Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Miałam zajrzeć dopiero wieczorem,ale przeżyłam dzisiaj szok i muszę wam to napisać. Doriana- narobiłaś mi strasznego smaka:D Ale muszę przełożyć to na inny dzień:( A może być bez pieczarek? Bo moje potworki nie tolerują grzybów:( Aines- czyli nie tylko my mamy taką mentalność. Agal-zmartwiłaś mnie troszkę,mam nadzieję że to tylko niedobór mikroelementów i po uzupełnieniu wszystko będzie oki. Co do tych obiadków to nie stety wszystko powychodziło już:( Muszę się wybrać na zakupy. Co do bigosu też uwielbiam tylko roboty przy tym masa.A na szybko zrobiony wcale nie jest taki dobry:P Ida-dziękuję:) I fakt jest strasznym indywidualistą,ale też bardzo się zmienił. Kiedyś miałam z nim ogromne kłopoty.,a teraz już jest taki mój jak ja to mówię:) Anik- pisz zaraz jak tam USG.Jestem z tobą cały czas.❤️ Agal-jeszcze jedno. Ja bardzo chętnie zostawię to Tobie. Jestem na etapie zaznajamiania się z tym sprzętem i jeszcze ciężko mi cokolwiek zrobić:O Wiem wstyd w dzisiejszych czasach,ale nigdy mnie do tego nie ciągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! cały czas was czytam ale nie miałam siły pisać. Na dzień dobry witam nowe mamuśki dzisiaj jest już dużo lepiej ,jestem po laparoskopii już tydzień i mogę pomału się ruszać,mówili że szybciej się zdrowieje niż po otwarciu jamy brzusznej,ale ja i tak wiem swoje i to i to boli.Wycieli mi dwa torbiele z macicy zaś na szyjce dwa się wchłonęły i zostały jeszcze dwa więc czas pokaże co dalej. Doriana! olej te pomarańczki bo one tylko dobijają sam fakt iż myślisz o maleństwie(o ile jest) biorąc kwas foliowy jest na plusie nie ważny wynik a i tak dbasz o to by było dobrze. U mnie dzisiaj słonecznie po tygodniu deszczu i wiatru,pogoda jest naprawdę dobijająca.Słońce które właśnie zagląda do domku spowodowało iz dostałam werwy na sprzątanie,gotowanie itp.aż żyć sie chce Zajże może później o ile bede sie dobrze czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba-jak tatuś i jak Ty się przy tym wszystkim czujesz??? a teraz to co miałam wam napisać wcześniej. Wracam sobie ze szkoły i Patryk szedł kawałek za mną.Przejechał radiowóz i nagle się zatrzymuje i cofie.Więc ja biorę Patrczka za rączkę i tak sobie myśle że pewnie mnie ochrzani za to że dziecko idzie bez trzymania po chodniku.A on mi na to że dziecko rzuciło małą kulką śniegu na drogę czego nawet widać nie było bo się rozsypała.I zaczął wymyślać że co mogło by się stać gdyby jechał jakiś świeży kierowca i by się wystraszył i w ogóle.Ja byłam w szoku bo przede mną szli chłopcy ze szkoły i któryś rzucił kawałem lodu na drogę przed samochodem,i jakoś im nie zwrócił uwagi:( Mówię mu to a on że tego nie widział:O A Patryk ten śnieg rzucił za tym nieszczęsnym radiowozem:( Wiem że źle zrobił,ale ta kulka nikomu by nic nie zrobiła.Gdyby to był Kasper to wiadomo że było by to większe więc by na pewno zaraz dostał ochrzan za to ode mnie bez upominania od gliniarza. Jedyny pożytek taki z tego był że Patryk całą drogę powrotną trzymał mnie za rękę. Ale cały czas szedł i się tulił i pytał czy go kocham:O Trochę był wystraszony:( Przepraszam za ten esej,ale musiałam się wygadać:( A tu 🌼🌼🌼 za cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusinka-witaj i wracaj do zdrowia🌼 Nie przemęczaj się kochana. Musisz uważać na siebie.