Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Royal :) 🖐️...no tak tylko ja nic pojac z niej nie moge :) magnolia :)🖐️ Aliksandra :)...z przecietnym kowalskim przegrywam w piciu :) wczoraj swietowalem sprzedaz auta z nowym wlascicielem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kablu wklej link ze zdjęciem samochodu jaki miałes i jaki chcesz mieć:) nie szkoda Ci było się go pozbyć???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i tylko znowu ja>>>>mala :) 🖐️ Royal >>.pewnie cos chodzilo :) zaczynam odtwarzac wcorajszy wieczor .. magnolia >>Volvo s 60 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inny ? to tzn jaki ? :O nic mi nie dolega ...chyba ze o czyms nie wiem ... racja wczoraj puscilbym pare z geby .....niedoczekanie !!!!! wydzialas moj belkot gramatyczny :D nic bys sie nie dowiedziala ... jak jestem znieczulony to sam od siebie nic nie moge wyciagnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co on pisze może być prawdą:) myśle że nie da się cały czas udawać kogoś fajnego.. i ja Kabla za ideał nie uwazam:p tylko za nieideał bliski ideałowi:) a jeśli chodzi o wygląd... jesli ktos ma tragiczną twarz ewidentnie zniekształconą to zrobi sobie operacje:) a kazda przeciętna twarz jest to zniesienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijajac juz udawanie :) mnie chodzi jak by to wygladalo ? w konfrontacji ...jestem lubiany przez kobiety i wlasnie ? co bylo by gdybym okazal sie brzydalem ? brak odpowiedzi na tamtym temacie sugeruje ze czar kabla pryslby jak mydlana banka .....jaki z tego wniosek ? ze uroda jest wazniejsza magnolio i stan posiadania cala reszta jest nie wazna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest sie brzydalem to trzeba coś zmienic w wyglądzie, dbac o siebie.. Kabel tylko nie wpadnij w alkoholizm:( prosze Cie... napewno nie wszystkie kobiety w twoim otoczeniu są takie głupie.. i nikt nie odpowiedział w tamtym temacie, bo mu umknął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro z wenus to musiała być kosmitka:D szkoda ze stamtąd.. bo jakby mieszkała na ziemi to by mi powiedziała jaki kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lektorkaaaa
Skoro nie jesteś brzydki, to na pewno wszyscy Cię bardziej lubią ;) Dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×