Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość groszeks
Masz np. Beauty Lux i szkolenia zawodowe. Tam musisz mocno pracować - na dobrych kosmetykach, doskonale opanować program i na tej podstawie później działać. Tutaj znaczenie ma przede wszystkim doświadczenie i poświęcany na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kulej
hej! Ja się uczę w Warszawie w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH, jestem po pierwszych zajęciach i na razie się jaram! Zajęcia z charakteryzacji wymiatają, wizaż tak samo, na dzień dobry praktyki w teatrze i planie zdjęciowym do reklamy. Nie wiem jak będzie dalej, ale po pierwszym miesiącu stwierdzam, że jest extra i polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabotan
Beauty lux, od razu szkolenie zawodowe. Masz też domowe, ale to pod własne potrzeby. A jeśli jednak chcesz pracować na klientkach, to zdecydowanie jednym rozwiązaniem jest zawodowe + poświęcenie dużej ilości czasu na trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauka w studium dziewulskich na charakteryzacji to jakiś 1000 zł miesięcznie... Do tego w miesiącach wakacyjnych też trzeba podobno płacić... Strasznie drogo... i na stronie podają, że wpisowe to 1499 zł i to w promocji urodzinowej hmmm... strasznie drogo. Rozumiem, że bieżące materiały są drogie wieć miesięcznie drogo to kosztuje. Ale za wpisowe 1,5tys? Jakiś super system rekrutacyny mają, że to tyle kosztuje? Waszym zdaniem warto tyle płacić za naukę u dziewulskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewulscy nie są warci tych pieniędzy. Ja w połowie odeszłam - więcej reklamy niż to warte. Może kiedyś ta szkoła była fajna, ale teraz ani wykładowcy nie są wybitni, ani organizacja. PS. Wpisowe 1,5 tyś to istna porażka. Drogo nie zawsze znaczy dobrze - czasami można się naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie. Wysokie koszty nauki nie zawsze muszą iść w parze z wysokim poziomem nauczania. Za 1000 zł miesięcznie, to jakaś chora stawka. Wystarczy porównać cenny w innych szkołach i widać, ze dziewulscy wypadają niekorzystnie. A patrząc nawet na warunki lokalowe, to zdecydowanie nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habryska
New nails, tam masz szkolenia zawodowe - długie, wymagające, ale faktycznie przygotowujące do zawodu. I w taki sposób rzeczywiście można się rozwinąć, można osiągnąć zakładane cele, w tym zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zwracajcie uwagę na małe grupy szkoleniowe na kursie! Dlatego bardzo gorąco polecam kurs wizażu w EPK! Były nas 2 kursantki i na prawdę dużo się nauczyłam, prawie jak indywidualne zajęcia:) przemiła prowadząca! pozdrawiam Panią Paulinę- ma bardzo duże doświadczenie i wiele pomysłów. Szkoła czysta, miła atmosfera i bardzo dobre kosmetyki. Zobaczcie sobie i zapisujcie się, bo warto!www.epk.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania kosik
Beauty lux - zrobisz u nich szkolenie zawodowe, ale oczywiście to również mega wymaga pracy, bo jednak zdobycie odpowiednich umiejętnośi wymaga wielokrotnego przećwiczenia każdej czynności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnka91
Kursy beauty lux są spoko. Byłam tam na 2 kursach zawodowych, które były prowadzone przez profesjonalistów. Natomiast nie polecam Międzynarodowego Studium Dziewulskich w Warszawie. Zaczęłam tam kiedys zajęcia na wizażu ale to była porażka... Plan się czesto zmieniał, tak samo wykładowscy... Często jeden wykładowsca u dziewulskich prowadzi kilka różnych zajęć - chyba tylko dlatego bo nikt nawet nie chce u nich wykładać. Na stronie internetowej chwalą się niewiadomo czym, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Zdecydowanie odradzam uczenie się w Międzynarodowym Studium Dziewulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie nie powiedzie to zeby tez nie tracic roku czy dwóch mozna iśc do dobrej szkoły policealnej. Tak zrobili moi znajomi idac do Cosinusa i sa bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka1593
Cześć dziewczyny. Poszukuję dobrej szkoły wizażu, gdzie podszkolę się w tej dziedzinie. Kilkanaście lat temu skończyłam studium zawodowe lecz poprzez wydarzenia losowe nie mogłam poświęcić czasu na makijaż. Przez ten czas wiele się zmieniło w sztuce makijażu i nowościach rynkowych. Chciałabym żebyście poleciły mi szkołę, w której cena będzie w miarę przystępna, a cały tok nauki nie będzie trwał 2 lata. Potrzebuję szkoły, w której jakiś kurs doszkalający ( a może od podstaw) zrobię w max pół roku, a najlepiej jeszcze krócej. Doradzicie mi coś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaZas
