Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość gość
O kurka! Serio w 6 dni się t da załatwić? normalnie to się tygodniami ciągnie... Ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux akurat mogę potwierdzić. Wszystkiego się tam nauczyłam. Zawodowe szkolenie jest oczywiście mocno wymagające, ale to właśnie z jego pomocą najłatwiej można opanować ten zawód. Przerabiacie wszystkie style i techniki, pracujecie na jakościowych kosmetykach. Docelowo wszystko na bank ogarniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janollkea
Jeśli o mnie chodzi to mogę polecić Akademię Good Look z Warszawy, instruktorki z dużą wiedzą i doświadczeniem, i są małe grupy do 8 osób więc poświęcają ci dużo uwagi. No i ceny jak dla mnie odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można też zamiast chodzić kilka lat do szkoły skorzystać z krótszych szkoleń i kursów. Szczególnie jeśli ktoś już ma doświadczenie. Ja chodzę do Lukomades gdzie jest bardzo satysfakcjonujący poziom prowadzonych szkoleń. Bardzo często biorę udział w kursach z zakresu technik usług kosmetycznych i prowadzą je wykwalifikowane osoby wiec tym bardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikka46
Ja również byłam na szkoleniu w Akademii Good Look w Warszawie na kursie 120 godzinnym do przyuczenia zawodu i wyniosłam naprawdę dużą wiedzę. A instruktorki sympatyczne i widać że podchodzą profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux - mają mocne, wymagające szkolenia, ale przynajmniej nie traci się tam czasu na bzdury. W zasadzie można powiedzieć, że całość skupia się na konkretach i po prostu tak to powinno wyglądać. Siedzę w branży kosmetycznej od bardzo dawna i doskonale wiem, jak wyglądają różnice. W Beauty lux realizujecie cały program tego, co musicie umieć. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulkowa
Akademia Good Look teraz nabory prowadzi na szkolenie Master II stopnia ale z elementami makijażu fotograficznego, fashion, przygotowują do sesji zdjęciowych, makijażu kreatywnego. zapisałam się chcę się dalej szkolić a ta Akademia jest na prawde super, dziewczyny dużo wiedzy przekazują, to moja przyszłość jakby nie było http://www.akademiagoodlook.pl/100-godzinny-kurs-wizazu-i-i-ii-stopnia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Beauty Lux i szkolenie zawodowe. Tam was przygotują do pracy i wszystkiego nauczą. Byłam już u nich na kilku szkoleniach, tak się przygotowałam do pracy i tak wszystko osiągnęłam. Najważniejsze było dla mnie nastawienie w tym wszystkim na efekty. Tam nie ma odwalanki. Tam jest prawdziwy rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honnkabiedronka
Widzę że dziewczyny polecają tu akademię Good Look, ja zapisałam się teraz do nich na grudzień na kurs wizażu Master Pro bo potrzebuję czegoś właśnie takiego bardziej profesjonalnego. a byłam wcześniej i wiem że dobrze szkolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zdania, że Akademia Wizażu Good Look jest świetna, sama tam kurs robiłam I go stopnia,a teraz wybieram się na taki 120 godzinny kurs Wizażu Master Pro :) nie mogę się doczekać. A w ogóle to mają opcję i dzienna i weekendową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux - polecam tę szkołę, a poziom szkolenia powinien być już uzależniony od waszej wiedzy. Nie wchodzi się w tematy, o których nie ma się zielonego pojęcia, od razu na najwyższy poziom. Zacznijcie od niższego, zdobądźcie podstawową wiedzę i dopiero wtedy przejdźcie wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketere

Dokładnie tak, przez Beauty Lux to się załatwia, oni działają w tej branży dosyć długo, więc i efekty powinny być zauważalne. Jeśli chcecie cokolwiek osiągnąć, to musicie temu poświęcić sporo czasu. Samo szkolenie zawodowe wymaga poświęcenia kilku tygodni, później praca nad swoimi umiejętnościami i docelowo uzyskacie dokładnie to, czego chcecie.

I tak właśnie wygląda prawidłowy kierunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Jeżeli chcesz się nauczyć robienia dobrego makijażu to mogę polecić Instytut szkoleniowy w Gliwicach Lukomades. Sama tam chodzę co jakiś czas aby się doszkolić. Zajęcia są w większości praktyczne co pozwala bardzo dużo się nauczyć, a przy okazji prowadzą je znakomite osoby , które mają ogromne doświadczenie w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessie

Wizaż nie jest tematem, który wymaga ogromnego doświadczenia. Ja po szkoleniu w makeup college, w ciągu kilku tygodni pracowałam na klientkach w salonie. Wcale nie było łatwo, bo obawiałam się tych pierwszych doświadczeń, ale naprawdę się udało. Samego szkolenia nie ma się co czepiać - nauczyłam się wszystkiego, czego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolwent

Osobiście na pewno nie polecam Studium Dziewulskich. Za taką sumę jaką się płaci szkole to żart co się dzieje. Wykładowcy są przemądrzali, zwłaszcza pani od charakteryzacji malarskiej. Zero dyskusji i rozmowy, od razu weryfikuje cię jako osobę niekomoetentna. Jest po prostu nieprofesjonalna. Zajęcia często są na zasadzie 'macie kosmetyki, malujcie się, wrócę i was ocenię'. Obiecaja praktyki, że będą zabierać studentów, a nawet nie kojarzą imion, w rezultacie praktyki trzeba samemu ogarniać. Nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalka
Dnia 30.11.2018 o 09:07, Gość gość napisał:

Beauty Lux - polecam tę szkołę, a poziom szkolenia powinien być już uzależniony od waszej wiedzy. Nie wchodzi się w tematy, o których nie ma się zielonego pojęcia, od razu na najwyższy poziom. Zacznijcie od niższego, zdobądźcie podstawową wiedzę i dopiero wtedy przejdźcie wyżej.

potwierdzam!!! 😄 ja jestem po kursie zawodowym w Beauty Lux i bez problemu znalazłam pracę, na rynku ich szkolenia naprawdę się liczą i pracodawcy przychylniej patrzą bo wiedza ze to nie tylko papierek ale tez umiejetnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

ja jestem po wizażu w Żaku i mogę podzielic się opinią. Generalnie jestem zadowolona, bo mozna nauczyć się wielu przydatnych umiejętności i nauczyciele sa zaangażowani, a bałam się, że skończę szkołę i nie będę nic potrafić. Ale fajnie trafiłam i kilka ciekawych znajomości się z tego wywiązało. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majusek

W Warszawie znalazłam kurs wizażu , teraz od 3 czerwca jade na kurs Master Pro dla początkujących. ALe jak patrzyłam na necie mają bardzo dobre opinie, małe grupy tu sa, fajne instruktorki więc wierzę że wiele się naucze . Juz się nie moge doczekać https://www.akademiagoodlook.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Byłam niedawno na kursie Nouveau Contour z Poznania, bardzo dobre szkolenia z makijażu permanentnego. O to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×