Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Dzien dobry:) Ja skonczylam i ja zaczynam:) pisze teraz ,bo pozniej nie wiem czy bede miala chwilke...ide z Jula do miasta na zakupy,odbieram ja pieszo ze szkoly,chyba pierwszy raz,nawet nie wiem ile czasu wczesniej musze wyjsc..dziwnie bez auta,jak bez reki:D a zaraz pewnie wpadnie babcia,nie chce aby widziala mnie przy kompie,zaraz sobie cos nie tak pomysli:P (jak za mlodzienczych czasow). Zycze Wam Kochane milego dnia,wpadne pozniej,jakos po poludniu,cmok cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również! U mnie wiosna - hiacynty mi zakwitły na parapecie. Musiałam przynieść ze strychu bo by mi zmarzły. Zaczęły kiełkować jeszcze jesienią i tradycyjnie myślałam, że wytrzymają do wiosny, ale w takim tempie wypuszczały liście, że musiałam zabrać do domu. I tym sposobem mam wiosnę w środku zimy:) Słuchajcie coś nasza najnowsza mama przestała zaglądać do nas:( Choć z drugiej strony - dwuletnie bliźniaki i wysoka ciąża - czemu ja się dziwię ;-) Ambrozja - trochę ciężką porę wybrałaś na zdawanie prawka, tylko w Twoim przypadku to albo teraz albo po porodzie. Może do trzech razy sztuka. Nie wiem czy weszło to już w życie ale teraz chyba nie płaci się za każdym razem za egzamin więc można próbować kilka razy bez ponoszenia kosztów. Jeszcze źle się ostatnio czułaś a to też ma duże znaczenie dla koncentracji. Faktycznie Marakuja coś zamilkła, bądźmy jednak dobrej myśli. Wczoraj miałam wolne ale dzisiaj muszę wracać już do kuchni, zajrzę potem, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdee...
dzieciaki piekne i zadbane Mnie osobiscie najbardziej podoba sie synek-bedzie z niego przystojniak,ze ho ho..:) Dziewczyny slodkie,starsza to juz duza,powazna pannica..Widac,ze zajmuje sie maluchami Pozdrawiam serdecznie-mama dwojeczki urwisow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj fakt synuś boski jak
z obrazka. Mój też taki śliczny będzie jak podrośnie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tak
bylo ,ze wiecej mam wstawialo fotki swoich dzieci I jakos strachu nie bylo Teraz mozna zuwazyc roznice,malo kto juz tak robi I dlatego jak ktos da pare fotek to natychmiast jest zuwazony,zdjecia non stop ogladane No,ale jak mowie malo jest juz takich osob..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski szaliczek
szkoda..bo milo bylo popatrzec na takie slicznosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też lubiłam oglądać
ale może to i dobrze bo jak widziałam noworodka to zaraz mi się zachciewało takiego :) A tak w ogóle to uważam ze ten strach jest trochę przesadzony. Wiadomo, że nikt nie powinien podawać tu adresu ale zdjęcia? Na naszej klasie prawie każdy wkleja więc dlaczego nie tutaj? Pewnie ktoś napisze ze pedofilia, ale pedofile są wszędzie nie tylko w internecie. Ja uwielbiam sobie oglądać zdjęcia szczególnie takich dużych szczęśliwych rodzin bo sama o takiej marze i takie fotki mnie inspirują i utwierdzają w tym że mam racje i dobrą drogę obrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też lubiłam oglądać
ale może to i dobrze bo jak widziałam noworodka to zaraz mi się zachciewało takiego :) A tak w ogóle to uważam ze ten strach jest trochę przesadzony. Wiadomo, że nikt nie powinien podawać tu adresu ale zdjęcia? Na naszej klasie prawie każdy wkleja więc dlaczego nie tutaj? Pewnie ktoś napisze ze pedofilia, ale pedofile są wszędzie nie tylko w internecie. Ja uwielbiam sobie oglądać zdjęcia szczególnie takich dużych szczęśliwych rodzin bo sama o takiej marze i takie fotki mnie inspirują i utwierdzają w tym że mam racje i dobrą drogę obrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puściutko:) (omijając