Witaj Ilonka1593! Jakiś czas temu interesowałam się tematem ponieważ sama szukałam dla siebie dobrej szkoły wizażu. Mieszkam w Warszawie więc tylko tutejsze szkółki wchodziły w grę. Miałam na celowniku kilka szkół cieszących się dobrymi opiniami. Wybrałam Select na Alei Krakowskiej (przy lotnisku Chopina), który miał różne opinie i złe i dobre-ale zaryzykowałam. Teraz będąc już po szkoleniu i pracując w zawodzie mogę śmiało powiedzieć, że wybór tej szkoły to był strzał w 10! Poznałam tajniki makijażu, instruktorki przekazywały nam wiedzę od serca, nie było pytania pozostawionego bez odpowiedzi. Bardzo często przekazywały nam informacje ponad program - czego nie musiały robić bo mogły się trzymać papierków i powiedzieć że tego nie obejmuje regulamin więc same się douczycie. Ciepłe, miłe i pomocne osoby na każdym kroku. Te kilka tygodni zleciały tak szybko, że żal było się rozstawać :( Ponadto sesja, którą kończyłyśmy kurs była z prawdziwego zdarzenia! Profesjonalny fotograf, dziewczyny z kursu fryzjerskiego czesały modelki, my skupione na makijażu i to wszystko uwieńczone na przepięknym portfolio - do tej pory nie mam tak cudownych zdjęć jakie miałam okazję zdobyć na samym początku kariery w szkole Select. Dziewczyny, nie zastanawiajcie się - szczerze polecam i nie zwracajcie uwagi na te bzdurne negatywne komentarze - wyssane z palca, albo pisał to ktoś, kto nigdy tam nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBeata
Również polecam Szkołę Select - wyszkolona kadra,dobrze wyposażone sale, małe grupy szkoleniowe, mili ludzie. Parkingu tylko nie mają i to był dla mnie spory problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci, a ponadto są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora5589
Jestem zachwycona Szkołą Select w Warszawie - ukończyłam kurs wizażu przy niezwykle wyszkolonej kadrze, która potrafi człowieka nauczyć wszystkiego od zera. Cierpliwe instruktorki, które mają niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Mnóstwo produktów znanych marek na których można trenować. W 100% POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNieFrania
Hej, szukam dobrej szkoły wizażu - najlepiej takiej, w której będzie połączenie nauki makijażu i fryzur, może elementy charakteryzacji. Szkoła najlepiej w Warszawie. PS. Nie jestem zainteresowana szkołą na literę S. w Warszawie - byłam, sprawdziłam i teraz muszę się douczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tutaj na pewno warto kierowac sie swoim wyborem, zeby jednak dobrze miec w przyszłości i aby robic to co lubimy. A takie szkoły policealne jak Cosinus wcale nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest własnie chyba taka jedna z najbardziej znanych szkół policealnych i spokojnie mozna sie tam wybrać nawet jesli mamy ponad 40 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@NianiaNieFrania - sprawdź sobie Szkołę Wizażu i Charakteryzazji SWiCH na Ursynowie. Ja chodziłam tam na wakacyjny kurs wizażu i jestem zadowolona. Mam pierwsze klientki i uzupełniam powolutku kuferek z kosmetykami. Może Tobie również będzie pasowała ta szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem Wam i nie wiem czy bedziecie sie z tego śmiać czy nie, ale zapisałam sie na kierune kosmetyka w Cosinusie. Nie udało mi sie zdac matury wiec nie chciałam zmarnowac roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz sobie na ta stronkę i po prostu sprawdz co i jak http://www.cosinus.pl bedzie Tobie łatwiej podjąc decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam proszę o pomoc .Kurs wizażu mała grupa WROCŁAW .Może ktoś ukończył i ma jakąś wiedze . Dziękuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatera
Szkoła wizażu to bardzo ciekawy temat - mocno ułatwia to naukę, ale niech to się odbywa poprzez szkolenia, a nie studia. Na studiach nikt was do takiej pracy nie przygotuje, nie osiągniecie tego, czego chcieliście, więc radzę po prostu działać racjoinalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tutaj na pewno warto wspomnieć ze w Cosinusie egzamin zewnętrzny zdaje co roku więcej osób niż w pozostałych największych szkołach dla dorosłych razem, a średnia zdawalność jest przeważnie wyższa niż w szkołach dziennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być to Cosinus. Akurat w Warszawie jest np. http://fam-makeup.pl/kierunki chociaż trudno powiedzieć, ile jest miejsc na taki kurs. Inaczej to również wygląda jeśli jest to studium a kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych wypowiedzi na temat zeby ze chciałybyście zostac stylistkami i wizażystkami,przeciez nic straconego.Swoje pasje życiowe koniecznie trzeba rozwijać.Zwłaszcza ze sa juz takie miejsca i szkoły,w których mozna to robic http://www.dziewulscy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolezanke która skończyła ta szkołe i rzeczywiscie potrafi dziewczyna bardzo dobrze doradzić jesli chodzi o ciuchy i w sumie zna sie równiez dobrze na makijażu i wizażu. Zresztą jak chcesz to teraz w Studium Dziewulskich są oni w trakcie naboru w edycji zimowej na jeden kierunek roczny: Charakteryzacja i Wizaż (tryb zaoczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem szkoły wizażu to strata czasu i kasa wyrzucona w błoto. Z reguły mało zajęć, duże grupy. Właściwie wszystkiego trzeba się uczyć samemu. Lepiej zrób kilka dobrych kursów. Pani Ewa Gil - makijażystka gwiazd organizuje takie. Zobacz - http://luxusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/ewa_gill. Na pewno dużo się od niej nauczysz, a potem praktyka, praktyka, praktyka. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole Select w Warszawie są też szkolenia z Panią Ewą Gil ;) polecam byłam i to była spora dawka wiedzy !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×