Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość Artefakt_Diabła
powodzonka! dobrze że ja jeszcze nie musze sie uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2 >> 😡...mialo byc do srody !!!! jesli nie wiesz co wybrac zainteresuj sie moim pomyslem.....bylabys w tym dobra :)....jesli nie jedna z najlepszych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia ty stary durny chłopie psychopata morderca szpicel świr idiota dureń odłączę wszystkie kable mój żołądek tego nie wytrzyma nie przyjadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty jesteś normalny? wyłączam kompa na dziś dość a dopiero co włączyłam nienawidzę pomarańczowego też koloru dziś masz luz a jutro po 23 się tłumacz ale nie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
dobrywieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bazienka :)....to zaden plan :) pomysl na przyszlosc magnoli :) .....obserwujac ja zdradza pewne cechy ktore bylyby pomocne w pewnej dziedzinie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wiem ze miałam byc tu w środe.. ale jakos tak wyszło.. Kablu musisz mi pomóc:) zadanie: jak możemy obliczyć lub wyznaczyć moc: -urządzenia -samochodu jadącego ruchem jednostajnym prostoliniowym -człowieka wbiegającego po schodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usb for you >>>. :) dziekuje slicznie :) 🌻 wierze w anioly , niektore z nich czasem mijaja nas na ulicy..... magnolio :D ..nie mam pojecia :O szkole skonczylem dawno temu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam o czym pisałes..:( takie szukanie nie ma sensu.. moze znajdzie sie ktos łaskawy w szkole i da odpisac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia zdesperowana
Kabel jakis Ty mąąąądry!😭 to Ty jeszcze jakies moce pamiętasz? :o...kurcze - szacun :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia zdesperowana
magnolio :)🖐️ co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia zdesperowana>>> wlasnie chodzi o to ze nie wszystko pamietam :O....a najgorsze jest to ze kiedys bylem w tym dobry wiek robi swoje :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia zdesperowana
eee no i tak jestes dobry...jakies ruchy prostolinijne, moce czynne... raany..:o ps.mature mam, jakby kto pytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×