🌼🌼🌼 A to tak na poprawienie humorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz,policjanci jednak są potrzebni,bez nich wandalizm by kwitł,a ulice byłyby zasypywane kulkami śniegu i wszyscy by się bali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazłam ciekawą stronę: http://www.wnetrza.webzine.pl/category/pokoj e-dzieciece/page/2/ Piękne wnętrza,a mi coś ostatnio chodzi po głowie pokój dziecięcy urządzony w stylu skandynawskim(dużo białego),do tego sprzęty i obicia w kolorach lazuru,niebieskim i zielonym,włączcie sobie jak macie ochotę tą stronkę z grami dla dzieci: http://www.minimini.pl/html/zabawa/gry/rybka _nauka-liczenia/ te kolorki mi odpowiadają teraz,zresztą dziewczynkom też się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moje Drogie,mam juz ten material za soba(huraaaa:D). W domku sobie posprzatalam na blysk,tyle,ze sama pozostawiam wiele do zyczenia,ale to za chwile:P Na obiad dzis wsuwamy spageti,takie z torebki oczywiscie(przy moich zdolnosciach kulinarnych to i tak sukces:D ). Cos mam ostatnio szary humorek,nawet lezka mi sie w oku zakreci od czasu do czasu,nie wiem ,moze dlatego,ze tesknie za dziecmi(one zreszta juz tez),do tego nastawilam sie ,ze te pare dni spedzimy jakos bardziej romantycznie,a jednak nie wszystko poszlo po mojej mysli..ach, wczoraj nawet sie popstrykalismy,pozniej bylo oki,ale tak sie wydzieralam w aucie,ze mnie wywalil i kazal isc do domu na pieszo:P no myslalam,ze szlag mnie trafi,coprawda mialam z 200 metrow,ale chodzi o fakt...teraz to smiac mi sie chce:D:D:D Boze jakie to glupie:D Dzis tez mamy isc na lodowisko a wieczorem jade do dzieci:D❤️ Anik-3mam kciuki za badanie,a co do moich studiow to jeszcze zostal mi rok,a studiuje zarzadzanie i marketing w edukacji....Dla Ciebie❤️🌼❤️ Doriana-mi tez slinka pociekla na ten sosik,ale kto mi to zrobi:P Agal-koniecznie zrob wszystkie zalecone badania,mam nadzieje,ze to tylko niedobory!!! Ida ale sie usmieje przy Tobie🌼:D:D:D Rusinka witaj-dobrze,ze jestes cala,wszystko ma sie ku lepszemu jak widze🌼 Wszystkim dziewczynom:classic_cool: lece myju myju,a takiego mam lenia,ze szkoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam napisze ,ze wczoraj wieczor spedzilismy u znajomych na sluchaniu kawalow,usmialam sie jak nigdy:D Mis i zajac mieszkaja w 1 domu. Zajac wychodzi na piwko a mis do niego zeby nie wrocil pijany bo go wywali. Zajac wpada w srodku nocy zalany,ale budzi sie na dworze i pyta misia dlaczego go wywalil,a Mis na to: -jak obrazales moja matke to to znioslem -jak ojca tez znioslem -ale jak nasrales na srodek pokoju powbijales w to patyczki i powiedziales ze jezyk spi z nami to juz nie wytrzymalem:D Ida 2 koty przez pustynie i jeden do drugiego mowi: -k..wa stary nie ogarniam tej kuwety:D Wybaczcie slownik,ale wiadomo jak to w dowcipach:D:D:D pa lece🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee gratulacje! Ale jak Twój Cię wywalił z auta,to trzeba było iść na piwo do knajpy za karę(niektórzy faceci tak mają) :) Ja też mam lenia dziś,ale dzięki słońcu mam świetny humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnial mi sie jeszcze jeden,tak na szybko: Kowalscy ida na impreze,okazalo sie ,ze to sex grupowy... gasnie swiatlo,mija 5,10,15 minut,nagle Kowalski krzyczy: -stop ku...a stop trzeba ustalic jakies zasady,3 raz robie loda!!!!! Dobra spadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejus jeszcze 1 mi wpadl Jedza swinie w chlewie,a tu jedna puscila pawia,a druga na to: -ej no nie dolewaj bo tego nie zjemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) juz wczoraj myslalam ze dzis znow zawitamy u lekarza poniewaz 4 wodniste kupki byly ale dzis jedna i twarda wiec czekam smecta na sile podawana oraz syrop z wegla czarnego. zupka ugotowana.Od rana siedziala u mnie kolezanka i nie bylam w stanie nic zrobic w koncu chyba nawet nie grzecznie przeprosilam i poszlam gotowac bo by dzieci nic dzi nie zjadly. Mam zle dni chodze nerwowa strasznie,wszystko mnie drazni,mam dosc sennosci brak mi energi.Wczoraj dostalam wielkiego smaka na ryby a nie przepadam i zjadlam 2 filety sledziowe w occie i jeden opiekany w occie jakie to bylo dobre a potem zobaczylam