzymaj się i zaglądaj do nas. Od dłuższego czasu moje maluchy są jakieś rozdrażnione, płaczliwe i ciągle tylko na rączki by chciały. Okazało się, że Kacperkowi rosną wszystkie czwórki jednocześnie a Kubusiowi już dwie piątki wychodzą. I sprawa wyjaśniona ;) Wczoraj mieliśmy pierwszy spacer nowym wózkiem, dziwnie się prowadzi taki długi ale wiadomo to kwestia przyzwyczajenia. Na próbę poszliśmy do sklepu wózek się sprawdził ale dzieciom nie bardzo się to podobało, bo nie są po prostu przyzwyczajone do wjeżdżania do sklepów. Dobra czas na mnie, obiad czeka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki🌼 Pomaranczko-bardzo mi przykro,ze przeszlas takie okropne chwile...wiem o czym mowisz,poniewaz teraz przechodze takie same,ale wiesc,ze poukladalas swoje zycie i jestes szczesliwa podnosi na duchu i daje nadzieje na lepsze jutro:) Zanioslam swoje papiery,teraz czekam na wezwanie w sprawie sprawdzenia moich umiejetnosci,odbedzie sie na koncu miesiaca. Boje sie cholernie,ale co ma byc i tak bedzie. Bardzo chcialabym dostac ta prace. Wczoraj rozmawialam chwile z M,przyznal sie do tej baby,ale ze wiem to od dawna jakos mnie to nie zabolalo. Powiedzial,ze to jego przyjaciolka i bardzo dobrze sie rozumieja- chyba nie musze nic wiecej pisac,sytuacja jasna jak slonce. Rozmawiaja,i tak swietnie im to wychodzi,rzekomo trwa to od miesiaca( :D ) i nie doszlo do posuwania ( :D )...swietny z niego aktor,pierwsza klasa,chyba pomylil powolanie...a mnie powiedzial,ze odchodzi,gdyz sie nie rozumiemy i jak przychodzil z pracy to jeszcze mowilam: zrob to zrob tamto, ach i zakazy ,ale ze mnie zolza:D nie chcialam aby caly dzien latal do ludzika ze skrzydelkami,a przeciez ludzik wazniejszy od dzieci i potrzebuje wiecej uwagi. Ciekawe tez,ze on twierdzi,ze klotnie 2 razy w miesiacu to zdecydowanie za duzo i w innych zwiazkach tego nie ma...wiecie co,zabraklo mi slow... Dzis sie dowiedxzialam,ze Blanusia za mna bardzo teskni i placze,ale jutro jest dzien mamy wiec zabiore ich z rana do siebie i beda do wieczorka:D❤️ juz czekam na piatek jak na zbawienie,dzieci przyjada do mnie na caly tydzien:D:D:D Jutro wieczorem przyjezdzaja do mnie kolezanki z roku i mam ich uczyc logiki,ciesze sie na ten przyjazd,pogadam,posmieje sie,odsapne troche od tych pierdol:) W ogole to lodowka mi sie sknocila,to jest dopiero dramat:P Ach i sasiadowi nade mna wylala pralka(znow),juz raz nas zalal,zaraz po 5 miesiecznym remoncie,dostalismy odszkodowanie i teraz znow,ale mam nadzieje,ze sie uwinie i nas nie zaleje. To na tyle,Jula juz lepiej,piszcie kobietki❤️dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Doriana fakt ty nas tu tylko pocieszasz, a może i my byśmy mogły pocieszyć ciebie... Aga-p śliczna z was rodzinka :) Sdee ja bym chyba nie wytrzymała jeśli dzieci miałyby mieć "tygodniowych" rodziców, mam nadzieję że wiesz co robisz, życzę ci jak najlepiej! Może uchyl chociaż rąbka tajemnicy i napisz nam o jaką pracę chodzi ... Ja po wizycie u lekarza, z tymi upławami wszystko ok, skurcze miewam bo jak powiedział macica przygotowuje się do porodu, i nawet jakbym urodziła w tej chwili to ciąża donoszona :) kolejną wizytę mam za tydzień, a tak bardzol chciałabym być już po... fajnie by było gdyby mąż zdecydował się wesprzeć mnie przy porodzie, ale zmuszać go nie będę... Jutro dzień matki, wy mamcie starszaków pewnie po laurce dostaniecie :) Ja kupiłam mojej mamie półkę do łazienki a teściowa dostała storczyka ... Dobra ja zmykam czekam az mały wstanie i może wybędę do koleżanki, mieszka raptem jakieś 200 m ode mnie więc blisko, ale z reguły jak chcę gdzieś wyjść to mały śpi w najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee - dzisiaj na Tlenie jest art., że podczas gry u facetów wydziela się więcej adrenaliny niż podczas stosunku. A Ty się dziwisz, że M. miał do Ciebie pretensję, że nie pozwalasz mu latać za skrzydlatym ludzikiem :D :D :D Tłumaczenie Twojego