Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość gość
Chyba musze wysłać ojca do takiej szkoły, bo skończyli liceum na 2 giej klasie, a jednak bez średniego wykształcenia to mega obciach... A potem jeszcze by poszedł na ta 2 letnią i byłby komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Pro Make Up Academy, ukończyłam tam 3miesięczny kurs intensywny i mam porównanie z dziewulskimi (wyszlam od nie potrafiac zrobic analizy kolorystycznej i poprawnie blendowac kolorow) i selectem (tutaj to porazka, do tej pory nie oddali mi wpisowego o przeterminowanych podkladach nie wspomne). Tu nauczylam sie wszystkiego od podstaw i zaluje tylko ze pieniadze wyrzucuilam w bloto zwane selectem i dziewulskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ukończylam kurs w Pro Make Up Academy. Teraz jest chyba najbardziej głośno o tej szkole, więc przyznam że wpierw do wyboru szkoły popchnęła mnie ciekawość i chęć poznania znanych wizażystów, którzy wykładają w Akademii. Po paru ukończonych kursach nauczyłam się nareszcie blendować ! Płakałam w dniu zakończenia kursu :(( Cudowni ludzie, profesjonalizm i duuużo kosmetyków <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie, że byłas zadowolona. a organizacyjnie jak? żadnych niespodzianek w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pro make up to jakaś masakra. sprzęt sprzed 2000 roku? to jest dobra szkoła? heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość: chyba nigdy nie byłaś w tej szkole. Osobiście sprawdzałam- tylko nowe kosmetyki (zanim cokolwiek nalozylam-sprawdzalam daty waznosci) w ilości i jakosci takiej jakiej nie spotakalam w zadnych innych szkola wiec zamilcz zanim cokolwiek powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd masz informacje, ze sprzed 2000 roku ? Ja byłam na kursie w pierwszej turze kiedy szkoła sie otwierała czyli we wrześniu. Był cały ogrom kosmetyków jeszcze nowych i nie odpakowanych. Śmiałyśmy sie podczas zajęć , ze ciagle wpada kurier z "nowymi kosmami ". Szkoła taka jak ta jest zasypywana od firm kosmetykami :-) ale konkurencja będzie zawsze pisać fałszywe komentarze. Dlatego współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchjcie,a wyjaśnicie mi jak to jest naprawde z tą szkoła, czy tam rzeczywiscie nic sie nie płaci ? I jakie kierunki polecacie dla dziewczyny ? Co maja fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam zapłacić i mieć pewność, że mnie nie oszukają, bo szkoła ma długie tradycje . Chyba ponad 10 lat w wizażu http://select.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest Artystyczna Alternatywa http://artystyczna-alternatywa.pl/ 6 maja startuje kurs makijażu I stopnia zdążyłam się na szczęście zapiać, bardzo zależało konkretnie na tej szkole bo koleżanka zachwalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Fam Makeup, na szczęście nie wpłaciłam kasy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam szkolenia i kursy z wizażu, ciekawe propozycje widziałam na portalu rekrutacyjna rewolucja.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam charakteryzację i wizaż tutaj: www.studiosztuki.pl. Byłam bardzo zadowolona z poziomu nauczania, w ogóle mieliśmy niezwykle ciekawy program, poznałam tajniki bodypainting, charakteryzacji, ale właśnie też jak profesjonalnie malować, ukrywać niedoskonałości oraz jak podkreślać swoje i innych atuty. Wykładowcy doświadczeni, kompetentni. Z przyjemnością poszłabym jeszcze raz do tej szkoły  Nauczyłam się tam wielu praktycznych, fascynujących umiejętności, które przydadzą mi się w zawodzie wizażystki. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsiana
W zasadzie wszystkiego nauczyłam się przez Beauty Lux, nic innego mi nie przychodzi na myśl - szkoły wizażu dają jakość, ale jedynie wybrane. Większość szkół produkuje nie specjalistów, a osoby z papierami. Tutaj jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgshbngfnhrtyg
Tylko u Daniela I Karolina na Warszawskiej Woli. Do tego wyklada tam Maxineczka wiec najlepsi w jednym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia555
Ja polecam warszawski Select. Byłam tam na wizażu i było naprawdę super. Duuużo kosmetyków i świetne prowadzące - zwłaszcza Kinga! Na dodatek udało się dostać dofinansowanie z urzędu pracy i miałam caaały kurs za darmo :) żyć, nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunav
Fam w Krakowie-> http://fam-makeup.pl/ , galeria robi wrażenie, obok wizażu jest też szkoła charakteryzacji, to stwarza duże możliwości. Szkoła raczej nie dla tych, którzy chcą dostać wszystko na tacy, owszem jest pokazane co i jak, ale trzeba się przykładać i pracować nad techniką, żeby zyskać uznanie instruktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze patrzą tylko na Twoje umiejętności. A zresztą jesli chodzi o Cosinus to tutaj naprawde mozna sie dobrze nauczyć zwłaszcza ze wiele osób poleca sobie te szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach mozna spokojnie przeczekac ten czas i zdecydowac sie np. na szkołe policealną. Moja koleżanka tak zrobila- poszła do Cosinusa. I powiem Wam ze to naprawde dobry pomysl,i mozna też do tego zdobyc konkretny dyplom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arakorma
Beauty Lux jak najbardziej, kluczowe aby tylko było to szkolenie zawodowe, bo wtedy wyciąfniecie z tego maxa możliwości. Na szkolenie domowe nie ma sensu iść, chyba interesuje was nauka tylko pod siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizażystaka_marzeń
Ja skończyłam rok temu naukę u Gośki Bałdowskiej i Agi Chełmońskiej w SWiCH na Ursynowie. Dziewczyny są super, dodatkowo zapraszały Ewę Gil na warsztaty. Super kurs - zwłaszcza fryzur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A orientujecie się od kiedy teraz zaczną się zajecia, nowe przyjęcia do Studium Dziewulskich ? Jak przebiega tam rekrutacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Którą szkołę wizażu polecacie ? Okolice Warszawy w tym przypadku tylko wchodzą w grę. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze zerkam na profil na FB jesli chodzi własnie o Studium Dziewulskich, bo to jest szkola do której po wakacjach mam zamiar sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wybierzesz fajny kierunek to moim zdaniem czasami i studium moze sie tutaj sprawdzić. Jak idziesz chociazby na charakteryzajce do Dziewulskich to masz łatwo znalezc prace i wcale nie musisz kończyc ASP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wybieramy szkołe zgodną z naszymi zainteresowaniami to zawsze jest nam o wiele łatwiej znalezc pracę. A sam prestiż szkoły tak jak w tym przypadku Studium Dziewulskich tez mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Pro Make Up Academy i jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu kto chce profesjonalnie wykonywać makijaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz szkoły policealne bardzo sie rozwinęły i to już nie to samo co kiedys. Teraz jak widać wybór kierunków jest naprawde bardzo, bardzo duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłam wybrać takie studia a własciwie studium po którym bedzie mi łatwiej znalezc prace. Dlatego zgodnie z moimi zainteresowaniami postawiłam na Studium Dziewulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×