reklame soku brzozowego i tak mi sie go zachcialo,u nas niesty go nie kupie tylko jakies nalewki :( i z 2 godziny dasalam sie po domu co sie ze mna dzieje? W poniedzialek przychodzi polozna do domu zalozyc karte ciazy. musze sobie was poczytac bo mam braki a naplodzilyscie tych stron jak to pomarancze mowia jak krolice :P trzeba sie czasami posmiac z tego bo po co sie denerwowac glupimi komentarzami. co do zdjec to ja mam na fotosiku sporo :) oraz na nk wpiszcie Patrycja Uk 27 i mnie znajdziecie wpiszcie w wiadomosci swoj nick zebym wiedziala kogo wpuszczam :p i zapraszam tez chetnie bym was zobaczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdee no nie moge dobre :D :D :D to ja cos dorzuce od siebie :) Poszedł ksiądz na targ kupić coś do jedzenia, bo miał mieć w parafii wizytację biskupa i biskup miał zostać na kolację. Podszedł do gościa z rybami i mówi: - Oj, jaka piękna, duża ryba! Sprzedawca na to: - Pięknego skurwiela złapałem, co? Ksiądz się obruszył: - Panie, ja wszystko rozumiem - piękna duża ryba, ale żeby zaraz przy księdzu takie epitety wstyd! Sprzedawca wyjaśnia: - Ale proszę księdza - skurwiel to jest nazwa tej ryby, tak samo jak płotka, okoń czy pstrąg. - Aaa no to w porządku. Poproszę tego skurwiela. Przygotuję go na kolację z biskupem. Przychodzi ksiądz na parafię pokazuje rybę siostrze zakonnej. Zakonnica: - O jaka piękna duża ryba. A ksiądz na to: - Ładnego skurwiela kupiłem, co? Zakonnica: - Ale co ksiądz - takie słownictwo? A ksiądz wyjaśnia, że to ta ryba się nazywa skurwiel - tak jak inne, płoć czy szczupak. - Aaaa. to rozumiem. Ksiądz polecił zakonnicy żeby ta przygotowała skurwiela na kolację z biskupem. Stoi zakonnica w kuchni, skrobie rybę a tu wchodzi kucharka. - O jaka piękna duża ryba - mówi kucharka. Siostra na to: - Piękny skurwiel, prawda? - Ależ co siostra? Nie poznaję! - obrusza się kucharka. A siostra, że ta ryba się nazywa skurwiel - tak jak inne się nazywają, karp czy lin. Siostra kazała przygotować skurwiela na kolację z biskupem. Wieczorem przyjeżdża biskup, siada przy stole z księdzem i zakonnicą. Kucharka wnosi główne danie - rybę. Ksiądz biskup: - Jaka piękna, duża ryba! Na to proboszcz: To ja tego skurwiela znalazłem i kupiłem. Odzywa się zakonnica: - A ja tego skurwiela skrobałam. Na to włącza się kucharka: - A ja tego skurwiela usmażyłam i przyrządziłam. Ksiądz biskup uśmiechnął się, wyjął z torby litr wódki i mówi: - Kurwa, widzę, że tu sami swoi! Jasio przychodzi do taty i pyta: tato co to jest polityka? Tato mówi:polityka synku to: -kapitalizm, ja jestem kapitalizm bo ja zarabiam -twoja mama to rząd bo rządzi pieniędzmi -dziadek to związki zawodowe bo nic nie robi -pokojówka to klasa robocza bo sprząta i pracuje - ty synku jesteś ludem bo tworzysz społęczeństwo -a twój mały braciszek to przyszłość Jasio mówi: tato ja się z tym prześpie i może zrozumie Jasio poszedł spać.w nocy budzi go płacz małego brata który zrobił w pieluszkę.Jasio poszedł do pokoju po mamę, ale nie mógł jej obudzić więc poszedł do pokoju pokojówki. Wchodzi a pokojówka zajęta z tatą,a przez okno zagląda dziadek, Jasia nikt nie zauważył bo szybko wyszedł, wrócił do swojego pokoju uspokoił braciszka i poszedł spać.Rano Jasio wstał i zszedł na dół tato mówi do niego: -no i co jasiu już wiesz co to jest polityka ? -tak tatusiu wiem -Kapitalizm wykorzystuje klasę roboczą, związki zawodowe się temu przyglądają podczas gdy rząd śpi, lud jest ignorowany, a przyszłość leży w gównie. To jest polityka tatusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusinka mam nadzieje ze szybko wrocisz do zdrowia :) ja tez mialam laparoskopie w grudniu 2007 usuwali mi ciaze pozamaciczna byla juz duza i prawy jajnik bo uszkodzony zostawili mala czesc tylko ale do 2 tyg sie leczylam