faceta zostawiam bez komentarza, szukał tylko pretekstu a każdy był dobry. Kochana Ty zamiast koleżanek z roku to kolegów sobie zaproś :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal-na kolegow przyjdzie czas:D a z ta adrenalina to niezly numer,to wlasciwie po co my im jestesmy potrzebne,chyba tylko zeby mieli na kogo narzekac:D:D:D O pracy napisze juz po rozmowie,teraz wolalabym nie z wiadomych wzgledow,ale dam znaka jaka to praca na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee - no jeszcze trochę to i sex będzie komputerowy dla obojga. Żona nawet od gotowania nie będę musiała się odrywać bo mąż przed komputerem naciśnie tylko guziczek i będzie po wszystkim i u niego i u niej :D :D :D Chciałam Wam wcześniej napisać ale zapomniałam jakie słowo mój Bartosz dzisiaj wymyślił :D Rano bolał mnie trochę brzuch, szłam i trzymałam rękę na brzuchy a Bartosz się pyta - "mamusi brzuszek cię boli?" Odpowiedziałam, że tak a on na to - "to weź sobie tabletkę przeciwbrzuchobolącą" :D :D :D Dumna też jestem bo maluchy już coraz więcej słów zaczynają powtarzać. Najpierw Kacper a po jakimś tygodniu, dwóch Kubuś powtarza to samo. Kacper uczy się od nas a Kubuś od Kacperka :) Dzisiaj aż łzy mi stanęły jak Kubuś powtarzał za Kacperkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mam aż takich problemów żeby się skarżyć:)Jeżeli już są to przychodzi moment gdy jestem szczęśliwa gdy uda mi się je pokonać:DI choć potrafią niektóre przytruć życie najważniejsze,że sobie z nimi radzę:D Ida jeżeli nie chcą jeść sałaty i pomidorów niech nie jedzą naprawdę nic im nie będzie:)Potas który zawierają pomidory są również w dużych ilościach w bananach a żelazo i kwas foliowy zawarty w sałacie zastąp koperkiem ,zawiera więcej żelaza itp niż szpinak a już na pewno więcej niż sałata:)A pomidorówkę jedzą chętnie? Aines po prostu jesteś niezastąpiona:DAle dzieci z pewnością szczęśliwe i dumne z mamusi ,że tak udziela się i pomaga w przedszkolu.......Ja należę do trójki klasowej(skarbnik)a wszystko jest na mojej głowie,dosłownie jak by nie było nas trzy a ja jedna.Każda uroczystość,występ a z nim związane stroje po części organizuję ja ,bo uwierz mi nie ma chętnych mam:(Ale wam fajnie z tą szkołą................👄 Patinka daj znać jak przebiegła wizyta:) Agal dumna jestem z męża......a z jakim zapałem ON sie oddaje na rzecz pomocy potrzebującym,sama jestem pełna podziwu:)Czasem ta sytuacja popsuje nam (mi)plany,ale czy może być coś bardziej ważnego niż niesienie pomocy osobom ,które naprawdę bardzo jej potrzebują i od której czasami zależy los tak ogromnej liczbie ludności.......Plany mozna przełożyć na drugi plan,a pomoc potrzebna jest na już,nie może czekać:) Tabletka brzuchobąlącą ,a to dobre:D....to prawda dzieci potrafią rozweselić do łez:)Każdy ich nowo zrobiony gest,słowo itp to dla nas radość na które brak słów.......👄 sdee przepraszam,ale jak bym wiedziała ,że dziecko za mną tęskni wzięła bym je do siebie,bo inaczej nie mogła bym spać spokojnie,a przed oczami miała bym obraz zasmuconego dziecka.....ale to moje odczucia.Więc tak jak napisały dziewczyny ten układ nie wyjdzie dzieciom na dobre:(tym bardziej ,że to babcia sie nim i zajmuje,bo tata w pracy...wiec jaki to pobyt dzieci u ojca?............Przepraszam jak cie tym uraziłam🌼 Ambrozja cieszę się ,że z tobą i maleństwem w brzuszku wszystko oki:)Mąż na pewno podejmie decyzję w ostatniej chwili.........Pamiętam jak ja przeprowadzałam rozmowę z moim mężem w sprawie rodzinnego porodu.......wiecie co mi powiedział......cytuję:::jakbym zobaczył tyle krwi,to by nie tobą się zajęli a mną ,bo bym zaliczył glebę:P...........Choć jest honorowym dawcą krwi i widok krwi nie jest mu obcy,nie zniósł by innych krzyków i dziecka które całe w mazi i krwi wyślizguje się jak ślimaczek-ah ci mężczyźni.Naoglądają się telewizji a potem panikują:DJa wiem ,że nie zniósł by mojego cierpienia i dlatego nie podjął