Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Mamy z mężem takie ciche marzenia o synku :) Ale może za pare lat jak dziewczynki się usamodzielnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja blisko W-wy,można powiedzieć tuż...tuż....Ale w domku jednorodzinnym z dużym podwórkiem:) Śmiałam się z 18-tki bo w O.S. Pożarnej gdzie należy mąż dyskutowali ile to ja mogę mieć lat,aż w końcu zapytali męża.Gdy powiedział prawdę,śmiali się że dali by mi 26-27.........i tak się czuję:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
three to marzenie jest jak najbardziej do zrealizowania za naście latek....o ile nie poczujesz wygody,i już marzenia prysną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie poznałam męża niezła ze mnie była egoistka :P Wogóle nie chciałam słyszeć o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że napewno będę miałą dużo wątpliwości ale się zdecyduje :) Ale dopiero za 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że za 5 było by jak najbardziej oki,za 10 to juz nie weźmiesz się do pracy:P Planowałaś całą 3-jeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pięknie dzisiaj skrobiecie tutaj az miło tylko szkoda za niema naszej ambrozjii-kochana a ty co ?/?taka deprecha cię dipadła???? nie martw się nie jestes sama ja mam 27 lat skonczone w pazdzierniku Wiki ma 7 lat a Kuba ma 1,5 roczku a na kwiecien bedzie Anna(chyba że fiutek urosnie hihi)ja mieszkam w poznaniu three ty tez jestes młoda mamuska i jak ludzie reagowali jak widzieli cię w ciazy??/ moja rodzinka ok pytaja co rusz co i jak a tesc zapytał tylko raz a tesciowa w sumie nie pyta wcale tylko jak wracam od lekarza to tak od niechcenia bo gdyby nie to ze wracam z jej córeczka(40 letnia to pewnie wcale by nie zapytała)no ale cóż grunt ze mam moich nie??? ja prezentów nie pakuje tylko wsadze w te kolorowe torebeczki jak się da hihi a dla męża musze kupic pudełeczko na biżuterie bo kupiłam mu łancuszek i brasoletke srebrna :-) o bransoletce wiec a o łancuszku nie a co do karmienia to u mnie było kiepsko Wiki tylko 3 tygodnie a Kuba 5 tygodni i teraz tyle le się da bede karmic ale nie licze na kokosy moze 2-3 miesiace taki juz mój organizm ze niestety ale wiecej się nie da tak jak rodzic dzieci inaczej niz bez wywoływania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka była wpadką :) Ale bardzo kochaja wpadką :D:D:D Na ulicy zwłaszcza dziwnie się czulam ale już sie przywyczaiłam.. Tesciowa patrzyła z politowaniem a moi rodzice się cieszyli na każde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pakuje bo dzieci maja radoche z rozrywania papierów ! Ja mniejsza jak sprzątam ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle teściowa nie daży mnie sympatią z wzajemnością, zawsze robiłam tak żeby jej pasowało ona mnie miałą gdzieś to teraz przestałam się nią przejmować i jej wiecznymi komentarzami na temat dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem tylko mamy gościa i trochę nie wypada zasiadać przy komputerze. W zasadzie to kolega męża ale zawsze gość. Dzieciaki go obłażą i tak się zastanawiam czy mu to odpowiada bo się śmieje, czy się śmieje bo nie ma innego wyjścia? Three - ja mam 42 lata i mieszkam w woj. lubelskim. Pewnie dlatego już tak się nie przejmuję zmianami w moim ciele, bo niektóre rzeczy w moim wieku są już naturalne i nieuchronne :) Zapomniałam Wam napisać, że z wynikami cytologii czekałam na męża aż wróci z pracy. Na moje słowa "dwójka nie do leczenia" mało nie zemdlał bo zrozumiał, że rak w stadium już nie do leczenia. Dawno nie widziałam go w takim stanie, zupełnie nieświadomie zafundowałabym mężowi zawał:( Uciekam, bo mąż się niecierpliwi, miłej konwersacji. