Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość gość
Też polecam kurs w Gowork, byłam i potwierdzam - bardzo profesjonalne zajęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux jest w porządku, ale realizacja celów wymaga czasu. Szkolenia zawodowe są wymagające, bo w krótkim czasie trzeba się nauczyć naprawdę wielu tematów/ zagadnień, dopracować to wszystko, ale właśnie w taki sposób dochodzi się do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
W szkole Dziewulskich jest nabór na roczny wydział charakteryzacji i wizażu. Słyszałam wiele pozytywnych słów o tym miejscu, a na http://www.dziewulscy.pl/ możecie sprawdzić sobie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam nikomu tej pseudo szkoły! Panuje tam okropny bałagan, na kursie makijażu nie było podstawowych akcesoriów takich jak bezbarwny błyszczyk lub brązowa kredka do oczu. Jestem bardzo zawiedziona poziomem tej szkoły. Pani Gabi wielka gwiazda kursu makijażu nie lubi konkurencji i jeśli jesteś ładna i zdolna to lepiej nie zapisuj się na ten kurs bo obrzydzi ci życie i sprawi, że niczego się nie nauczysz. Przyjeżdżając do Warszawy z małego miasta myślałam, że nauczę się czegoś naprawdę na poziomie o jakim marzyłam , jednak moje nadzieje legły w gruzach gdy zobaczyłam że uczyć mnie będzie nastolatka wypuszczona ze szkoły , bez żadnego doświadczenia pracy jako nauczyciel. Jako , że kurs kosztował nie małe pieniążki zgłosiłam obiekcje odnośnie osoby Pani Gabi za co zostałam skrytykowana, że nie mam nic do powiedzenia bo się nie znam gdyż pochodzę z małego miasta i nigdy nie pracowałam w Warszawie. Co to za argumentacja! Brak mi słów, chciałam odzyskać pieniążki za utracony czas, niestety szkoła nie ma w poszanowaniu swoich kursantów , więc od kilku miesięcy zbywa moje nieustane prośby. Dobrze się zastanówcie , przed wyborem tej szkoły. ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczek
Kończyłam 2 letnie studium policealne z kosmetologi w Cocinusie w Koszalinie i byłam mega zadowolona! Pełna profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskawaw
Ja właśnie zakończyłam poszukiwania :) Od kwietnia wybieram się do Międzynarodowego Studium Dziewulskich w Warszawie http://www.dziewulscy.pl/ , trwa akurat rekrutacja zimowa na roczny wydział charakterystyki i wizażu. To szkoła policealna więc nie trzeba mieć nawet matury a taki fach w ręku zawsze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W beauty lux zrobisz dobre szkolenie zawodowe. Pewnie, że będzie ono wymagające, ale w ciągu kilku tygodni powinno się wam udać opanować wszystkie kluczowe zagadnienia. Nie twierdzę, że od razu wszystko będzie idealnie, ale macie tam odpowiednich di tego fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za chwilę Szkołę Wizażu i Charakteryzacji SWiCh. I bardzo sobie cenię tę szkołę przede wszystkim za to, wysoki poziom nauczania i za to, że nie boją się postawić na swoich uczniów. I już żałuję, że za chwilę to będzie koniec... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim szkoła wymaga czasu i podejścia. Nie zrobicie niczego od razu, dopiero stopniowo wchodzi się na odpowiednio wysoki poziom, a już na pewno nie zostaniesz kosmetyczką z dnia na dzień. Dopracowanie każdej techniki po prostu musi trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Super i godne polecenia bo mają kosmetyki najlepsze bo nie pochodzenia zwierzęcego, nie były testowana na zwierzętach wiec idealne dla węglan. Nawet dzieci czy kobiety w ciąży mogą ich mieć makijaże. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Beauty lux zrobisz to szkolenie. Pewnie, że zawodowe szkolenia są wymagające, ale z drugiej strony wejście w ten temat nie może być proste. Musicie po prostu być perfekcyjne w tym, co robicie. A czy potraficie takie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux, tam uczą zawodu - to najkrótsza droga, ale akurat kosmetyczka dla osiągnięcia celów musi się cały czas rozwijać. To nie jest tak, że nagle z niczego osiągniecie cele - nad tym trzeba cały czas pracować. I dopiero wtedy osiągniecie to, czego chcieliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2424
