Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość kicia zdesperowana
larwo-walcz..jesli cos moge doradzic of kors... na pocieszenie powiem Ci, ze ja co prawda mature mam za soba dawno, ale i tak przegrywam zycie na kafe bez meza, dzieci i meza co pierdzi w fotel....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00197400
a coś Ty dziecko na fizyce robiła, jak Ci próbowali wiedzę tę przekazać? Niewdzięczna jest nauczycielska dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wic dobrze powtorze jeszcze raz :) z twoja ciekawoscia swiata, upierdliwoscia w zadawaniu pytan :) jak dla mnie nadajesz sie na dziennikarke :) moglabys zrobic wiele dobrego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia zdesperowana
to na fizyce ktos przekazuje jakas wiedze? :o na fizyce sie gra w statki przeciez!😭 sluchajcie, ile mozna w Wawie zarobic jak sie ma szczescie dostac prace nie po znajomosci w miejscu, ktore jest troche znane? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce byc dziennikarką..:-o chciałabym studiowac kiedys cos na politechnice.. ale głowy do tego nie mam.. i to jest mój problem.. nie wiem co umiem.. z czego jestem dobra.. chciałabym dużo zarabiac...zebym mogła sobie w najgorszym przypadku pozwolic na operacje oczu..:) i nie zadowoli mnie "bogaty mąż" chce sama na siebie pracowac.. fajnie jest byc księżniczką.. ale nie przez całe zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia zdesperowana
w wersalke, stolek - zawsze w cos tam pierdzi taki truten...:o No dobra, to ile mozna chciec za prace, zeby pracodawca zrozumial, ze czlowiek musi poplacic rachunki i miec jakies drobne na orzeszki, bo nie samymi wacikami sie zyje? :o ...co za paranoja z ta praca :o😠 kurde jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powoli dociera do mnie, za jednak mam czasem szczęscie:D dziwnym trafem znalazłam sie na topiku gdzie Kabelek sie troszeczkę zdradził:) będę pamiętac w razie czego:) i słuchac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia :)....ja napisalem gdzie bys sie sprawdzila a nie ze masz zostac dziennikarka :P kicia zdesperowana>>>zeby pracodawca zrozumial ....:D od kiedy to pracodawca uzaleznia stawke od potrzeb pracownika ? :O wszystko zalezy od stanowiska i od wiedzy badz doswiadczenia jakie posiadasz ,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia zdesperowana
ok, to jak sformulowac swoje oczekiwania na rozmowie, zeby nie wyszlo, ze sie sadzę, tylko, zeby widzieli, ze ja tez rozumiem, ze biznes to biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia zdesperowana
widzisz, rzecz w tym, ze glupota jest zmieniac prace na mniej platna, z gorszym dojazdem itp itd...bo rezygnowac ze swoich praw to nie sztuka, ale cos dla siebie wynegocjowac to jest problem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
a ja własnie wygrałam milion w internetowych milionerach:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to jak sformulowac swoje oczekiwania na rozmowie, daj do zrozumienia ze czlowiek nie zyje z pracy ....tylko za pieniadze ktore za nia otrzymuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widocznie jestes świetnym aktorem:) bo musiałeś całą sytuacje zaplanować:) po co grac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia zdesperowana
Artefakt - pryjmij moje najszczersze wirtualne wyrazy zazdrosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
dziękować dziękować:)))) szkoda ze chociaż procenta za to nie płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×