Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whatthefuck

Mój facet spotkał się z byłą w jego mieszkaniu i razem spali.

Polecane posty

Gość samiec wyzwolony
Ale on jej oczywiscie nie obejmowal ani nie dotykal wiec nei masz sie czym martwic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
To nie żadna prowokacja. Wiem, że jej nie przeleciał. Ona nalegała na to spotkanie, więc on się na to zgodził by dała mu w końcu spokój. Pozwolił się jej przytulić bo ona go o to prosiła. Chciała się do niego przytulić ostatni raz. On po prostu spełnił jej prośbę. On mi mówił o każdym spotkaniu z nią. Spotkali się 2 razy. Ufam mu, tylko nie ukrywam, że jest mi trochę przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno czy
ty w ogole czytasz to co piszesz? Jak nie to spojrz na to obiektywnie, jak facet ktory spi z laska moze nie wykozystac okazji zeby ja zaliczyc? poza tym spali objeci. Jego slowa miedzy bajki mozna wlozyc. Ale ja gratuluje Ci Twojej naiwnosci i glupoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
Żadna prowokacja. Mówię serio. Gdyby miał złe zamiary to na pewno by mi o tym nie powiedział. On się cały czas z niej nabija, że jest wariatką, która nie daje mu spokoju i się ciągle nakreca. Chciał żeby w końcu dała mu spokój. Rano nawet nie zareagował jak wyszła. Ale się w końcu od niego odczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsiki
TEMAT DNIA :D 10/10 dziewczyno!!! ja się jej nie dziwie że nie może się ogarnąć jak w ten sposób daje jej do zrozumienia że to KONIEC czy Ty czytasz co napisałaś ? jak chcesz to ufaj mu dalej, tylko potem będzie płacz na kafee ogarnij się !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tra lala
A może to ona po prostu mu nie dała. Bo nie wierzę, że się do niej nie dobierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak, wierzymy CI :D :D :D :D Doskonalle poprawilas mi humor na reszte dniawlaszcza tym zdaniem koncowym: "Rano nawet nie zareagował jak wyszła." A po co mial reagowac, jak sie wczesniej juz "pozegnali" :D 🖐️ PS.Mowie Ci, jestes zdolna, napisz jakas powiesc ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec wyzwolony.
Fajny sposob na usprawiedliwianie sie przed zdrata :D Chyba dam sie zgwalcic jakiejs dziewczynie jesli bedzie chciala. A pozniej powiem mojej dziewczynie ze nic nie moglem zrobic buahaahahahahahahahahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsiki
każdy żegna się jak umie :D ale szczerze współczuje kopnij go w dupę i zacznij pisać bloga, bo MASZ TALENT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kLikA1984
nie wierze ze spal w jednym pokoju ze swoja była dziewczyna, sam przyznaje ze "zasneli objeci" i nic sie nie wydarzylo nawet jesli jest to "zloty chlopak" to przynajmniej sie calowali, choc nie wierze bo "zloty chlopak" po prostu nie wpuscilby jej do siebie, powiedzial "spier..." i tyle. Jesli by mu zalezalo na Tobie. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie spotkac sie z bylym, przytulac go itd. raz flirtowałam z kolega podczas gdy bylam z kims.. Nic sie nie wydarzylo, taka poiwedzmy "slowna" zdrada... I nie potrafilam nie powiedziec o tym mojego facetowi- oczywiscie malujac rzeczywistosc innymi kolorami, oszukujac chyba sama siebie równiez- bo jego napewno. Chcialam mu powiedziec o tym, choc tak jak mowie ubralam to w takie slowa, ze kompletnie nie mialo wydzwieku takiego jaki miec powinno, bo chcialam zagluszyc wyrzuty sumienia, wyprzedzic to co moglby sie kiedys dowiedziec.. nie mowie bys rzucila swojego faceta, ale z pewnoscia nie powinnas tak przechodzic do porzadku dziennego teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że mu nie dała
i teraz udaje przed Tobą jaka to z niej zdzira a z niego silny facet. Jak mu się nie dała, to zuch dziewczyna. Bo nie wierzę, że się do niej nie dobierał. Nie wierzę, że leżał z nią objęty i mu nawet nie bryknął. A tak poza tym, po co ją zaprosił do siebie? Mógł przecież spotkać się z nią w bardziej neutralnym miejscu a nie łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
No bo z niej niezła zdzira. Nie ma do siebie szacunku. Włazi mi do łóżka z butami. Nawet on jej rano powiedział jak leżała w poprzek łóżka w butach i czytała smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wiem, że do niczego nie doszło. Po prostu zasnęli objęci. Mówił, że zrobił to żeby się w końcu od niego odczepiła i zrozumiała, że jej nie kocha, że to koniec. dla mnie nie istotne by było czy spali w dresach czy na golasa... dlaczego go tak bardzo bronisz i wmawiasz sobie i nam ze "nic sie nie stało" ? skoro w to wierzysz to ok, jesli nie to przestań go bronic. Moj facet po czyms takim nie miałby czego u mnie szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvuebkdhvn oie
