Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

heheh maszyna poszla w ruch :D...tego nie mozna ani zatrzymac ani cofnac :)...przedszkole ci nie pomoze :classic_cool: pomoglo by przedszkolakom ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ostatni wyjazd nie byl wkacyjnym :) to wlasciwie prywatny wyjazd w sprawach sluzbowych przepleciony rozrywka z przyjaciolmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... tyle spraw i jakos udalo Ci się wszystko pogodzić....:) fascynujące:) nie dokoncze swojej myśli bo rozpęta sie zla dyskusja:) kiedyś mi sie śniła kafeteria:) tylko wszyscy mieli awatary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak udalo sie :) jestem bardzo zorganizowanym czlowiekiem .... a mimo to stac mnie na spontaniczne zagrywki :D pod warunkiem ze nie koliduja z czyms za co biore kase ;).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabelku juz daje Ci spokój:D na dziś oczywiście:D miłego wieczoru. albo wieczora. słyszałam obie formy i nie wiem która jest dobra....:) pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looo boze :) ...nie wiedzialem ze taki dzial mamy :) mam tak ustawiona przegladarke ze jak klikne to ogolny wskakuje z marszu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak bedzie dobrze ...wysylaj ! wybacz ale musze zapytac ....jestes sama (zwiazek z facetem) ? czy mozesz liczyc na pomoc ze strony rodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i tylko znowu ja>>> ano smutne smutne :O... ale show must go on i nalezy sie teraz skupic na ty by jak najszybciej znalezc cokolwiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×