Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Gość 3 po 3.
Agniecha wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam (chyba po raz ostatni) :( Szkoda bo to najbardziej czytelne forum na jakim byłam ale nie da rady dłużej tego znosić!!! Wszystkim dziewczynom, które nas wspierały i tym, które po cichu nam towarzyszyły dzięki za poświęcony czas, zrozumienie i wsparcie dla nas :) Patinka - kochana poprowadzimy Cię krok po kroku, dostaniesz dokładną instrukcję co i jak zrobić po kolei! Tylko początek wydaje się trudny a potem jest oki. Zobaczysz przyzwyczaisz się szybko, nie zostawimy Cię tu samej :D Alka - ja nie mam nic przeciwko temu abyś przeszła z nami, ale decyzję musi podjąć większość dziewczyn :) Damy Ci znać jak już wszystkie się zalogują na nowym forum i obgadamy temat. chciałabym - szkoda, że wcześniej się do nas nie odezwałaś ani razu, ale chyba sama rozumiesz ... Ja nie decyduję ale przypuszczam, że takie zdanie będzie miała większość dziewczyn :( Zawsze istnieje możliwość zaproszenia nowych osób na zamknięte forum więc dopóki obecny topik istnieje ... Dziewczyny (trójki) czekamy na Was już na NOWYM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wcześniej się nie odzywałam, bo miałam dwójkę i nie myślałam o trzecim, a tu - taka niespodzianka :) drugi miesiąc w połowie :) więc sobie zajrzałam na kafe i znalazłam wasze forum - fajnie tu u was, miło poczytać o osobach, które są w podobnej sytuacji :) moje maludy też chorowite teraz, jedna zasmarkana i zakaszlana, a druga od 2 dni ma gorączkę, wczoraj wieczorem już mniejszą, ale nadal nie jest sobą... czego to dzieci z przedszkola nie przyniosą... no i ja też podłapałam od nich, na szczęście katar, który okazał się być wybawieniem od mdłości, które mnie męczą od samego początku, i to nie z rana, a cały czas :/ a mdłości od wyczulonego węchu, więc stąd ta zależność. ok, nie marudzę wam więcej miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a idzcie w 4 sciany i zamknici
e sie juz ,zobaczymy ile pozyje to "wasze " forum. na prywatnych zamknietych forach nie ma doplywu "swiezej krwi" i upadaja bardzo szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie bo sama piszę
na takim, które ma już 5 rok i nadal się kręci i to całkiem dobrze. Też się wyniosłyśmy z kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to ze 5 lat
nie sciemnaJ! 5 lat temu fafeteria ledwo co powstala,glupoty i tyle prywatne forum to tak jakby pewna garstke osob zamkanac w pomieszczeniu i nie pozolic im wyjsc z niego.mozna sie "udusic" po pewnym czasie.staje sie to nudne raz,dwa brak"tlenu" w cudzyslowiu,ma sie chec wyjsc poza,zreszta same zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam materne,ja nie mam nic przeciwko nowym mamusiom:) to juz zmykam gdzie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w to ze 5 lat
na prywatnym jest za bardzo"slodko",kazdy slodzi i miodzi az czlowieka muli od tego,a dolaczajac do tego ze wszystkie migajace emotki mozna oczoplasu dostac tutaj mozna wyrazic obiektywna swa ocene na dana sytuacje bez slodzenia i miodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź sobie kiedy kafeteria
powstała Siedzę tu już ponad 5 lat. Mam dziecko 4 letnie i pół ciąży pisałam na kafeterii, ale później się przeniosłyśmy na prywatne i piszemy tam danal bo nam pomarańczowe temat rozwalały. Koleżanka ma dziecko starsze 10 miesięcy od mojego i też całą ciążę pisała na kafe a potem się z dziewczynami z jej miesiąca przeniosły na prywatne i nadal piszą. Zobacz sobie, ze tematy z 2006 roku, 2007 sa tu nie aktywne bo dziewczyny siedzą na prywatnych forach. Kafeteria jest ciut starsza niż myślisz. Działa od około 2002 roku. Jak nie jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź sobie kiedy kafeteria