decyzji o byciu przy narodzinach naszych dzieci:)I szanuję jego decyzję. Ambrozja poczekaj jeszcze ze 2-3 tygodnie:)👄 Agal dobrze ,że nie czytają tego nasi mężczyźni bo miały byśmy szlaban wchodzenia na kafe:DDobre to z tym komputerem......ale ja wolę doznawać tych przyjemności osobiście:P i zawsze mamy na to czas:D w ramach przyzwoitości oczywiście:D Marakuja co u ciebie? aga--p:) manika dbaj o siebie:) Agniecha❤️ No dobra uciekam i tak wyszedł mi esei:)Buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od znajomej, mała od razu padła, śpi słodko :) Choć już dawała popalić bo taka umordowana... Filipek się bawi :) Wczoraj pochwaliłam teściową a dziś mnie zdenerwowała Mała pól drogi robiła dla niej bukiet z kaczeńcy, jaką miała frajdę, było widać szczęście w jej oczkach jak mówiła "bukiecik dla babci" a wiecie co teściowa zrobiła? Wzięła go od niej i wyrzuciła!!! Mi to aż łzy w oczach stanęły :( bo mogła to zrobić jak mała nie widzi :( Jak R dał jej na urodziny 1 żonkila to tydzień w wazonie trzymała, Kamilka mnie zapytała czemu babcia go wyrzuciła to jej odpowiedziałam ze nie wiem i żeby dla mnie bukiecik zrobiła to zawsze będę się cieszyć Nie smutam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dziś dużo :D Moje dzieci też nie jedzą warzyw niestety :( Bartosz jedynie rzodkiewki uważa i potrafi zjeść cały pęczek naraz a wszystkie inne są be. Chociaż czasami prosi o marchewkę - zapomniałam o tym - ale na tym lista warzy się zamyka. Maluchy to nawet nie ma co mówić/pisać :( Ambrozja - nie będę używała epitetów ale widzę, że też do intelektualistek Twoja teściowa się nie zalicza a podejścia do wnuków za grosz nie ma, bo też ma swojego ulubieńca i tylko jego uważa. Przykre to jest tym bardziej, że ten typ człowieka ile razy by nie mówił to i tak uważa, że nic złego nie robi i się jeszcze obraża. Moja do tego wszystkiego jeszcze siarczyście przeklina Sdee - chamka jedna ze mnie, Ty nam tu wyznania robisz a ja Ci tu przykładowo z mężem i żoną wyjeżdżam - przepraszam :o Aines - odsapniesz sobie trochę od tej bieganiny po dzieci do szkoły, przy takim systemie nauczania to trudno sobie dzień zaplanować. Hiszpanie mają bzika na punkcie sjesty i pewnie dlatego też ta przerwa w szkole. A te dekoracje to z przyjemnością robisz, czy głupio było odmówić? Bo wiesz czasami jest tak, że raz się wychylisz a potem dzwonią przy każdej okazji ;) Doriana - mój mąż już kilka razy pytał co ja tam takiego piszę :D Nie mam hasła więc mógłby to wszystko swobodnie czytać ale wiem, że tego nie zrobi a właściwie mam nadzieję, że tego nie zrobi. Ostatnio napomknął nawet czy ja aby faktycznie z dziewczynami rozmawiam bo ponoć dziwnie się zachowuję jak on podchodzi do komputera. Ale to chyba każdy ma taki odruch jak ktoś staje za plecami a ja na pewno mam jeszcze nawyk z pracy. Patinka - jak po wizycie położnej, dowiedziałaś się czegoś ciekawego :) Anik, Gruby miś - dziewczyny porodziłyście czy co? Żadna się dzisiaj nie odezwała :( Mam nadzieję, że u Was wszystko oki.? Jutro dzień matki ale obawiam się, że mnie nic nie czeka :( Muszę jeszcze trochę poczekać na samodzielną lurkę od moich dzieci :) miłej nocki kobietki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie, grzecznie sobie leżę, noo... może nie całkiem grzecznie, bo zbałamuciłam małżonka i nie pojechał dziś do pracy, projektujemy drugą łazienkę, taką tylko dla nas ;) ambrozjo, biedna mała, strasznie musiała się poczuć :o sdee, a co założyłaś? :p fajnie się pouczyć z koleżankami :) nawet logiki :D a macie wogóle kolegów na studiach? bo ja to nie bardzo miałam, w grupie jeden! ;) obciełam wczoraj najstarszej córce włosy! wytrzymałam do komunii i przez biały tydzień, ale później rzekłam, że liczę do 10 razy, jak zobaczę, że znów gryzie końcówki... nie musiałam liczyć długo, wczoraj po szkole padło "10" i po długich włosach, ale fajnie wygląda i jest zadowolona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feromony??? a co jesli przejde ulica i rozkocham w sobie wszystkich przydupasow,wystarczy jeden:P Zarty zartami,ale ja nawet nie wiem czy to dziala Ubralam czarne spodnie,popielate buty,ciemnopopielaty golfik i na to sfeterek z krotkim rekawkiem o kroju marynarki,wlosy do gory,skromnie,ale odpowiednio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Mis-mamy jednego:( i taki sobie,wiec nic z tego:P Ja Wam powiem,na razie nie mam ochoty na facetow,moze kiedys,teraz mam gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale niestety trzeba
