Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

No nie wierze wlasnym oczom :D rozpoczelam 100 stronke :p przyjechala pare zdan sklecila i stronke porwala wam :) ale mysle ze to na szczescie dla nas wszystkich aby topik tetnil zyciem :) pozdrawiam bo Obowiazki wzywaja niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka,ale głupoty gadasz :) Melduję się na setnej stronie {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się melduję na setnej stronce:D Agal, a u nas teraz jest wyprzedaż takich pysznych batoników orzechowych, mniam, za grosze, bo termin maja bliski. Dzieciom nie daję, bo zęby się im psują, ale sama się dopieszczam hurtowo w pracy:P No muszę sobie trochę życie osłodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna na stronie setnej :) Manika - ja mam taką specjalną półeczkę na słodkości, dbam o nią każdego dnia, to moja ulubiona półeczka :D A dzieciom się dziwimy!!! Ale tak na poważnie, kiedyś słodycze mogły dla mnie nie istnieć a już w szczególności ciasta, torty. Matko a teraz zajadałabym się nimi codziennie, szczególnie upodobałam sobie czekoladowo-orzechowe masy, zamiast kawy od jakiegoś czasu piję czekoladę normalnie załamka co się ze mną dzieje. Na samą myśl mi ślinka cieknie :D Ale tak koło marca wezmę się za siebie bo do lata będę musiała wymienić całą garderobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak za sprawą Goby posiedziałam sobie na nk i odszukałam swoją szkołę i znajomych. Aż mnie korciło, żeby coś napisać ale zaraz pomyślałam sobie, że jak tak zacznę jeszcze i tam pisać to normalnie już mi na nic czasu nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam ostatnio kłopoty ze swoją pocztą może któraś wyśle mi co i jak z tą galerią zrobić trzeba? Może bym dołączyła? :) U mnie leci, dzieciaki zdrowe, tylko ja kiepsko się ostatnio czuję, bo ciśnienie podwyższone mam i głowa często mnie boli, do tego martwię się czy to nie zaszkodzi maleństwu :( do lekarza mam wizytę ustaloną na koniec lutego ale nie wiem czy nie pójdę wcześńiej pozdrawiam wszystkie mamy!!! Patinka-przykro mi z powodu synka-tyle doczytalam :( Anastazja-witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O muszę się żegnać niestety maluch się coś kręci i jak znam życie będę musiała leżeć koło niego aż ponownie zaśnie o ile zaraz i drugi się nie obudzi. Ludeczkowie dodajcie mi siły bo to najgorszy moment wieczoru. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja z 1 strony :) Na setną się załapałaś :) Aines to wysyła,ale musisz jej chyba podać swój adres mailowy :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez na 100 nie zabraknie:) M siedzi w duzym pokoju,nawet sie nie przywital jak przyszedl do domu:o Tragedia,ale to nic ,nie moge tego tak przezywac,zaden facet nie jest tego wart. Mam nowy kolor na wlosach,nie moge sie przyzwyczaic,takie pomieszanie troche,kasztan,zloty,troche rudosci,dziwnie musze przyznac,ale zawsze to jakas zmiana,dosc milam tych ciemnych. Caly dzien bylam z dziecmi u kolezanki,przyszla jeszcze kuzynka ze swoimi i bylo ich w sumie 7 -mioro:D ale byl halas,ale super spedzilam czas:) Maluchy spaly tam od 15 do 18.10 wiec zakladam,ze mam nocke:D,ale tym tez sie nie martwie,raz na jakis czas to nie dramat:P Najgorzej ,ze seksu brak w te ciche dni,a mi sie chce a nie mam teraz z kim,na droge nie wyjde przeciez:D:P:D Mala tu siedzi ze mna na kolanach i kaze sobie paluszki u raczek calowac:) jest taka slodziutka:)do tego wcina zelki i mi tez wciska,a ja nie przepadam:) Teraz lece do naszego albumiku zobaczyc co jest nowego i zaraz wracam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida no co ty :D a ja wam zycze kolorowych snow bo ja uciekam do lozka juz jestem padnieta choc dopiero u mnie 21.33 to na dzis mam dosc :) 🌻 Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ogole dzieki za zainteresowanie moimi problemami,ja wiem,ze tak naprawde powinnam nie narzekac ,bo niby na co,ale ja po prostu pewnych rzeczy nie moge zniesc,nawet jesli bardzo sie staram,a to,ze sie gniewa a nawet dzien dobry nie powie po calym dniu nieobecnosci to juz za wiele,na ulicy tez by mnie minal jak obca,bo jest nafafolony? beznadzieja,takie cos to juz dla mnie dziecinada:o Ach Doriana gratulacje z powodu @!