Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

xymena :) 🖐️ .... kurcze blade nigdy mnie nie ma jak cos ciekawego sie dzieje :O a tu jeszcze laski foty wklejaja :) hmmm a dlaczego nie bralyscie udzialu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna Ladacoo>>>> dzieki sliczne :) kiedys z nia pisalem :)....napisala ze czakala na mnie a ja zapytalem gdzie? odpowiedziala ze w cieniu siedziala :)....odpisalem : bylo by lepiej gdyby wyszla z cienia i jak widze zrobila to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB- dziewczyna zaslugiwala na zwyciestwo, naprawde piękna jest.... Wszyscy na nią zaglosowalismy- tzn. jury. Niestety ktos uczynny nasz topik skasowal. Ale musze przyznac- Polki bardzo ladne są:) Co do Laguny- bardzo mila,sympatyczna, otwarta i w dodatku piekna kobieta. Dobrze,ze namowiles ją by wyszla z cienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" na początku było słowo a słowo było u Boga i Bogiem było słowo ono było na początku Boga wszystko przez nie sie stało a bez niego nic sie nie stało, co sie stało" :D niesamowite:D od dzis rana to rozkminiam:).. dajcie mi jakis substytut za sonne..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>>> 🖐️ hehe ja sam nie moglem uwierzyc :D :P cipka cipka cipka :classic_cool: ..... magnolia :).....nie wiem czy to dobrze ze sluchasz takiej ciezkiej muzyki muza ma magiczne dzialanie :) a niektore jej gatunki sa zarezerwowane dla osob ktore umieja panowac nad emocjami ...umiesz tak ? :) specjalnie dla ciebie dwa kawalki ale to juz ostatnie z takie dla ciebie :P http://www.youtube.com/watch?v=exULaJzELsA http://www.youtube.com/watch?v=dXO3OMGKPpw agnieszka.. :) nigdy przedtem :)....ale zdaje sie ze te dwa linki sa takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że umiem...:) jestem opanoana, aż za bardzo... a czemu juz ostatnie?? ze mną się już nic dobrego nie może stać.. więc nie ma dla mnie ograniczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×