pomarańczowe wpisy) Ja kobitki niewyraźnie się czuję:(mdli mnie i taka do niczego jestem,nic mi się nie chce,śpiączka mi dokucza:( Goba....co z tatą? Marakuja........:( patinka znów o nas zapomniała:( Zajrzę później kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś pomarańczowo nam się zrobiło - za to dla odmiany całkiem przyjemnie. Idę zaraz z maluchami na spacer a po powrocie lecę na zakupy - choć trochę czasu tylko dla mnie. Ma przyjść dzisiaj pani do dzieci więc mogę pozwolić sobie na czas wolny:D Wczoraj wyobraźcie sobie poszłam po Bartosza do przedszkola a on w bluzie, zgrzany aż mokry na karku. Wychowawczyni stwierdziła, że próbowała ale on nie dał sobie jej ściągnąć. Na moje pytanie (już w szatni) odpowiedział, że poprzedniego dnia Pani otworzyła okno i było mu bardzo zimno :( i dlatego dziadzio nie zdjął mu bluzy bo go o to prosił. No i jak tu nie wierzyć dziecku! Dobra uciekam bo pani niania już przyszła. Pa buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuuuuakam radyyyy
bede mam 3 dziecka, i mam pytanko., jak urodze trzecie to moje drugie dziecko skonczy 2 lata , czy w takim razie jest sens kupowac blizniaczy? dodam, ze musze starszego prowadzic do szkoly pieszo i czasem wypad do miasta na niezbedne zakupy wozkiem jak nie ma meza, mozecie cos poradzic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie jezdzisz autem a wypady sa czesto kup blizniaczy,jesli natomiast maly ma z kim zostac podczas twojej nieobecnosci,nie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) jestem juz po zakupkach,udalo mi sie zdobyc to co chcialam,a nawet pokusilam sie i kupilam dzieciom kilka nowych ubranek,uwielbiam patrzec jak sie ciesza i chodza pozniej w tych szmatkach,ubrane badz nie,ale nie pozwalaja sobie ich zabrac:D Chyba fotki robia zamieszanie,jak myslicie dziewczyny mam je usunac? Marakuja jak u Was? Goba? Asik???? Patinka???? Anik dziekuje za komentarz,szkoda,ze nie mam jak zerknac na Wasze Skarby:( Gdzie sie wszystkie podziewacie????:( smutno bez Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :p tak glosno krzyczycie :D Wiatm was wszystkie tak sobie spokojnie czytalam wasze wpisy az nagle przeczytalam ze o was zapomnialam :( nie zapomnialam i od razu pisze do was posta sdee masz dzieci przeurocze sam miodzik :) powiedz mi jak dajecie rade z wlosami u najstarszej ?Moja do komuni miala piekne dlugie wlosy teraz pozostal w domu na pamietke sciety warkocz laura plakala co rano przy czesaniu krzyczala uciekala i mialam dosc :( ja wczoraj mialam silne bole brzucha juz myslalam ze ciaza sie zakonczy wzielam 2 nospy forte po jakis 3 godzinach zasnelam choci i tak cala noc sie rzucalam.Dzis czuje silne arcie w dol ale juz tak mocno nie boli rowniez wzielam nospe.mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. pozdrawiam was ide jeszcze was poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula czasem pisknie przy czesaniu,ale raczej spokojnie siedzi:) Patinka ty moze lepiej do lekara idz,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuuuuukam rady w polsce juz tez to wprowadzili jha to bede kupowala zaraz znajde linka i ci podam kupuje sie spacerowke ktora przyczepia sie do 1 wozka skladac mozna bez problemu malo miejsca zajmuje zmiescisz do bagaznika spokojnie ja mam clio i podobno nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam :) http://www.buggypod.pl/ sprawdz tylko szerokosc wozka bo to wazne ja mam problem bo mma wozek z polski taki zwykly Coneco ale jestem zadowolona i w uk nie produkuja na poslkie wozki wiec bede musiala uzywac mojego 1 go gracco z fotelikiem do 6 msca spokojnie a pozniej olIVIA BEDZIE MIALA 2.5 to kupi