Nikt nie słodzi i miodzi. Można pisać o swoich prawdziwych problemach. Tutaj nie można, a przecież każdy z nas problemy ma. Czasem fajnie by się było wyżalić, oczekuje się jakiejś rady, ale nie piszemy bo po co zaraz jakaś złośliwa uwaga padnie pod pomarańczowym nikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale tu oprócz "świeżej krwi' bywa i "zepsuta krew":( ja już podawałam maila, 3po3 poproszę namiary : przybyslawska@o2.pl jestem za przyjeciem alkanieprim do nowego forum, będę miała mamę oczekującą 3 dziecka tak jak ja, no i jeszcze kasik jest oczekująca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja tu wpadam jak burza Was poczytac, a tu takie zmiany?!?!?!?!?:P:P Moze byc prywatne, czemu nie...;) Moze dzieki temu bedziemy wiecej pisac , bo tu ,to nie zawsze sie chce... Moj mail - agnes1275@gmail.com Manika i Kasik - nie gratulowalam Wam jeszcze!!!Wiec - GRATKI!!!🌼 W ogole mam poslizg z waszymi postami, na nowym nadrobie , mam nadzieje ;), wychodze powoli na prosta w pracy, ufffffffff..... Buziaczki dziewczyny! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pamiętacie mnie nie odzywałam sie baaaardzo długo ale jakoś nie miałam kiedy,wpadałam na nasz topik i podczytywałam was i ja równiez jestem za tym by wynieśc sie z tą na bo te "pomarańczki"przesadzają przenosze sie z wami a oto mój e-mail katarzynarusiecka@wp.pl U mnie dośc gorączkowo praca,praca i problemy z nastolatkami jestem tym wszystkim zmęczona no i mój M ma to gdzieś liczy sie dla niego tylko kolega i ten popierdzielony motor,a bo nie wspomniałam że kupił sobie zabawke. Reszte wam napisze na nowym forum POZDRAWIAM WAS KOCHANE WSZYSTKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika zepsuta krew,hahhahaha :D Sorki,że mnie nie było,ale gdybym wiedziała,że wreszcie sobie szczerze pogadamy,dawno bym napisała :D Dziwię się,bo tej sfrustrowanej wrednej pomarańczce jakoś bardzo zależy,żebyśmy stąd nie odchodziły?Co jest?Będziesz musiała nowe ofiary znaleźć? :)Powodzenia! ida282@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Jej jakie zmiany:) Ale bardzo dobrze,bo ja tez nie miałam ochoty pisać na kafe. moje namiary........ senga67@interia.pl Czekam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida dorianka już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilką wróciłam do domu,zarejestrowałam się,czekam tylko na akceptację admina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgk
Szkoda dziewczyny że opuszczacie kafe, choć rozumiem, że macie ku temu powody. Czytam Was od początku- uważam że stworzyłyście naprawdę fajny topik. Ja sama mam na razie tylko jedno dziecko, ale przyjemnie mi było czytać o perypetiach mam z trójeczką. Będzie mi brakowało mojej codziennej lektury... Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam dużo sił i zdrówka dla dzieci i dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka szkoda
dziewczyny , ze zakładacie prywatne forum :( ale doskonale was rozumiem, ja do was pisałam juz pare razy jako ta dobra pomaranczka :) i tez was codziennie podczytuje ;) , tak sie z wami zżyłam ..... jdnym slowem bedzie mi Was brakowało, mam nawet wasz topik w moich ulubionych tematach. Co do prywatnego forum to swietne wyjscie, sama pisze na takim , bo pomaranczki nam tez przeszkadzały :) Zycze wam powodzenia :) i czego sobie tylko życzycie:) Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie juz se i ni8e biadolcie
do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×