Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość tojai tylko
magnolia kibelek jeszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak Kabel wode w awkarium:D nie upadłam na lep:D dziwnym zwyczajem ja zawsze sprzątam łazienkę i zawsze myje kibel.... już się przyzwycziłam i mam wprawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisałam na maila Kabel.przepraszam zę dopiero teraz ale wywaliło mnie z poczty i nawet nie wiedziałam ze mi odpisałeś:) bazienka dawaj fote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dzisiaj jakies andrzejki... a ja spedzam kolejny samotny weekend w domu...zamiast gdzieś szaleć kurwa mać.ciekawe co mój szanowny Ksiąze dzis robi wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
su...yn daj znac co ci wyszlo zuzia najlepiej nie miec ksiecia to o jeden problem mniej;) . . . . zartuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide poszukac swiec i bede lala w asyscie siostrzenca i siostrzenicy, ale to po 18tej a wieczorem poleje zywca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz zwarty i gotowy by dzielnie klikac w biale klawiszki :) dzis andrzejki ??? o ja pierdole niech ktos zatrzyma czas ...ja chce wysiasc :O Artefakt :) heheh listonosze pukaja dwa razy tylko sie czasem spozniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio wspominałam Ciebie :) i zastanawiałam się, kiedy sobie przypomnisz o kafe :classic_cool: wróciłeś? 😭😘 ZÓÓÓZIA, ja Ci powróżę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×