Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Artefakt_Diabła>>>> jak nie obgaduje taty to porzadna kobieta z twojej mamy :) musze sie nawalic w tedy odnajde :D tylko wtedy funkcjionuje w niezrozumialy sposob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie tu. Artefakt na maila wyśle tylko uwaga... zdjęcia które wam wyśle nie wolno przybliżac... trzeba wziąć również pod uwagę, że było robione rok temu i obecnie wyglądam troche inaczej... pamiętajcie też, iż jestem niefotogeniczna i w rzeczywistości wyglądam ladniej... i zdjęcie jest złej jakości... no to taka krótka instrukcja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>czemu nie piszemy ??/bo sciemnialas :P jestes bardzo ladna laska wiec przestan smecic na drugi raz :) Artefakt ...a jednak cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kable a mozęsz mi przeslać zdjęcie magnolii? zapomniałam hasłą do tego maila:/ wkurwiła mnie bo sie za jakaś pierdołe łobraiła i spac polazła. a ja kuźwa zamiast sie spotkać ze znajomymi to ich spławiłam żeby se z mama pogadać. i chuj kurwa.uwielbiam takie piątki,zero wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjeciu zbyt wiele nie widać ale tyle zeby mozna było obiektywnie stwierdzic ze fajna z ciebie dziewczyna.masz świetną figurą,ładne włosy i sympatyczną buzie:):)) a to najważniejsze(miął buzia). kurde jak tak pisałaś to naprawde myslałąm ze ejsteś paszczurem he he:D a tu taka miła niespodzianka:) fajna dziewczyna! no i wogóle fajowo ze sie nam pokazałaś:) spadam kochani:) pogodziłąm sie z mama. kuźwa życie mnie uczy ze czasem lepiej sie poniżyć i jako pierwszy wyciągnąc ręke...a moze to pedalstwo:/nie wiem dobrej nocki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt :) nie doluj sie ....takich piatkow przed toba cala masa :) wiesz jak to z rodzicami jest ...jak nie tv to lobraza boska o to ze chmury w lewo ida :)... ps@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze na czacie jedna noga xymena druga mocze w mailu a na kafe palce rozpuscilem jak dziadowskie bicze : Tobie rowniez milego weekendu zycze :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to kojazyłam:) nie wiedziałam ze o to sie rozchodzi.hmmm jak na moj rozum nic durnego nie napisałeś:) jakby co to jutro o tym pogadamy, ja ruszam na spacerek.buziaczki wam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze :O ...na 2 godziny musze jutro wyskoczyc do pracy ...a chce to zrobic jak najwczesniej ...szkoda soboty :) Co jest Ksenia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm szepnij mu raczej ze to od faceta ktory lubi dzieci ....na slowo "kabel" moze sie skrzywic albo zaczac plakac i nocke masz z glowy :classic_cool: {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arteakt_Diabła
Kabluś jebać!!! mnie chyba gorsza przykrośc spotkała.... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️....nie mam zalu ksenia :)🌻.... tylko taka refleksja mnie naszla gdzie wyslac lub zglosic tych wszystkich ktorzy maltretuja dzieci ? albo tych wszystkich nieudacznikow ktorzy nie zostawiaja swoje dzieci...czasem jeszcze nie narodzone milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×