Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego nie,jesli ona uwaza ze rzeczywiscie bedzie dobra w tym co robi to ja jestem jak najbardziej za.Tylko ze myslałam ze droga do tego zeby zostac projektantką wyglada troszke inaczej.Najpierw szkoła,np.tak znane studium Dziewulskich,totem pierwsze projekty...Ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie sie zgadzam z ostatnią wypowiedza.Czasami własnei warto iśc do dobrej szkoły i to raczej na własnie min.2 lata zeby czegoś konkretnego sie nauczyc,a potem własnei mozna zastanawiac sie juz nad odpowiednia praca.Moaj przyjaciółka w trakcie nauki w studium Dziewulskich juz na drugim roku pracowała przy stylizacji w znanym magazynie.Wiec trzeba łapac sie czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze jesli interesujemy sie moda,stylizacja to raczej nie ma sensu płacic za takie porady,skoro samemu mozna po prostu wybrac sobie odpowiednia szkołe-tu nawet roczne,albo dwuletnie studium http://www.dziewulscy.pl/ i samemu doradzac w wyborze odpowiednich ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko poszło przez beauty lux i szkolenia zawodowe. Sama tam właśnie wszystko osiągnęłam i zrealizowałam cele zawodowe. Wszystko trwało, poświęciłam temu czas, ale przynajmniej zrealizowałam dokładnie to, czego chciałam - było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamellaamella
Na pewno bedziesz mogła już cos wiecej powiedziec po pierwszym semetrze.U dziewulskich własnie ja po 3 semetrze dostałam juz prace w miesieczniku dla kobiet jako stylstka.I to własnie swiadczy o szkole-ze w czasie trwania nauki studenci maja juz taka wiedze ze moga ja wykorzystywac w pracy zawodowej.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj masz specjalna zakładkę dotyczacą rektrutacji http://www.dziewulscy.pl/rekrutacja.html ale własnie tak jak jest napisane na stronie ilość miejsc na poszczególne kierunki jest ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intense PRO w PRO make Up Academy- ja ten kurs w czwartek koncze i az zal -tak szybko minelo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem przekonana do Dziewulskich - zbyt skrajne opinie. Jeśli chodzi o Select - moja koleżanka zapisała się tam na kurs z Ewą Gil, ale finalnie ten kurs się nie odbył - przyszedł ktoś inny i pozostał niesmak. Teraz byłam na targach BF i zawiesiłam oko na Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH. Pokaz charakteryzacji mieli obłędny, na stronie widać że się dzieje sporo. Ktoś może kończył tę szkołę? Coś wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam powiem ze wiele osób tak zle sie wypowiada na temat szkół policealnych a tak naprawde trzeba przyznac ze jednak nie jest tam wcale tak zle. Po prostu po 2 latach nauki zdobywasz odpowiednie wykształcenie i tytuł technika daje nam juz szanse na znalezienie dobrej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim wybierzecie szkołę, musicie przemyśleć na jakim etapie wiedzy jesteście (czy jesteście zupełnie poczatkujace, czy podstawy już znacie)i przede wszystkim jakie cele zawodowe sobie stawiacie. Szkoła 2-letnia, a kurs trwający nawet miesiąc to zupełnie różne sprawy. Oczywiście tematyka może być podobna, ale sama teoria w byciu dobrą wizażystka nie wystarczy. Dwuletnia szkoła pozwala na ogromny rozwój, poszerzacie wyobraźnię, pobudzanie kreatywność, wyrabiacie rękę, zaczynacie rozumieć i dostrzegać co jest dobre, a gdzie robicie błędy. Kurs trwa dużo krócej i jeśli idziecie tam, nie trzymając wcześniej pedzli w dłoni to nie oczekujcie cudów. Oczywiście jeśli ktoś chce się nauczyć, słucha wskazówek, szuka inspiracji, interesuje się tematem - szybciej zalapie sztukę makijażu, ale jeśli ktoś idzie tylko po papier to warto zastanowić się nad sensem wyrzucenia pieniędzy w bloto- nawet jeśli dostaniecie certyfikat, życie i klientki w przyszłości zweryfikuja wasze umiejętności. Bardzo ważne jest to wszystko o czym wspominacie- instruktorzy, kosmetyki itp, jednak choćby kadra stawała na głowie, a kosmetyki były z najwyższej półki, to bez waszego zaangażowania nie ma szans na powodzenie. Wszystko musi wychodzić z dwóch stron. Jeśli ktoś szuka szkoły policealnej to polecam studio sztuki,jedna z najstarszych szkół w Warszawie, świetna kadra, świetne prace dyplomowe, ogromna dawka sztuki, najlepszy na świecie Pan Jarek Od rzeźby, który jest 100% artysta i poświęca temu całe swoje życie.jeśli kurs to zarówno beauty Lux ma fajne szkolenia, mile instruktorki, młode, kochajace wizaż i mówiące bardzo dużo ponad program,w prosty, przystępny dla każdego sposób, lub pro make up academy- tu już znane nazwiska, także jeśli zależy Wam na sławie instruktorów to będziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merdama