Tak, to tylko je wina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
Nie powiedział jej spierdalaj bo nie chciał jej ranić. Już jej wielokrotnie mówił, że nic z tego nie będzie. A ona nie potrafiła tego zrozumieć. Powiedziała mu, że się w nim znowu zakochała. Chciał jej pokazać w ten sposób, że jest dla niego nikim. Ja bym się tak na jej miejscu poczuła, gdyby ktoś potraktował mnie w ten sposób jak on ją. Nie bronię jego. Jest mi trochę przykro. Ale rozumiem jego postępowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozumiem, bo trzeba byc zwykła cipą żeby tak dogadzac byłej dziewczynie ktora nachodzi, wydzwania i chce wrocic. Brak mu jaj czy co? nie mogl odmówic? nie mogł sie z nią poprzytulać gdzies na kawie? wybacz ale dla mnie to wszystko co on powiedział to sciema. Gdyby nic sie nie stało to by Ci o tym nawet nie wspomniał. A moze on ma jakies wyrzuty sumienia albo boi sie ze ta ex cos kiedys palnie wiec wolał się wczesniej ubezpieczyc i wmówić Ci tą bajeczkę. Ale jesli chcesz w nią wierzyc... Twoja sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
Ona się go nawet pytała czy on mi o tym powie. On jej powiedział, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super :D masz zajebiscie szczerego, kochanego i oddanego faceta :D normalnie całe kafe CI zazdrosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do końca rozumiem
Mi się wydaje, że on Ci to powiedział żeby ją jeszcze bardziej poniżyć a nie żeby być z Tobą szczery. Myślę, że ją bzyknął...a jeśli nie - to ona na pewno mu się nie dała. Bo niby po co zapraszał ją do mieszkania? Chciał ją przelecieć. Albo ona jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccola
strasznie dużo szczegółów znasz tej sytuacji.. ehhh.. nie możesz go tak tłumaczyc.. to smutne, ze my, kobiety, tak się dajemy okłamywać.. wiem że trudno ci się z tym pogodzić, ale ta sytuacja nie jest normalna! tutaj nie wystarczy samo "jest mi przykro". A fakt, że kobieta za nim biega i nie chce sprawić jej przykrości jakoś mnie nie przekonuje, bo nie trzeba kogos zapraszac do siebie by z nim "zerwac" lub dac do zrozumienia ze nic z tego nie bedzie bez ranienia go.. Z reszta gdy komus sie mowi, ze nic z tego nie bedzie, to to zawsze boli. A juz tym bardziej jesli spedza sie noc na "przytulaniu" a pozniej slyszy sie "na razie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do złooo...
100%racji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do końca rozumiem
Ja bym się z daleka trzymała od takiego gościa, który nie potrafi szanować czyichś uczuć. Przelecieć byłą bo się ma świadomość, że ona kocha i zrobi dla niego dużo - to zwykłe chamstwo. Nie chciał jej ranić? Wykorzystując jej ślepą miłość??? Co teraz zrobisz jak się przypadkowo spotkacie? Komu będzie bardziej głupio? Zdzirze czy rogaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózka jak paluszka
Mój tez mi takie bzdury opowiadal a ja bylam mloda i mu wierzylam :D A 2 lata po byciu ze mna podeszedl do mnie i powiedzial mi ze mnie musi zostawic bo jego ''przyjacióleczka jest w ciazy'' :D a on jest uczciwy czlowiek i nie moze jej tak zostawic :D Faktycznie tak uczciwy i dlatego mnie zdradzal cale dwa lata :D nie no smiac mi sie chce z tych niektórych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ona chciała podczas tego wieczoru ostatniego buziaka? moze ostatni seks? wiesz byli partnerzy czesto tak robia... :) on powiedział Ci o wspolnym spaniu w 1 łóżku ale nie wiesz co dokładnie tam robili :) czułas jej zapach na spodniach? to cos z Toba nie tak... on C dawał to wąchac zeby Cie przekonac ze ona miala na sobie spodnie czy sama sie na nie rzuciłaś? Zreszta spodnie to ona mogła ubrac "po" seksie :)) dla mnie to co piszesz to jakiś tekst kosmitki z innej galaktyki :) moze u Was takie zachowanie jest normalne ale moj facet za samo spotkanie z była - wieczorem dostałby mega opierdol i focha na długi czas... a za spanie z nią w 1 łóżku... kop w dupe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikiiii
chyba zapach jej cipki na jego ustach czulas naiwniarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×