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Agal jak usypianie maluchow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec i ja sie melduje na 100 :) ja tez bym chciala instrukcje na galerie :P bardzo chcialabym Was wszystkie zobaczyc...zalapie sie? buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee on na razie korzysta ze świętego spokoju,jaki mu dałaś :) Tak było z moim,na cały dzień znalazł sobie zajęcie,drugiego zaczął zagadywać,nie reagowałam,a później znudziła mu się ta samotność wreszcie :) Teraz jeszcze dostałam pen-drive'a,szok Kiedyś ,kiedy się kłóciliśmy ja się ubrałam sexy-wykorzystałam ten patent jeden jedyny raz tak świadomie,to też zaczął zagadywać :) Myślę,że najbardziej byś go dręczyła,jakbyś zaczęła chodzić goło po domku(jak dzieci zasną),takiej lasce nie odpuści :D Pokazałam mojemu R dziewczyny Wasze zdjęcia,no i chyba się spodobałyście mu :) Oby nie za bardzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida szalencu,za dobra bylabym gdybym pokazywala mu teraz swoje wdzieki,on wie co traci,choc wydaje mi sie czasem ze mu nie zalezy,taki jakis dziwak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wieeeeem :D Zawsze tak jest,zwykle nie docenia się tego,co się ma,ja też mam świadomość,że niejeden facet by się za mną obejrzy,jak się zrobię na bóstwo ;) ,ale co z tego? Przynajmniej mając taką świadomość trochę nam lepiej :) Sdee swoją drogą,Twój facet chyba naprawdę rozum stracił,mając taką kobietę przed sobą,chlapnij go w ucho,jak będzie spał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym on juz na mnie tak nie reaguje...przyzwyczajenie robi swoje,mam wrazenie,ze u niego to juz dawno minelo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalabym walnac nim o sciane,ale troche ciezki,normalnie bym go tak przez ten glupi leb capnela...:P:D Ale ze Twoj men bielizne Ci fundnal,no no to chyba cos bedzie:P czy jeszcze go trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to chyba normalne,co?Po tylu latach na pewno troszkę inaczej,ja też widzę taką różnicę,może za mało czasu spędzacie sam na sam? My-baaardzo rzadko,też już trochę tej rutyny się wkradło.Zawsze takie rady czytam,że warto coś zmienić,zaskoczyć go czymś,ale to chyba w drugą stronę też powinno działać...Eeeeej nie martw się,Jesteś piękna i mądra(wnioskuję z tego,co piszesz),on przecież też nie jest głupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zlosc mi przejdzie,ale zal gdzies tam zostaje,a jak sie tego nazbiera to robi sie ciezko,ach zycie to nie bajka,tak chcialabym aby choc bylo spokojne,juz nie marze o zamkach i limuzynach ,ale o pieknej milosci,takiej romantycznej,pelnej uniesien,milych chwil,a musze przyznac,ze w wiekszej mierze to ja sie staram i zaskakuje,wymyslam to i owo,martwi mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadniesz :) Bielizna piękna,modna,ale.....ZA MAŁAAAAAAA ! Ech,mężczyźni.Spytałam go,czy kochance nie pasowała ;) Ale widać inaczej mnie widzi,niż rozmiary na to wskazują...Pasowałaby,gdyby miała suwak na plecach(ale jej nie włożę ani górą-przez biust,ani dołem-winowajcą-biodra). Na amory jakoś po tym wszystkim nie mam ochoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee znam kobietę,która tak się wkurzyła na męża,że upiła go,a potem kiedy spał pofarbowała mu włosy na ciemno-fioletowo,hiiiii,i to jeszcze nierówno :D Do niczego nie namawiam ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D nie moge,teraz to mnie rozbawilas do lez:D ale jaja do tego na boczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o takie wybryki,to mialam kiedys faceta Holendra,a ten tam u siebie mial kumpla ,ktorego dziewczyna murzynka wylala mu na leb wrzatek-za zdrade:D czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za drugim razem ogoliła mu połowę wąsów(taka starsza to była para),ja nie wiem,on się chyba później bał z nią kłócić,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma szczęście,że to nie był kwas,wyglądałby jak Joker w Batmanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że nasi mężowie nie czytają,baliby się zasnąć dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio,ja najchetniej w takiej chwili trzasnelabym drzwiami i juz nie wrocila....niestety nie mam tego komfortu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×