To zależy od oczekiwań, ale Beaty lux ma na tyle dobry program że przygotuje do pracy - musicie jednak dosyć mocno zaangażować się w temat. Starajcie się wielokrotnie przećwiczyć każdą techniką, a wtedy z pewnością jakieś korzyści zauważycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze takie kursy w takim momencie sa najlepszym rozwiązaniem, wiec zajrzyjcie sobie na stronę Cosinusa i zapiszcie sie bo warto zdać za pierwszym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc tak na to wszystko to jak widać szkoła policealna teraz cieszy sie naprawde dużą popularnościa i myśle ze jak ktoś sie zastanawia nad wyborem szkoły to jest to naprawde dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba jednak z tych wszystkich wymienionych jednak postawiłabym na Cosinusa. Nie ma to jak dobra, sprawdzona szkoła. Ta przynajmniej ma wiele dobrych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie po takiej szkole mozna dostać pracę ? Normalnie przyjma mnie do salonu kosmetycznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam bardzo ciekawą ofertę zawodowego szkolenia z wizażu pod adresem www.szkolawizazu.pl Właśnie zapisałam się na zajęcia weekendowe, bo muszę dojeżdżać spod Warszawy. Plan zajęć jest bardzo ciekawy i można uzyskać specjalny certyfikat. Moim zdaniem warto wydać około dwóch tysięcy, by nauczyć się zawodu pod okiem Ewy Gil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia785
A słyszałaś może o Międzynarodowym Studium Dziewulskich w Warszawie? Jak nie to zajrzyj na ich witrynę http://www.dziewulscy.pl/ i poczytaj sobie o nich. Naprawdę godna polecenia szkoła, w której można zrobić roczną szkołę wizażu i stylizacji, albo dwuletnią - Charakteryzacja, Wizaż i Stylizacja. Wykładowcy to praktycy, wielu z nich jest znanych na całym świecie, stawiają na praktykę, pracuje się na markowych kosmetykach zgodnie z najnowszymi trendami mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tematem zainteresowała moja wizażystka :P i widząc jak mnie maluje skusiłam się na tę samą szkołę, którą ona kończyła (wiecie, pracuje w zawodzie, powiedziała szczerze co jest ok, co nie, no i oczywiście bardzo mnie przekonał fakt jak maluje :). Poszłam na dzień otwarty w SWiCH żeby sprawdzić na własnej skórze co i jak. Przy okazji skorzystałam z warsztatów no i szczerze - kupiłam ich całych :) Od października idę na kurs fryzur i wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawenda1b
na kursy wizażu to tylko do hairxtend. Miałam przyjemność poznać najnowszy sposób wykonywania makijazu permanentnego a także wywabiania chemicznego. Porady szkoleniowców są niezawodne, no i od nich na prawdę czegoś się nauczyłam http://www.hairxtend.pl/training/260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz sobie do Cosinusa, zrób rachunkowość i sama bedziesz to umiała robic. I jeszcze do tego tez zaoszczedzisz. To najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wertelina
Nie kojarzę tego Cosinusa, ale o Dziewulskich jest dość głośno. Widziałam ich realizacje w necie i na FB i jestem pod ich ogromnym wrażeniem. Uważam, że to bardzo ciekawa opcja dla osób chcących się kształcić w zakresie charakteryzacji i wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriella88
Ostatnio przeglądałam realizacje tej szkoły Dziewulskich w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przyznam, że to co tam zobaczyłam, zrobiło na mnie bardzo duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinda
Wystarczy tak naprawdę wybrać szkołę odpowiednią z naszymi i zainteresowaniami i tym jakie mamy spojrzenie na to co chcemy robić w przyszłości. Dlatego miedzy innymi ja wybrałam Studium Dziewulskich ze względu na moje zainteresowanie wizażem. Polecam wszystkim rozważającym ją. Można bardzo fajne znajomości tam "połapać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruksa
Uważam, że szkoła Dziewulskich to bardzo ciekawa opcja dla osób chcących się kształcić w zakresie charakteryzacji i wizażu. To szkoła z bardzo dużym prestiżem w Europie i nie tylko. Ich realizacje możecie sobie prześledzić na FB i w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawodowy wizaż nie jest prosty, trzeba się do tego nadawać, ale też mieć o tym pojęcie, a jeśli tylko rozsądnie do tego podejdziecie, to na bank po samych szkoleniach sobie z tematem doskonale poradzicie. Kwestia solidnej pracy i zaangażowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfka66
Ja moje marzenia postanowiłam rozszerzyć o rzeczywistość i poszłam nawet do jednej z lepszej szkoły - Studium Dziewulskich. Zresztą to nie tylko moja opinia co do studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lililu
O szkole niestety się nie wypowiem - ale jeżeli komuś pomogę to polecam kursy wizażu w Centrum Szkoleniowym Corio www.coriocs.pl - świetna wizażystka, fajnie skonstruowane zajęcia i do tego dużo zajęć praktycznych. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły owszem ale dla tych co mają dużo czasu. Dla zapracowanych i ceniących sobie swój czas raczej kursy. Ja skończyłam kurs wizażu w Select. Było fantastycznie. Bardzo profesjonalne podejście do tematu instruktorek i przyjazna atmosfera. Wcześniej nie miałam pojęcia o makijażu i byłam pewna, że niczego się nie nauczę na takim kursie. Poszłam raczej z ciekawości a teraz mam klientki i uwielbiam malować :) Polecam Select :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×