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru :) Ten gość to chyba nie ma wyjścia :D albo lubi dzieci to też bardzo prawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio Maja chciała pierś zdziwiłam sie bo karmienie zakończyłam rok temu, poprostu bywa czasami zazdrosna o Lenkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja....puk...puk......jak zdrówko? Muszę się pożegnać na jakiś czas:( Muszę pogonić dzieci do kąpieli! Manika.Anik.Ambrozja.Asik.bebolek.patinka-gdzie jesteście mamuśki? Rusinka juz daaaaaaaaaaaaaaaaawno do nas nie zaglądała:( Na pewno zapomniałam o któreś mamusi-za przeoczenie przeprasza,i także przywołuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostałam sama :( Czekam na meża i dziewczynki jeszcze nie przyjechali... Prezenty zapakowane, ciuchy wyprane, dom posprzatany, Lenka nakarmiona śpi a ja nie mam co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam czy juz mi działa oo działa to ok teraz moja kolej na szykowanie dzieci bo ja o 21 mam film-kości hihi wiec prosz o spokój a nie zapowiada się bo jak nigdy szaleja dzisiaj rzem moje dzieci i się gonia po całym domu a tak wogóle tom powiedzcie czy tesciowe wszystkie takie są??? moja odkad się dowiedziałą o 3 dziecku traktuje mnie inaczej jakos tak gorzej-moze dlatego ze ja jako pierwsza mam 3 dziecko a nie jej córeczki???niewiem jak mam o tym myslec bo u mojej starszej szwagierki to tragrdia była rok temu miał ciaze pozamaciczna usunieta potem starali się dlugo i nic a jak juz zaszła w ciaze nawet nie wiedzac o niej to jej narzeczony umarł nagle wiec została sama z brzuchem i ma oparcie w siostrze i w mamie ale dziewczyny ile ja jej oparcia dałam to ja się do boga modliłam o coaze jak jej luby umarł i wy,modliłam a tesciowa traktuje mnie czasami jak nie kobiete w coiazy wogóle to wszystko terz dla córci(40 letniej )a my jestemy z boku. moze by mnie to tak nie wnerwiało gdybym z nimi nie mieszkała kupuje różne rzeczy a jak ja cos kupie dla moijej Anulki w brzuszku to krytykuje ze po co kupuje jak niewiem co bedzie :-) och czasami przez to wszytso kłóce się z mężem ale cóż ja mam zrobic juz próbuje miec ją du... ale na dłuższa mete to nie dam rady byle do porodu a potem to niech się wypcha sama soba bo pewnie ja teraz tak reaguje przez ciąże sorka za zanudzanie ale brakował mi wygadania się i juz mi chyba lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój mąż właśnie niedawno wrócił, Maja śpi w samochodzie, nie miałam serca jej budzić. Oli kąpie dzisiaj tata a mama ma chwile relaksu ale wiem że koło 22 bedzie sie działo w sypialni bo już rano mi szeptał o tym na ucho przy śniadaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi three mnie mój tez zawsze molestuje wczesniej-chyba zebym się przygotowała psychicznie ale on to taki jest ze jak się kłade spac to nic juz nie wspomina a budzi mnie w nocy jak się juz naoglada telewizji-wczoraj musiał obejrzeć BLADE jakis tam film a ja mam potem problem z zasypianiem :-) hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba...Cholera wie dlaczego teściowe są nastawione niesprawiedliwe co do swoich synowych.Z tego co słyszę(czytam)jest to duża grupa kobiet-eh.Moja nie krytykuje moich działań,i nie próbuje bo kończy się to sporem,a tego 0na nie lubi.Choć zdarza jej się wciąć co nie co wtedy gdy nie trzeba.Zmieniła się na lepsze to muszę przyznać,ale dużo czasu upłynęło zanim doszłyśmy do porozumienia-powiedzmy.Ale dużo by opowiadać....:P Dobranoc kobitki.Jutro wpadnę poczytam i popiszę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×