Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

to tylko ja.....nie no tacy na mnie nie leca :D:D:D wyczytalam ze dzis ma sie do mnie odezwac ktos z przeszlosci, ciekawe kto to bedzie hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że na stopce dałaś swoją fotke dla wszystkich :D :D :D :D :D.............. magnolio...... lubie jak mówisz do mnie pinokio :D :D pamietam ale nie moge sie tak pokazywac wszystkim do......... okoła.......... nie jestem zbyt przystojny :D :D :D i nie mam za wiele do pokazania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Pinokio (skoro tak lubisz :)), ale daj nam fotkę to ją wydrukujemy :> ja też chcę fotkę! :classic_cool: posłodzimy Ci jaki Ty piękny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoooziu jest slodki ? tzn jak sie nawale i bede spal na podlodze to tez bede slodki ? :classic_cool: tee pinokio ! jesli klamiesz z tymi zasadami to odnajde cie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabi wszystkie szczeniaki sa slodkie :) to tylko ...ja moze powroze dzis ale najpierw musze cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabelku ...oczywista,ze samej lac wosk i wrozyc ;) przeciez tylko ja wiem jak prawidlowo zinterpretowac wynik,zeby wrozba w pelni spelnila pokladane w niej nadzieje :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja *****>>>a mogla bys powrozyc przeszlosc ?? nie umiem sie cofnac :O...przyszlosc moge przewidziec sam .... baz prawie gotowy ale czy rozwarty ? :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie smaze Frytki:o wczoraj tez jadalam frytki to tylko.... wrozyc chyba nie bede :D bo za duzo roboty kabi to jak juz bedziesz chcial zostac moim szczeniakiem to daj znac, psy lepiej traktuje niz ludzi ;) bedziesz mial jak w raju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powrozyc przeszlosc - to dopiero jest sztuka ;) gdybym to potrafila,to moglabym kazdy "kit" wcisnac odnosnie przyszlosci :D i nie ma mocnego coby nie uwierzyl :P prawde mowiac sama chetnie spotkalabym taka osobe,ktora by powiedziala mi co robilam w paru sytuacjach :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×