Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

przepraszam że znowu wtrące swoje 3 grosze.. ale.. powiecie mi na czym polega różnica między płacami nominalnymi i realnymi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaca nominalna - są to łączne wypłaty pieniężne i wartość świadczeń zaliczanych do wynagrodzenia, wypłacone pracownikowi w określonym czasie (miesiącu, roku), liczone w walucie bieżącej danego kraju. Różnica między płacą realną a nominalną wynika ze zmiany siły nabywczej pieniądza. Wielkość płacy realnej otrzymuje się dzieląc płacę nominalną przez wskaźnik kosztów utrzymania w danym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak nie mam co ukrywac:D dlaczego nie daniel i dariusz?:( kiedys mi sie podobało bardzo Karol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kabel:) chociaż i tak nic nie zrozumialam z tego tekstu:D ale bardzo mi sie przyda:) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos pamietałam jednak z ekonomii,ale nie chciałam sie mądrzyć:) daniele to ułomy a dariusz kojaży mi sie z kolesiem po 40 z brzuchem który jest elektromonterem słucha discopolo i sie popisuje przed anstolatkami bo mu sie wydaje że jeszcze mu stanie.a i sie nie goli i kupuje podrobione koszulki adidasa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:D no coś ty Kabel. Ksiąze ma na imie Artur i nikt go w pupe jebać nie będzie:D nie pozwole:D Lucjan=Lucyfer głupio troche bo mój ukochany dziadziuś był Lucjan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt:D pewnie tylko takich miałas okazje spotkac:) a ja nieznosze imienia Justyna.. bo też źle mi sie kojarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×