zwykle boggy board taka deska na dole wozka dziecko moze stac i mama nie ma problemu z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za zamieszanie w moich postach nie chce mi sie przed wyslaniem sprawdzac co tam naprodukowalam a pozniej az oczy pieka mam nadzieje ze sie doczytacie :) sdee ja mieszkam w uk tutaj do 12 tc nie zuanaja cie za ciezarna juz 2 razy tak poszlam kaza mi sie polozyc na oddzial w razie bolu dadza tylko Paracetamol i beda mowic ze trzymaja kciuki z ich nieziemksich usmiechem 24 h na dobe oni uwazaja ze skoro masz poronic to tak ma byc zadnego podtrzymywania ciazy juz nie raz blagalam krzyczalam i bylam obruszona cala sytuacja ale nic nie wskuralam.Wiec moge sie tylko modlic aby bylo ok jedyne pocieszenie ze nie plamie w sumie nigdy nie mialam problemow z ciaza na poczatku tylko pozniej jak dzidzius byl wiekszy i ciezszy przy Olivce bralam duphaston do 20 tc jak bylam w polsce na zalozeniu szewku teraz nie mam takiej mozliowsci by leciec do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doriana mam nadzieje nze samopoczucie szybko ci sie poprawi :) wysylam maly bukiecik internetowych kwiatkow na dobry poczatke :) 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niemam weny do pisania dorianka a może ty naprawdę będziesz po raz kolejny mamą -ja tez miałam śpiące dni jak cholewa na początku pytasz jak tata?nic nie wiem mam mu nie powiedziała dzisiaj go wypisali ma guz na trzustce 11mm a pon jedzie na protezowanie przewodów żółciowych i dzisiaj juz byli u onkologa-mama właśnie nic tacie nie powiedziała jak przebiegła rozmowa a kazała mu zostać z moja siora na korytarzu a onkolog powiedział ze widzi to żle ze guz mały ale jesli uciska przewody żółciowe to może być od spodu większy ,ze ciężko się go leczy i w ogóle same przykrości pozostaje nam czekac do nastepnego czwartku co wykarza badania-pobranie próbki znowu tomograf i rezonans ale cięko to widzi w poznaniu nie podejma się raczej tego operowac,raczej warszawa ale wiekszosc pacjsntów nie przezywa operacji lub po operacji a jesli juz to tylko 5 % i zyja niedługo moze tylko dostanie chemie bez ingerencji skalpela i moze wtedy bedzie lepiej a moze to tylko guz zapalny poniewaz pił i palił ale marne sznse są na to och zł mam dni od wczoraj bo się boję,mówie wam masakra dobra ale jujuz wam nie smuce do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdee to masz sie dobrze :) mnie strasznie bylo szkoda obcinac jej wlosy ale juz mialam dosc Laura sie bardzo cieszyla byla dumna ze ma krotkie wlosy i nie musi ich czesac a teraz majac krotkie jak ma je czesac to tragedia dla niej :O taki leniwiec niedzielna panna z 2 tygodniowym Opoznieniem wiec coz sie dziwic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz pojechal byl 2 dni przyjedzie znow w poniedzialek na 1 dzien ehh i znow sama sobie musze radzic :( powiedzialam mu ze do 3-4 msca moge wytrzymac ale pozniej bede potrzebowala juz jego pomocy na codzien wiec musi sie rozgladacza czyms tu na miejscu.Choc tam mu odpowiada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba wspolczuje Ci ,sprawa nie wydaje sie prosta,zycze zdrowka dla taty,oby badania byly laskawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka moze masz po prostu za duzo pracy na glowie,w koncu sama jestes z calym domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuuukam radyyy
dzieki patinka naprawde super, maly generalnie lubi chodzic wiec i tak duzo nie posiedzi a na ten sam podnóznik jeszcze bedzie za mały, o takie cos mi chodzilo super sprawa dzieki, mam maclarena ale chyba zamienie na jane bo bedzie potrzebna gondolka, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×