przyznać ,ze slub jednak wiąze ,jakby mial slub to by go cosik trzymało...pomijajac fakt ze juz masz dzieciatko z kims innymm... wybacz,ale to prawda i przesyłam mnostwo 🌻🌻🌻 dla ciebie sdee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam! jednego wiąże, drugiego nie bardzo :o mój ojciec miał z mamą ślub i co z tego? zdradzał na prawo i lewo, a dzieci ile gdzieś po sobie pozostawiał, tego nie wie nikt, bo tylko do kilkorga się przyznał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mialam spotkanie z polozna ponownie mocz zostal wyslany do badania bo znalazlo sie duzo bialka leukocytow i krwi :( infekcja rosnie pomimo zazywania juz 4 dzien antybiotyku uplawy mam zolto zielone ale stwierdzila ze to normalne.tutaj spotkanie wyglada tak wchodzi sie do gabinetu z reguly pytanie jak sie czujesz jak dobrze to super a jak zle to tak musi byc :D potem mierzy cisnienie sprawdza mocz podotyka po brzuchu sprawdzi serce malca i wsio do domu. jestem padnieta nauczycieel nas maglowal jak tylko szlo :O za 3 tygodnie mam egzamin z piswoni ah co to bedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam powiedzieć dobranoc, a jednak coś napiszę Co do warzyw moje dzieciaki też nic nie chciały prócz marchewki, ale raz kupiłam na próbę warzywa na patelnię i co? Uwielbiają je :) Agal to chyba mamy podobny typ teściowych, ale nie chce już sobie psuć humoru, dzis byla moja mama mała zerwała dla niej 1 gałązkę bzu, a ona jej podziękowała i powiedziała że włoży sobie do wazonika i będzie jej w domku pachnieć, ale Kamilka miała szczęsliwe oczka :) Co do pisania na forum, to ja też tak mam, ogólnie wolę jak nikt nie stoi mi za plecami, w końcu każdemu należy się odrobina prywatności Gruby mis niedawno ja corci włoski obcięłam, wklej jej nową fryzurkę na albumik :) Pomarańczko-fakt ślub wiąże ale dla niektórych przysięga to tylko wyklepana regułka, smutne to :( Z 2 strony czasem lepiej go nie mieć... Uciekam bo już nie czuję się najlepiej, co chwilę muszę do wc, małe bombarduje ciekawe kiedy będzie chciało przyjść na swiat... eh :) DOBRANOC I MILEJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za wszystko,jestescie przekochane:) Pomaranczko❤️ Ambrozja przez moje problemy nawet nie zauwazylam,ze jeszcze tylko 5 tyg do naszego netdzidziusia,wybacz,ale juz sie ciesze❤️ Anik to samo❤️ Manika❤️ Dla wszystkich🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOBIETKI :) AMBROZJA-nie zapomnialam o Was..czytam Was codziennie na biezco :) ja tez sie nie moge doczekac kiedy urodzisz..a tak niedawno to ja bylam w ciazy :p to sie Kamilka ucieszy :) Dorianko ..pytalas co u mnie? hmmmm raz lepiej raz gorzej ,ale trzymam sie :) nie poddaje .... bardzo lubie Was dziewczyny czytac,jeszcze nie bylo dnia zebym tu nie zajrzala,i przezywam wszystko razem z Wami przepraszam ze sie czesto nie odzywam ,mam nadzieje ze wybaczycie :) u mnie bez zmian..wkolko to samo...ale nie mam co narzekac oby nie bylo gorzej :) dodalam dwa zdjecia Natanka do albumiku...:) pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja :)widziałam zdjęcia...Natanielek słodki:) Ambrozja smutne to co piszesz:(Co to za kobieta,która tak ignoruje miłość dziecka..........pozbierała kwiatki dla babci a ona jeszcze w obecności dziecka je wyrzuciła:(-nie mogę sobie tego wyobrazić:( Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×