Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

posiedze na forum ... ja pierdziu ....jak tu utrzymac wiare w ludzi skoro taka mala zaraza potrafi kopac i to bez zadnego interesu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kabel, mam nadzieje ze moge sie przlaczyc..? tak mnie natchnelo cos dzisiaj slucham twojej enigmy i cos nie pomaga na strapione serducho :@(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel>> dziekuje walsnie sluchalam tego z twojej stopki :P co mnie trapi? zycie jedym slowem... to ze mimo tego ze jestem tak daleko i w jakims stopniu sie spelniam to samotnosc jest silniejsza chyba i sznasa na poznanie kogos na tesknote za tym co moglabym miec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>>no komu jak komu ale Artefaktefaktowi_Diabła musze wierzyc :) Quicksand >>>samotnosc jest jedna z tych rzeczy z ktora czlowiek radzi sobie najgorzej ..tylko ze ty takich szans masz wiele by poznac kogos ....nie wszyscy maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Artefakt.. i inni którzy tam byli..przepraszam za moje zachowanie..:) a co do Kabelka to myśle że już wyjaśnione...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzina duchów to ta kiedy zaczyna robić sie ciemno,dzień miesza sie z nocą:) i chyba 3 w nocy z tego co pamietam wszyscy jesteśmy samotni,tylko czasem nam sie wydaje że nie jesteśmy.trzeba sie przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quicksand >>>racja :O swieta sa ta czescia roku w ktorej samotnosc jest najbardziej dokuczliwa tylko mijaja szybko na szczescie ....chcialabys poznac kogos , wyjdz wiec losowi troche na przeciw :)...wiem latwo powiedziec :O ale warto czasem poprobowac szczescie czasem mija nas o krok od nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadamy z bombarda na gg o łózkowych sprawach:D hłe hłe no pewnie ze chce pieseczka:)))))) to moje marzenie z dzieciństwa.bombarda takiego dostała bo poszła do szpitala na migdałki.i ja jej tak straaaasznie go zazdrościłam.nie wiem czemu rodzice mi nie kupili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>>taak ? moge eliminowac tych co stoja mi na drodze...ale ty do nich nie nalezysz magnolio :) swiat bedzie potrzebowal takich jak ty kiedy juz nie bedzie takich jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już lepiej pójde.... znowu krew z nosa mi cieknie strumieniami..:( to efekt mojego występu:( dobranoc i powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×