Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whatthefuck

Mój facet spotkał się z byłą w jego mieszkaniu i razem spali.

Polecane posty

Gość whatthefuck

Powiedział mi to dzisiaj. Powiedział, że do niczego nie doszło. Że to ona chciała się spotkać. Nie wiem co o tym myśleć. Ufam mu. Wiem, że już do niej nic nie czuje. Ona nie dawała mu spokoju. Wydzwaniała do niego nawet jak byliśmy razem. Nie czułam się nigdy zazdrosna o nią. Ale to trochę zdziwiło - zabolało? Chyba powinnam mu ufać skoro sam mi o tym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
Powiedział, ze traktuje ją jak koleżankę i ona w ogóle na niego nie działa i jest mu obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na pewno nie zaufała... widzisz, to jest właśnie taki mechanizm "sam jej powiem to mi zaufa". Jak facet nie chce mieć z nią nic wspólnego to nie spotykałby się z nią w mieszkaniu tylko jeżeli już, to np. na kawie... Spotykanie się w mieszkaniu i jeszcze spędzanie razem nocy - dziwne trochę. Ja bym nie uwierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak
albo rzeczywiście nic się nie stało i facet powiedział Ci o tym jak o nic nie znaczącym incydencie albo stało się i w ten sposób nie mówiąc wprost usprawiedliwia się w razie gdybyś się o tym dowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty kobieto naiwna wierzysz w to, ze facet lezac obok prawie nagiej[lub nagiej kobiety] potrafi byc inwalida seksualnym ? ;) Watpliwe. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
Ale ja wiem, że do niczego nie doszło. Po prostu zasnęli objęci. Mówił, że zrobił to żeby się w końcu od niego odczepiła i zrozumiała, że jej nie kocha, że to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Mówił, że zrobił to żeby się w końcu od niego odczepiła i zrozumiała, że jej nie kocha, że to koniec. I dlatego zasneli objęci :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jakie to romantyczne
rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łech łech łech
głupota i naiwnośc kobiet zacvzyna mnie przerażac :O Ja myślałam że żeby się pozbyc natrętnej byłej raczej się ją olewa a nie zasypia razem objęci no ale cóż , za mało widocznie jeszcze w życiu widziałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
Ona spała w dresach. Nawet czułam jej zapach na nich. To ona chciała się z nim spotkać. Chciała się z nim rozstać raz na zawsze bo jakoś nie potrafiła. Mówił, że się do niego przytulała. A rano wyszła bez słowa trzaskając drzwiami ale wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
Ale on właśnie to zrobił aby jej pokazać, że jej zupełnie nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do whatthefuck
"ale on to zrobil zeby jej pokazac ze jej nie szanuje" masz iloraz inteligencji -100 nie myslalam ze to mozliwe ale dzisiejsza mlodziez jest zdolna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatthefuck
Ale to ona go obejmowała. Wierzę mu, bo wiem jakiego ona ma świra na jego punkcie. Takiej upierdliwej baby to ja jeszcze nie widziałam. On zostawił ją dla mnie. A ona nie może sobie wbić do głowy, że to już koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz zadatki na laureatke
nagrod Darwina, gratuluje Ci bycia najbardziej naiwna idiotka wszech czasow :D od kiedy to brak szacunku i obojetnosc okazuje sie przez przytulanie i spanie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tu się zgodzę
on na pewno jej nie szanuje ale jego fiut jest innego zdania zresztą to prowokacja, nie chce mi się w to bawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz zadatki na laureatke
on tez nie zdaje sobie sprawy z tego, ze to koniec, dlatego puka i ja, i ciebie, a ty jeszcze wierzysz w jego kretynskie wymowki :D takiego pustaka jak ty to mozna ze swieca szukac, nawet jakbys ich przylapala in flagranti, to tlumaczylabys go, ze na pewno tylko jej pokazywal (przy uzyciu penisa), jak bardzo jest mu obojetna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...spali razem, ona go obejmowala, a on nia gardzi po tej upojnej nocy. Juz sama nie wiem, czy ten Twoj facet jest przy zdrowych zmyslach, czy Tobie zwoje dzisiaj nie funkcjonuja. ;) Jednakze, masz zadatki na pisanie powiesci harlekinowskich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak wmawiaj sobie
dla mnie facet bylby skreslony. zasneli objeci? ale to ona go obejmowala? a on co?! ani rączek ani nózek. słodkie :) wybitnie naiwna jesteś, że w to uwierzyłaś. nie zdziwię cię gdyby cię zdradzał a ty byś wcale nie zauważyła :o współczuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec wyzwolony
Na 100 % robila mu loda z polykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×