Salonu urody eco backstage najlepszy jaki znam. Kosmetyki ekologiczne, które są zbawienne dla naszej cery. Super odżywki, bardzo ładnie pachną i nie ma podrażnień i uczuleń po tych kosmetykach. Bardzo miłe Panie, które chętnie pomogą i doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux ma bardzo dobrą szkołę wizażu i faktycznie przygotowuje do pracy. Nie ma tak, że nagle z niczego wejdziecie na bardzo wysoki poziom, to tak nie działa - wszystko wymaga czasu, ale każde zagadnienie jest zdecydowanie do ogranięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim Beauty lux i szkolenia z zakresu wizażu. Tak będzie optymalnie, wszystko ogarniecie w krótkim czasie. Pewnie, że nauka zawodu musi trwać, ale właśnie takimi sposobami można osiągnąć coś sensownego. Kosmetyczka musi być perfekcjonistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sens mają tylko te szkoły, które w danym zagadnieniu się specjalizują - czyli nie szkoły o wszystkim, tylko wyłącznie związane z kosmetyką i na nich można bazować, je właśnie można brać całkowicie na poważnie. Z niczego to efektów mieć nie będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkalol1515
Hej kochani! Zwracam się do osób, które miały już swoją przygodę z wizażem i stylizacją WSA właśnie zaczęło rekrutację na studia podyplomowe na kierunku nowoczesny wizaż i stylizacja (https://wsa.art.pl/studia-podyplomow...-i-stylizacja/) myślicie, że warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErtixPoke
A mnie zastanawia co innego. Czy tego typu szkoły są tylko dla dziewczyn? Chodzą tam jacyś faceci, i czy to nie jest może źle postrzegane w klasie? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostatnio na kursie w szkole Select i miałyśmy tam jednego rodzynka :D I powiem wam że super sobie radził i miał tą smykałkę ;) A tak swoją drogą polecam wam kursu w tej szkole, mega dużo z niego wyniosłam. Do tego atmosfera i prowadzące <3 cudne <3 już tęskniiiiieeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski a widziałyście prowadzące szkolenia w Select ? Chodzi mi o wizaż! Byłam w szoku ! Wymiatają te dziewczyny, marzę o tym żeby tak malować ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Ertix ja mam w SWiCh - u chłopaka jednego ☺️ w grupie zaocznej (ja się uczę dziennie). Ale wpada do nas na charakteryzację. Fajny, miły gość. I tam praktycznie w każdym roczniku jest jakiś rodzynek i dowiedziałam się, że też Daniel Sobieśniewski się tam uczył ☺️ także w razie czego Ursynów czeka na facetów wizażystów (info potwierdzone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie polecam NOVA CE w Bydgoszczy :) Wszystkiego naucza najlepsza szkola dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim ciągła i solidna praca nad sobą - kosmetyczka musi stale i nieustannie pracować nad swoimi umiejętnościami. Dzięki temu buduje swój potencjał i staje się coraz lepszym fachowcem. Pewnie, że wejście na odpowiedni poziom musi trwać, ale dzięki temu właśnie zrealizujecie cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
To prawda, że Europejska Szkoła Stylizacji Select robi szkolenia z wizażu na bardzo wysokim poziomie. Działają od 13 lat więc z pewnością mają odpowiednie know how. Tutaj http://select.edu.pl/kurs/wizazu/ macie szczegóły dotyczące tego kursu. Myślę, że jeśli ktoś jest zainteresowany tematem to warto się do nich wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja skończyłam Wizaż w goworku na Żurawiej. Polecam. Bardzo dobra lektorka, pracowałyśmy na fajnych materiałach. Dużo modelek. Dobra organizacja. Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w kursie, dużo się nauczyłam. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta11
Teraz Maja Adamiak, znana wizażystka gwiazd będzie prowadzić kurs 6x6x6 - 6 dni po 6godzin, świetna opcja dla osób, które chcą się szkolić w tym kierunku, a nie mają czasu, żeby angażować się na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaaa24
Polecam Nova w Lublinie :) mają fajne pracownie :) ja ukończyłam rok temu i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×