Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość gość
Szkoła policealna nie jest zła- oby tylko własnie postawić jednak na tą własciwa. Najwazniejsze to też aby wiedziec w zyciu co sie chce robić. A potem to robić. Jak to mówią w znanym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja sie własnie zastanawialam nad wyborem takiej szkoły ale teraz juz chyba nie bede miała zadnych watpliwości co do samej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba mieszkać w Warszawie zeby znac ta szkołe. Ona jest znana w ogóle w całej Polsce. Wiadomo ze nawet jak kończy sie taka szkołe i masz juz dyplom, to zupełnie inaczej moim zdaniem patrza kiedy szukasz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie wiedziałam ze tam tez mozna się tego uczyć. A szłoła Dziewulskich to ma taki miedzynarodowy charakter. Tam z tego co słyszałam to zajęcia prowadza wybitni specjalisci. Wiec jesli chcemy się uczyć u najlepszych to własnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcecie się nauczyc porządnego makijażu nie tylko takiego „weselnego” jak robi przecietna kosmetyczka to mozecie sprawdzic studio sztuki w warszawie. To jest tak wlasciwia szkola artystyczna, ucza tam wizażu, fryzjerstwa, szycia itp. Moja kolezanka tam chodziła i teraz pracuje na planie filmowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jesli skończysz Studium Dziewulskich to na pewno jakos moze i inaczej bedą patrzeć na Twój dyplom.Jednak ta szkoła jest i znana i bardzo ceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, Cosinus to dobra szkoła, wiec nawet nie ma sie co zastanawiać tylko jesli masz taka możliwośc to idz do tej szkoły. A zawsze mozna tez sobie po prostu przeczekać i po 2 latach dostać sie na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jakieś Studium. Sporo moich kolezanek wybrało Dziewulskich, ale tutaj musisz czuć to czego bedziesz się uczyła. Wiadomo ze nie zawsze kazda z nas interesuje sie charakteryzacja. Ale do tej szkoly można pojsc bez matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1998e
jesli komus zalezy faktycznie na umiejetnosciach, nie na papierku, polecam http://fam-makeup.pl/ - wystarczy spojrzec na wykladowcow w tej szkole. chociazby Klaudyna Goralska. genialna babka. poza tym w tej szkole nie ucza tylko ladnie malowac, ale tez, a moze przede wszystkim, myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba to dobra opcja z ta szkołą. Nawet tak z czystej ciekawości zajrzałam na ich profil na FB i maja rewelacyjne zdjęcia z tego co tam robią, przykłady charakteryzacji, makijażu. Widać ze bardzo dużo dzieje się w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ta szkoła ma naprawde dużo dobrych opinii wiec rzeczywiscie warto jest pomyśleć dokładnie o tej szkole. Zwłaszcza ze tu kierunków nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze Studium Dziewulskich bedzie tutaj rzeczywiscie bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja jestem strasznie zadowolona z tej szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich rzeczy mozecie równiez uczyć sie w Studium Dziewulskich. Naprawde szczerze polecam. Dla mnie to naprawde jedna z najlepszych szkół w których mozna poznawac tajniki takiego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wybierzesz tą szkołe to na pewno nie bedziesz załować. To naprawde jedna z najbardziej prestiżowych szkół tego typu w naszym kraju. Warto się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz na szczescie mozesz pomysleć własnie jak już ktoś napisał o szkole Cosinus. Moim zdaniem na pewno w takiej sytuacji to dobre rozwiazanie bo wybieramy sprawdzoną juz i poleconą przez innych szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaina
www.promakeupacademy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest rzeczywiscie bardzo dobra szkola. Moja koleżanka po jej skończeniu bardzo szybko znalazła prace. Takze spokojnie mozesz sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie najwazniejsze jest to zeby dobrze wybrać szkołe. A na pewno co do policealnych to ta wspomniana Cosinus wypada najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba to dobra opcja z ta szkołą. Nawet tak z czystej ciekawości zajrzałam na ich profil na FB i maja rewelacyjne zdjęcia z tego co tam robią, przykłady charakteryzacji, makijażu. Widać ze bardzo dużo dzieje się w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_katka
wiele lat jestem po kursie w selekcie (fryzjerstwo-dzienne) i moja refleksja jest prosta: chytry dwa razy traci. Jak szłam na kurs to koleżanki miały ze mnie ubaw, że przepłacam, że to "Warszawka", a okazuje się, że mam sporą wiedzę i umiejętności. na kursie było dużo praktyki co przygotowało mnie do cieżkiej pracy. Bo jak sobie Panie "dziunie" myślą, że to lekko, łatwo i przyjemnie to się grubo MYLĄ!! 22/08/15 rozpoczynam nową przygodę: http://select.edu.pl/kurs-wizazu, na szczęście w weekendy. Napiszę na bieżąco jakie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahyar
Najlepsza - https://www.facebook.com/PROMAKEUPACEDEMYWARSZAWA prace kursantek mówią więcej niż tysiąc słów. Mam porównanie z MUBU i Biar i gdybym mogla cofnac czas to nie wydalabym na nich ani zlotowki-wolalabym isc do pro make up na doszkalajacy dodtakowy kurs np do Maxineczki czy na czeladnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jesli komuś z Was nie udało sie zdać matury to wybieraliście taką właśnie szkołę, czy moze czekaliscie ten rok czy dwa i znowu podchodziliście do nauki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroskana
Do zrobienia szkoleń nie potrzebujesz matury, bo po co? Wiaodmo, że warto ją mieć, ale do pracy jako kosmetyczka potrzebne ci są umiejętności, nie papierki. Te wszystkie papierki nie mają jakiegokolwiek znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest rzeczywiscie bardzo dobra szkola. Moja koleżanka po jej skończeniu bardzo szybko znalazła prace. Takze spokojnie mozesz sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petruszkon
Ale o jakiej szkole dokładnie piszecie. Czy chcąc pracować jako wizażysta jest sens iść na studia, czy lepiej ograniczyć się do bardzo konkretnych kursów idących w dokładnie tym kierunku? Napiszcie proszę coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie płacisz... To na jakiej zasadzie działa taka szkoła, bo te inne to normalnie ściągaja jakąś wielką kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Skoczek
Bardzo dobra szkoła wizażu jest na Ursynowie (SWiCH) w Warszawie. Mają świetnych wykładowców, uczą w przystępny sposób, używają fajnych kosmetyków (kilku wybranych firm, co jest atutem, bo nie zawsze firmy mają w ofercie tylko dobre kosmetyki). No i super praktyki, w teatrach, na planach telewizyjnych i filmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Moim zdaniem każdy z nas powinien wybrać taki kierunek który z pewnością potem tez pomoże zdobyć nam lepsza pracę. A w Cosinusie takich kierunków nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Cosinusa uciekłam po miesiącu mając nauczkę, że jak coś jest za darmo, to raczej dobre nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×