Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

hej Paulla! Zapraszamy :) Dziewczyny co ta Ewka wyrabia?! Jak moze byc po niej cokolwiek widac, skoro wazy tak malo??!! Dopiero teraz zauwazylam stopke.... Dieta = anoreksja. Ja dalej licze kalorie, mimo mojej anemii.... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
witam dawno nie pisalam ale dzisiaj sie wazyłam waaze i jeden kg mniej wiec jestem happy ale przez 2 dni nie jadlam kolacji a dzisiaj troszke przyszalalam z pierogami ale tez nie jadlam kolacji wiec mam nadzieje ze ujdzie mi na sucho wczoraj ok 900 kalori wiec jak narazie jest dobrze klakowska84 no wlasnie ostatnio kumpela sie do mnie odezwala ze pochodzi ze mna wiec ide samej nie chciala mi sie juz probowalam poszlam 2 razy i przestalam tak bede miala motywacje :) ewka na pewno wyglądasz dobrze i nie musisz sie odchudzac co najwyżej popracuj nad miesniami i kaloryferkiem na brzuchu hehe ja kiedys mialam :) ale to bylo dawno... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
no to ja nie wiem a dlugo juz cwiczysz? wiesz u takiego tluscioszka jak ja to bylo szybko widac efekty poniewaz najpierw spala sie zbedny tluszcz a dopiero pozniej rosna miesnie u ciebie pewnie nie ma tluszczu a nad miesniami pewnie trzeba dluzej popracowac no coz musisz byc wtrwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje wytrwałe:)) Niestety wczoraj nie moglam sie odezwac wieczorkiem bo wyskoczyla mi nie zapowiedziana podróż 150km w 1 strone myslalam ze umre:(( tak mi sie nie chcialo jechac ale coz mus to mus:)) ankama- moze to zabrzmi smiesznie ale ja ze swoim tez ogladalismy domy i ten mi sie spodobal najbardziej na tej samej stronie go znalazlam co ty:)) domek bardzo bardzo mi sie podoba:)) juz bym chciala go miec:)) a co z dietka?? mysle ze jest oki, mieszcze sie dziennie w 1000-1100 kal- wiec nie jest zle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domek zgrabny i maxmalnie wykorzystana przestrzeń, a co dokładnie Cię interesuje w temacie budowy? bo tu można się produkować bez końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam dzisiaj z nowym postanowieniem.Zaczynam cwiczyc zeby przyspieszyc spadek wagi.Problem tyko w tym ze od lat nie cwiczylam.Mam jednak nadzieje ze jakos to mi pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona no to zycze powodzenia- tylko dzis nie cwicz duzo bo jutro bedziesz miala zakwasy i zniechecisz sie :(( zobaczysz jak po cwiczeniach czlowiek lepiej sie czuje a przy tym gubi kg- super:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
chodzi mi dokladnie o sama budowe domu i o fachowcow bo w tym roku ocieplali dom moi rodzice i to ocieplenie robili znajomi mojego taty wzieli kase i nie dosc ze zostawili robote rozgrzebana to jeszcze ja spiep.... i tak teraz sie bym bala kogos zatrudnic ale sami tez wszystkiego nie zrobimy i najbardzie sie tym martwie w tym domku najbardziej mi sie podoba duzy salon polaczony z jadalnia bo zawsze jak przyjda goscie bedzie mozna ich gdzies usadzic a moja dieta dobrze najbardziej staram sie nie podjadac miedzy posilkami koniec ze slodzyczami i slodkimi napojami bo to jakgorsze i nie jem kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
agape26 oczywiscie zapraszamy im wiecej nas tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam wyrzuty sumienia :o wpalaszowalam 2 kanapki z pasta jajeczna :o szukam wlasnie ile to kalorii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam, ze bedzie gorzej.... 100g pasty to okolo 160 kalorii, wiec w sumie dzis pochlonelam 650 kalorii. Dam rade. Mimo, ze entuzjazmu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati 09-dziekuje za rade.Mysle ze dzisiaj tylko troche pobiegam i zrobie kilka cwiczen rozciagajacych,moze jeszcze cwiczenia z hantelkami bo moje ramiona nie wygladaja zbyt ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agape26- witaj wsród nas:)) napisz cos o sobie, jakie masz cele, ile wazysz mierzysz, jak chcesz osiagnąć wymarzona wage:))?? ilona - nie ma za co🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu sie zalatwilam - zrobilam na obiad zapiekany makaron :o pyszny :o oczywiscie sprobowalam :O Juz nic dzis nie jem. Dobrze ze ide na silownie, troszke spale :O ech glupia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie do Was się dołączę, jeśli pozwolicie;) Mam do pozbycia się 8 kg do końca roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati09- Pomocy!!! Mialas racje z tymi cwiczeniami.Cale rece mnie bola .Nie wiem co bedzie jutro.Chyba nawet kubka z kawa nie podniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kochana ilonko ostrzegalam cie:)) czemu sie nie posłuchałas??????:(( teraz najlepszym choc bolesnym rozwiazaniem jest to ze musisz jutro pocwiczyc jak bedziesz miala zakwasy!!! dzieki temu mina szybciej-gwarantuje !! tak samo gwarantuje ze bedzie bolało podczas cwiczen- niestety..... ainaa-----------witam nowa kolezanke, napisz cos wiecej o sobie:))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, ale wypilam pol szklanki soku warzywnego (na te moja anemie)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddam sie !!! Jutro znowu cwiczenia mimo ze boli a 14-tego znowu na wage!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę codziennie i waga stoi :o spada mi zapał..... buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie poddawac sie, kryzysy sa, ale potem waga sie rusza, wiem to z doswiadczenia:) nie mam czasu tu pisac bo mam duzo nauki ale podczytuje Was codziennie :) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
hej! u mnie doskonale mam mnustwo ewnergii i dzisiaj rano sie wazylam to mialam juz 70,7 czyli tak jaby schudlam 0,6 kg czyli jak z dnia na dzien to mi sie wydaje ze duzo zreszta mnie cieszy kazdy spadek wagi :) motywuje mnie do dalszego meczenia sie z dieta od poniedzialku ide do pracy wiec nie wiem czy znajde czas na basen :(ale mam nadzieje ze mi sie jakos uda basen najwiecej spala kalori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×