Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

kochani zartowalam 👄 mag widze ze cos nas laczy :) kabi wiem wiem ;) lece kawe konczyc ps ledwo usiadlam a juz mnie oczy bola od kompa za duzo przed nim siedze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zózia idź sprawdź sobie wzrok... poki nie za późno ja byłam święcie przekonana że od kompa.. a tu jednak nie.. nie wiadomo skąd się wzięła moaj wada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kablu dlaczego myślisz że źle??:)nie mogę całego świata zadręczać sobą.. bardzo się cieszę z owego powodu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo twoja emota wskazala na to :P...moze zle dobrana :) heheh nie mozesz zadrzeczac calego swiata ale mnie tak :) mnie trudno zadreczyc ....szybko sie regeneruje niczym terminator :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag oczy mam ok :) jak sokol to zmeczenie od kompa ale za pare dni wyjezdzam i odpoczne :classic_cool: kabi oszczedzam sie oszczedzam ,za 30 min pojde pobiegac mam nadzieje ze sie nie rozchoruje bo jest zimno a ja taka wrazliwa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chciałam emokiem na coś wskazać.. mi nic poważnego nie jest! Kabel :D jedynie to że mam do zrobienia zadania których nie umiem i że nie potrafie nauczyc się pewnych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio myśle nad zrobieniem sobie kolczyka w uchu.. tylko nie wiem ktorym.. częsciej odkryte mam lewe... więc chyba w lewnym jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetna?????? kto Ci tak powiedzial???:D to są zadania z bilansu cieplnego... on tego nie tlumaczył z powodu opóźnienia... mam to umieć zrobić na wtorek.... :-o i w środe sprawdzian... a jak go znam to na złość nam da przetrudny sprawdzian:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×