a pozniej nawet sobie skrocilam urlop w pracy i poszlam szybciej :) zyczego szybkiego powrotu do zdrowia :) 🌻 dla ciebie Agniecha no naprawde nie mieli komu morałow prawic,wystraszyli malego.Zawsze sa tam kiedy ma ich nie byc a tam gdzie maja byc ich nie ma :O doriana trzymaj sie kochana mam nadzieje ze ulozy sie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLivka zasnela przy mnie na sofie otulona kocykiem jejciu jaki slodki widok i jeszcze jezyczek wysunela z buzi myslac ze ma nadal smoczka za ten widok moge zrobic wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdee..........uśmiałam się zwłaszcza z tych świń:D Rusinka.......szybkiego powrotu do zdrowia życzę:) Agniecha moze być bez pieczarek.U mnie je uwielbiaja toteż je dodaję:) Agal ja równiez w twoje recę oddaję załozenie tej stronki-ja jestem w pół ciemna w tych sprawach:PDzięki za chęci:) Anik cały czas trzymam kciukasy:) Dziś czuję się troszkę lepiej........uf. Pia......dziękuję{kwiatek] Patinka..przechodze niemal wszystko co ty:(Na rybach,śledziach jestem juz od 4 dni. Dla reszty mam mocne usciski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida ladne :) ja zamowilam sobie polskie meble z Londynu bo chce dla laury jakas normalna szafe w polaczeniu z biurkiem i szafkami i zamowilam podobny komplet do tego tylko kolor olcha miodowa z seledynem olivka cos takiego jak uradze zrobie fotki i wam pokaze a dla siebie szafe 4 drzwiowa z lustrami a i tak nie pomieszcze :P Dla olivki chce zakupic lozko dzieciece ale spaclane z ochraniaczami po bokach skonstruowane dla takich maluchow a ze corka ma dosc duzy pokoj wiec z jednej strony mebloscianka a z 2 iej strony 2 lozka mam nadzieje ze uda mi sie to w miare jakos ulozyc problem w tym ze Laura i OLivia maja za duzo zabawek wszystkiego i brak miejsca sie robi a ja mam na tym punkcie bizka :O jade za 45 min po laure az szkoda i zal budzic olivke ale nie mam wyjscia wyskocze na szybkie zakupy i do domku :) to jeszcze was poczytam :) na razie macie spokoj od mojej osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia witaj swiat jest maly,znamy sie z innego topicu ale to wieki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka identyczne mebelki ma moja siostra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK,teraz mój świński kawał: Koleś chwali się kumplom: -Wiecie,moja żona pół godziny po orgazmie krzyczała jeszcze! -Jak ty to robisz? -Wytarłem penisa w firankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dowcipy super :) Byłam na badaniu. I cieszę się, bo lekarz rewelacja! Powiedział, że rzeczywiście te jelita nie wyglądają jak należy, ale to zbyt mało, by sugerować Zespół Downa. On by raczej obserwował dziecko w kierunku chorób jelita, chociaż pozostałe narządy układu pokarmowego są ok. Mówił, że i tak takie choroby leczy się po narodzeniu, a w łonie matki one dziecku nie zagrażają. I że być może w trakcie ciąży okaże się, że się wszystko unormuje i będzie dziecko zdrowe. Niby nic nowego się nie dowiedziałam, ale spokój tego lekarza i sposób w jaki z nami rozmawiał bardzo mnie uspokoiły. Jak dobrze, że są tacy lekarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik-ufff,kamien spadl z serca,mozesz juz byc spokojniejsza:)🌼 Kawaly super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Anik - dobre nowiny, ciesze sie !!! :) Agal i inne mamy - popatrzylam sobie na te strone "albumik", lubie takie rozne internetowe zabawy (sama korzystam z podobnej strony- photobucket) i jestem w trakcie zakladania konta ;) Wiem, ze jestem tu nowa, wiec moze ktos inny chce sie tym zajac lub macie inny pomysl, jesli nie - to chetnie podam nazwe konta i hasla mailem. Piszcie Wasze opinie :):):) Buziaczki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×