Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość gość
Ja też polecam szkołę Select i zgadzam sie z koleżanką wyżej ;) Byłam na wizażu i bardzo mi się podobało, zakochałam się w malowaniu ;) I w końcu znalazłam jakiś pomysł na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dokładnie tak jest. Ale jesli trudno w to uwierzyć, to poelcam po prostu zadzwonic i o wszystko zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmina64
Dobra szkoła to nie wszystko. Głównie wybijają się po takich szkołach osoby, które posiadają nie szablonowy sposób myślenia. Takiego myślenia na pewno uczą Dziewulscy. Czasami patrząc na ich prace zapiera mi dech w piersiach. Bravo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulili
No właśnie dobra szkoła to podstawa. I macie rację, że szkoła Dziewulskich- to jedna z tych, których dyplom tak naprawdę coś znaczy. Co roku powstaje wiele tego typu szkół, ale czy po nich ma się szansę na dobrą pracę i przebicie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Konarska
Witam, Na rynku szkoleń z zakresu wizażu pojawiła się nowa firma: Celebrity Visage Academy www.cvacademy.pl Czy ktoś może więcej powiedzieć o tej firmie? Jak do tej pory Wujek Google podpowiada tylko tyle: https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/184084/Borys-Maik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska67
Sprawdź sobie Dziewulskich :) Widziałam ich realizacje w necie i na FB. Na mnie zrobiły one ogromne wrażenie. Uważam, że szkoła Dziewulskich to bardzo ciekawa opcja dla osób chcących się kształcić w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malonka
Jeśli mowa o Dziewulskich to ja muszę potwierdzić ich prestiż w Polsce i Europie. Znajoma jest po ich szkole i odnosi bardzo duże sukcesy w USA Pracuje dla największych gwiazd i przy najnowszych produkcjach kinowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grottka9
Ostatnio prześledziłam sobie FB od Tych Dziewulskich i jestem pod mega wrażeniem ich charakteryzacji. Dodatkowo mnie zaskoczył fakt, że ich wykładowcy i absolwenci wykonują charakteryzacje do wielu programów TV. Sama rozważam tam naukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele szkół ma Dni Otwarte, więc polecam się tam wybrać. Ja też szukałam szkoły dla siebie, czytałam opinie w Internecie (ale z tego co widzę, to raczej marketing szeptany niż prawdziwe opinie). Byłam na dniach otwartych w Artystycznej Alternatywie i Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH. W tej drugiej dwa razy - bo spodobały mi się tematy warsztatów otwartych. Porozmawiałam z wykładowcami, uczniami z sekretariatem i stwierdziłam, że SWiCH ma więcej do zaoferowania niż AA. Więc dziewczyny, nie ma co szukać w necie, idźcie i sprawdźcie - jak wygląda pracownia, jakie opinie mają uczniowie, czy są organizowane praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux w Warszawie, tam wszystko ogarnialiśmy, tam również wszystkiego się nauczyłam. Wymagało to poświęcenia mnóstwa czasu i powiedzmy, że cele zostały zrealizowane. Nie twierdzę, że sukces przyszedł natychmiast, bo tak nie buło, ale na pewno z pracą on przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W beauty lux tego uczą i przygotowują do pracy. Pewnie, że dojście do zawodu wymaga mnóstwa czasu, ale docelowo wszystko jest do zrobienia. Sama wiem ile się napracowałam nad swoimi kwalifikacjami - docelowo mam zawód, który przynosi mi znaczne zyski. O to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux prowadzi te zajęcia na bardzo wysokim poziomie, a ogólnie w tej branży liczą się same konkrety. Chcecie działać na poziomie, to nie idziecie na studia, tylko robicie solidne, zawodowe szkolenie. Co potrzebne więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux, tam macie wszystko do ogarnięcia w kilka tygodni. To jest temat wymagający cierpliwości i zaangażowania, ale ogólnie na wizażu naprawdę się fajnie zarabia. Trzeba jednak jednocześnie umieć do tego jakoś logicznie podejść. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim to wymaga zdrowego podejścia. Beauty lux uczy zawodu, tylko że samo nic się nie zrobi. Każdą technikę trzeba trenować, próbować, testować i dopiero na takiej podstawie podejmuje się dopiero pewne decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie w 100% się zgadzam... dlatego szkoła New Nails, gdzie się szkoliłam spełnia własnie takie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux - u nich masz wszystko do ogarnięcia w krótkim czasie, ale ogólnie w tym zawodzie do wszystkiego dochodzi się naprawdę długo. W tym momencie jestem po szkoleniach zawodowych i to był zdecydowanie najlepszy sposób na dojście do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu1818
