Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

royal>>> a o jaki rodzaj muzyki chodzi? kiedys slyszalm moj znajomy z pracy sluchal indianskiego rocka nie mam pojeciaco to ale fajnie brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quicksand >>> milo mi to slyszec :) Royal :) powiem w sekrecie ze ja tez kookam na te suknie :) zajebiscie kobieco wylada :) teraz musze zniknac na troche ale wroce :) a wieczor ? wieczor dzis nalezy do kafe ! :) tesknilem.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quicksand >> wpisz w youtube - within temptation - wyleci tego wiele a jeden kawalek ladniejszy od drugiego :) to jak z La Roux :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królu opowiedz nam jak było..:D tęskniłam za opowieściami:D musze wszystko nadrobić i zadać tyle pytań:D aha... zdąrzyłam przed Twoim odejściem świętowac swoje milenium:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam to z malutką dawką przesadyzmu:D miałam na mysli liczbę.. chodziło mi o moje 1000 postów...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kontroluje szkoły..;) aspiracje znacznie przewyższają moje umiejętności..:-o jestem za głupia by dostac sie tam, gdzie mi sie marzy... nie umiem tergo zaakceptowac...ale musze:( juz niedlugo nie zostanie mi nic poza szkołą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaraz na dobry wieczor probujesz mnie wkurzyc !!!!! 😡 "jestem za głupia by dostac sie tam, gdzie mi sie marzy..." czytaj uwaznie : JA Z GLUPIMI NIE PISUJE !!!! chciec to znaczy moc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie próbuje cie wkurzyc... po pierwsze... nie dostane się tam poniewaz nie zdobędę odpowiedniej ilości punktów..nie poradze sobie tam.. druga sprawa to oczywiście pieniądze:-o mam wątpliwości co do poradzenia sobie w szkole do której pójdę... i nie mam do kogo miec pretensji o to, ze nie jestem tak zdolna jak inni... ale nie roztrząsajmy tego... i tak sama bedę nad tym rozmyślac(czyt. użalać się) wiele razy...:) a co do mojego fonika... nie udało mi się zakupic tego, który ma Artefakt..:-o powiedzieli mi ze tego juz nie produkują:( polecili mi taki http://experts.thelink.co.uk/wp-content/uploads/2009/09/samsung-corby-02.jpg podoba mi sie... ale jakos nie moge sie zdecydowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Kablu mylisz się troszkę.. nie siedzę tutaj ciągle... w ostatnim czasie byłam tu dosłownie na chwilkę i niewiele razy... teraz pochłonęło mnie Naruto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ! nie bedziemy roztrzasac :).... fonik ladny :)... ale gdybys zdecydowala sie na jakis ktory by przerastal twoje mozliwosci finansowe to jestem gotow sprezentowac Ci na gwiazdke jaki zechcesz :) warunek ? ! jakas pelnoletnia przyjaciolka ktora podejmie kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło z Twojej strony:) ale zeby to było możliwe musieliby nie istniec moi rodzice...:-o na rodzinę nie moge liczyc:D i nawet nie chce.. to oczywiste:D przekonałam sie juz...: nie wolno rodziny mieszac w swoje sprawy... nie znam pelnoletnich znajomych na tyle, zeby powierzac im własne sprawy:) Naruto to moze nie bajka.. to pewna historia:) świetna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego ze nie obejrzę odcinka Naruto, a pójdę się uczyc.. skoro i tak sie niczego nie naucze tylko bedę siedziała nad książką i rozmyslała..:-o wole wykorzystac ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :O .....to musialaby byc przyjaciolka ! znajomych tez nie wprowadza sie we wszystko ...... jakbys to nie nazwala to to jest animowane :)... dla mnie bajka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rozmyslanie ...to wszystko przez to ze jestes zbyt "wyrosnieta jak na swoj wiek ...rowiesnicy nie maja takich problemow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idioci nie zrobili w takim kolorze:-o co za brak gustu..:-o magnolia jest pomiędzy żółtym a pomarańczowym.. pomaranczowy juz miałam... zastanawiam sie nad białym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×