Ja była w szkole Beauty Lux ul. Piękna 68 warszawa i nie jestem z nich zadowolona. Firma jest maksymalnie nastawiona na kasę a nie na klienta. Są nieelastyczni i nie można przełożyć u nich zajęć. Jeśli się rozchorujesz ( o czym Cię nie informują), to je zwyczajnie tracisz lekcje, a kasa u nich zostaje. Ja już byłam na wielu kursach i do tej pory z takim egoizmem i nastawieniem na siebie i pieniądze się nie spotkałam. Jak byłam w szkole wizażu Aesthetic to jak zauważyłam, że nie daję sobie rady w dużej grupie, to za niewielką dodatkową opłatą przeszłam na tryb indywidualny, ale im zależy na kliencie. To samo mogę powiedzieć czy o kurach angielskiego czy nawet dla psów, gdzie również pozwalają odrobić zajęcia oraz bardzo angażują się, żebyś wyniósł jak najwięcej wiedzy z zajęć. Po kursie w Beauty Lux ( New nails), w której grupy są zwykle 8 osobowe przez co trudniej się uczyć musiałam wziąć prywatnie trenerkę, która wyłapała moje błędy i mnie wszystkie porządnie nauczyła. Po swoich doświadczeniach uważam, że lepiej wziąć kogoś prywatnie kto nas faktycznie będzie chciał nauczyć fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu1808
Ja była w szkole Beauty Lux ul. Piękna 68 warszawa i nie jestem z nich zadowolona. Firma jest maksymalnie nastawiona na kasę a nie na klienta. Są nieelastyczni i nie można przełożyć u nich zajęć. Jeśli się rozchorujesz ( o czym Cię nie informują), to je zwyczajnie tracisz lekcje, a kasa u nich zostaje. Ja już byłam na wielu kursach i do tej pory z takim egoizmem i nastawieniem na siebie i pieniądze się nie spotkałam. Jak byłam w szkole wizażu Aesthetic to jak zauważyłam, że nie daję sobie rady w dużej grupie, to za niewielką dodatkową opłatą przeszłam na tryb indywidualny, ale im zależy na kliencie. To samo mogę powiedzieć czy o kurach angielskiego czy nawet dla psów, gdzie również pozwalają odrobić zajęcia oraz bardzo angażują się, żebyś wyniósł jak najwięcej wiedzy z zajęć. Po kursie w Beauty Lux ( New nails), w której grupy są zwykle 8 osobowe przez co trudniej się uczyć musiałam wziąć prywatnie trenerkę, która wyłapała moje błędy i mnie wszystkie porządnie nauczyła. Po swoich doświadczeniach uważam, że lepiej wziąć kogoś prywatnie kto nas faktycznie będzie chciał nauczyć fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux. A temat oczywiście lepiej przerabiać szkoleniami + ogrom pracy z własnej strony. Pewnie, że dojście w tym temacie do dobrego poziomu wymagau czasu, ale bez przesady, wszystko jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zrobione przez Beauty lux, tam się wszystkiego nauczyłam i po prostu nie ma lepszej drogi do dojścia do tego zawodu. To nie jest tak, że nagle zrobicie nie wiadomo co. Do wszystkiego dochodzi się stopniowo, a przez szkolenia wiedzie najłatwiejsza droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Nie szkoła regularna, tylko normalnie Beauty lux. Zdecydowanie wystarczy, ale przecież też wiadomo, że do takiej nauki najpierw trzeba miećodpowiednie podejście, bo ona wymaga mega zaangażowania - wiele wiedzy w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim Beauty lux i szkolenia zawodowo. Pewnie, że ten zawód wymaga ciągłego zaangazowania, pracy nad sobą, ale docelowo naprawdę można zdecydowanie zrealizować cele. To wszystko jednak wymaga zdecydowanej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas pracujcie nad sobą, to wtedy będzie na pewno lepiej. Ogólnie dojście na wysoki poziom naprawdę wymaga czasu, ale jeśli tylko będziecie działały jak należy to zawodowo coś osiągniecie. Kluczowa jest solidność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Warszawie taka szkoła New Nails. Fajnie można się tam podszkolić, nabywa się praktycznej wiedzy. Mają w ofercie szkolenia z noclegiem, co w moim przypadku sprawdziło się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam zawodowy kurs wizażu i charakteryzacji w gowork.pl Szczerze mogę polecić, bo to już było jakiś czas temu i bez problemu potem znalazłam pracę, a teraz rozkręcam swój biznes (zaczynałam od podstaw i bez doświadczenia). Oczywiście zależy kto co lubi, mi zależało na tym żeby mieć jak najwięcej praktyki i uczyć się na profesjonalnym sprzęcie i tak też było. Robiłam kurs w Warszawie, ale z tego co wiem mają szkolenia na terenie całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w beauty lux te zajęcia prowadzą na naprawdę bardzo wysokim poziomie i tutaj do zawodu zdecydowanie przygotowują. Nie jest tak, że tej pracy nauczycie się nagle z niczego. Na zmiany trzeba poczekać, ale na pewno one przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×